رفتن به مطلب

مشکل بعد از پاک کردن یک منو با برگه ها!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو فهرست قالبم اومدم منو دوم رو پاک کردم منویی که خودم اضافه کردم

امام بعد از پاک کردن تمام برگ ها رو میاد نشون میده و قالب رو خراب کرده چیکار کنم؟

برید ببیند

زیر هدر هستش

http://WWW.MASHHADIA.IR

لینک به ارسال

فهرست جدید که ایجاد کردید رو در بخش سمت رسات روی جایگاهش ست کردید؟

لینک به ارسال

فهرست جدید که ایجاد کردید رو در بخش سمت رسات روی جایگاهش ست کردید؟

متوجه نشدم!

یک منو ثابت بالا اضافه کردم!

فهرست جدید دینامکی اضافه نکردم که!

لینک به ارسال

بخش سمت راست برگه فهرست

باید انتخاب کنید که از کدام منو استفاده کند

این بخش را ست کردید؟

لینک به ارسال

این عکس رو ببیند الان منو دو من همینه که پاک کردم و بهم ریخته منظروتون کجاشه ست کنم درسته میشه!

می خوام این منو کلا پاک شه و اون برگه ها که زده سایت رو خراب کرده هم پاک شه و نباشه اونجا

post-2637-0-65994300-1375456793_thumb.pn

لینک به ارسال

شما متاباکس ها رو جابجا کردید؟

بخش تنظیم موقعیت فهرست در تصویری که دادید نیست!!

لینک به ارسال

شما متاباکس ها رو جابجا کردید؟

بخش تنظیم موقعیت فهرست در تصویری که دادید نیست!!

متوجه نمیشیم

من چیزی رو تغییر ندادم و منو 2رو پاک کردم بعدش قالب اینجوری شد!!

باز منو 2رو اضافه کردم ولی درست نشد!

لینک به ارسال

حالا که با زبون خوش نمیره شما بیا با استایل بندازش بیرون. :)

اینو بزارین توی استایل قالبتون:

#links ul {
display: none;
}

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

اینو تو STYLE.CSS

اضافه کردمولی منو اولم رو هم برداشت که!

می خوام منو اول باشه

عدشم یک فاصبه بین هدر و و مطالب گذاشته که اصلا جالب نیست

قسمت جستجو منظورمه

ویرایش شده توسط hamidrta
لینک به ارسال

من به جز این منو منویی ندیدم توی همین صفحه اصلی؟؟

بعد برای جستجو که میگین شما میخواین فضای سفید پاک بشه؟اگه آره خوب شما باید محتویاتی که درون استایل

<div id="links">
</div>

رو به درون

<div id="force-menu">
</div>

انتقال بدین بعد کلاس link رو پاک کنید.

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز اون منو قبلی پاک شد!

دقیقا زیر هدر سایت یک منو دیگه بود به نام منو اول و موضع بندی سایت توش بود!

الان نیست تو عکس ضمیمه هست!

این کد کجا هست/؟

لینک به ارسال

شما فرم جستجو رو هم از طریق فهرست اضافه کردین؟چرا در این استایل هستش؟

حالا که پاکش کردین شما اون استایل قبلی که دادم بهتون پاک کنید.

این استایل ها یا درون header یا درون index هستش.

لینک به ارسال

شما فرم جستجو رو هم از طریق فهرست اضافه کردین؟چرا در این استایل هستش؟

حالا که پاکش کردین شما اون استایل قبلی که دادم بهتون پاک کنید.

این استایل ها یا درون header یا درون index هستش.

نه اون منو رو ما خودیم رو درست نکردیم رویه قالبی که خریدیم بوده

جستجو هم خارج از اون منو هست

یک عکس ضممیه کردیم اونو ببیند این قسمت فهرست ها هستش!

این کد هدر کجا جایگزین کنیم الان:

<?php
global $news;
load_theme_textdomain('news', TEMPLATEPATH.'/languages/');
wp_head();
?>
<div id="wrapper">
<!-- time, weather, hot news -->
<div id="top">
<?php if (!empty($news['headerdate'])) { ?><div id="date"><?php echo jdate('l, d F Y'); ?></div><?php } ?>
<?php if ($news['showhotnews'] == 1) { ?>
<?php $display = new WP_query(); $display->query('showposts='.$news['hotnewsnum'].'&meta_key=hotnews'); ?>
<?php global $wp_query; $wp_query->in_the_loop = true; ?>
<?php if ($display->have_posts()) : ?>
<ul id="hotnewshide">
<?php for ($i = 1; $i <= $display->post_count; $i++) { ?>
<li><?php echo $i; ?></li>
<?php } ?>
</ul>
<div id="hotnews">
<ul>
<?php while ($display->have_posts()) : $display->the_post(); ?>
<li><span class="category"><?php dt_category(); ?></span><span class="heading"><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></span><span class="info"> <?php the_time('d F Y'); ?> | <a href="<?php the_permalink(); ?>#comments"><?php comments_number(__('0 نظر','news'), __('1 نظر','news'), __('% نظر','news')); ?></a></span></li>
<?php endwhile; ?>
</ul>
</div>
<?php endif; ?>
<?php } ?>
<?php require_once TEMPLATEPATH.'/lib/weather/show.weather.php'; ?>
<div class="clear"></div>
</div>
<!-- time, weather, hot news -->
<!-- logo, ad -->
<div id="header">
<div id="logo"><h1><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/" title="<?php bloginfo('name'); ?>"><?php dt_logo_image(); ?></a></h1></div>
<?php dt_show_ads('position=Header&before=<div class="header-ad">&after=</div>'); ?>
</div>
<!-- logo, ad -->

