رفتن به مطلب

درخواست افزونه خبر خوان

پست های پیشنهاد شده

فک نمی کنم افزونه ای استفاده کرده باشن به نظر من که داخل ساختار قالب استفاده کردن که همون آخرین مطلب می شه ....

و به صورت اجکس هر فلان ثانیه تازه سازی میشن اگه دقت کنی لینک ها خود مال خود سایتا پس پی می بریم آخرین مطالبه...

لینک به ارسال

با استفاده از اون افزونه سایت http://linkkhabar.com/ رو طراحی کردم.(البته در حد دانش خودم)

ولی قسمت اخبار آنلاینش مشکل دارم که چطور از هر چند ثانیه یک بار رفرش انجام میشه

لینک به ارسال

رفرش منظورتون در نمایش اخرین هاست یا کلا انجام عملیات افزونه؟

لینک به ارسال

برای تنظیمات کلیش بخوانید

http://forum.wp-pars...-feedwordpress/

برای تنظیم زمان چک کردن آر اس اس ها در شاخه Feed and Update Settings گزینه Update Scheduling را بیابید و زمان Wait minutes between polling. را تغییر دهید البته باید automatically check for updates after pages load را هم قبلش انتخاب کرده باشید

ما بقی تنظیمات را هم از آموزش انجام بدید

لینک به ارسال

موقعی که زمان رو کم میکنم این ارور رو میده

Recommendation. Unless you are positive that you have the webmaster's permission, you generally should not set FeedWordPress to poll feeds more frequently than once every 60 minutes. Many webmasters consider more frequent automated polling to be abusive, and may complain to your web host, or ban your IP address, as retaliation for hammering their servers too hard.

مشکل از ضعف هاست؟

لینک به ارسال

این یعنی یسرویس هاستینگ شما برای زمان کمتر از یک ساعت ضعیفه

باید پنلتون رو برای اینکار تقویت کنید چون منابع خیلی زیادی رو rss خوان مصرف می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...