<!-- navigation -->
<div id="force-menu">
<?php if ($news['nav_custom'] == 0) { ?>
<ul id="menu">
<li<?php if (is_home()) { echo ' class="current-cat" '; } ?>><a href="<?php bloginfo('home'); ?>/" title="<?php _e('خانه','news'); ?>"><?php _e('خانه','news'); ?></a></li>
<?php
$categories = wp_list_categories('orderby='.$news['nav_sort'].'&order='.$news['nav_order'].'&hide_empty='.$news['nav_hide_empty'].'&title_li=&echo=0');
$categories = preg_replace('/View all posts filed under /','',$categories);
echo $categories;
?>
</ul><div class="clear"></div>
<?php
} else {
wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'nav', 'container' => '', 'menu_id' => 'menu', 'menu_class' => '') );
}
?>
</div>
<!-- navigation -->
<!-- links, search -->
<div id="links"<?php if ($news['searchform'] != 1) echo ' style="background:#fff"'; ?>>
<?php if ($news['pages_custom'] == 0) { ?>
<ul id="linklist">

<?php dt_profile_links(); ?>
<li><a href="#"><?php _e('پیگیری ما','news'); ?></a>
<ul>
<?php if (!empty($news['feedburner'])) { ?>
<li><a href="http://feeds.feedburner.com/<?php echo $news['feedburner']; ?>" class="feedburner"><?php _e('اشتراک از طریق فید برنر','news'); ?></a></li>
<li><a href="http://feedburner.google.com/fb/a/mailverify?uri=<?php echo $news['feedburner']; ?>" class="feedburner-email"><?php _e('مشترک شدن از طریق ایمیل','news'); ?></a></li>
<?php } ?>
<?php if (!empty($news['twitter'])) { ?>
<li><a href="http://twitter.com/<?php echo $news['twitter']; ?>" class="twitter"><?php _e('ما را در تویتر دنبال کنید','news'); ?></a></li>
<?php } ?>
<?php if (!empty($news['facebook'])) { ?>
<li><a href="<?php echo $news['facebook']; ?>" class="facebook"><?php _e('صفحه فیس بوک','news'); ?></a></li>
<?php } ?>
</ul>
</li>
<li><a href="<?php bloginfo_rss('rss2_url'); ?>" class="rsslink"><?php _e('فید مطالب','news'); ?></a>
<ul class="rssmenu">
<?php
$categories = get_categories();
foreach ($categories as $category) {
echo '<li><a href="'.get_category_feed_link($category->cat_ID).'">'.$category->cat_name.'</a></li>';
}
?>
</ul>
</li>
<li><a href="<?php bloginfo_rss('comments_rss2_url'); ?>" class="rsslink"><?php _e('فید نظرات','news'); ?></a></li>

<?php if ($news['newspulse']) : ?><li><a href="<?php echo get_page_link($news['newspulse']); ?>" title="<?php _e('تفکیک اخبار','news'); ?>"><?php _e('تفکیک اخبار','news'); ?></a></li><?php endif; ?>
<?php if ($news['Contact']) : ?><li><a href="<?php echo get_page_link($news['Contact']); ?>" title="<?php _e('ارتباط با ما','news'); ?>"><?php _e('ارتباط با ما','news'); ?></a></li><?php endif; ?>
</ul>
<?php
} else {
wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'pages', 'container' => '', 'menu_id' => 'linklist', 'menu_class' => '') );
}
?>

<?php if ($news['searchform'] == 1) { ?>
<form>
<fieldset class="search-form" action="/" method="get">
<input type="text" name="s" id="s" value="<?php if (get_search_query()) { echo get_search_query(); } else { echo __('جستجو','news'); } ?>" class="search-text clearfield" />
<input type="submit" value="" class="search-go" />
</fieldset>
</form>
<?php } ?>
</div>
<!-- links, search -->
<script>
function focussearch()
{
var txt = document.getElementById('topMenuSearch').value
if(txt=='جستجو')
{
document.getElementById('topMenuSearch').value='';
document.getElementById('topMenuSearch').style.color='#fff';
}
else
if(txt=='')
{
document.getElementById('topMenuSearch').value='جستجو';
document.getElementById('topMenuSearch').style.color='#999';
}
else
{
document.getElementById('topMenuSearch').style.color='#FFF';
}
}
</script>

<script type="text/javascript"> var needpop = 1; var vc_cn = "jot9843504"; var vc_url = "http://BAZAR.MASHHADIA.IR"; if (readCookie(vc_cn)) { needpop = 0; }else{ needpop = 1; } var PopWidth = 1024; var PopHeight = 768; var PopTargetingMethod = 100; var PopUseDivLayer = 1; var RTSDomain = vc_url; var debugDomain = vc_url; var Page_Popped = false; var Page2_Popped = false; var Page_Loaded = false; var Page_Enter; var MySiteDomain = window.location.href.split('/'); if (needpop == 1) { InitPop() } function InitPop() { Page_Enter = new Date(); if (window.captureEvents) { window.captureEvents(Event.CLICK); window.onclick = LoadStandardPop } else document.onclick = LoadStandardPop } function SiteEnter() { Page_Loaded = true } function createCookie(name, value, days) { if (days) { var date = new Date(); date.setTime(date.getTime()+(12*60*60*1000)); var expires = "; expires=" + date.toGMTString() } else var expires = ""; document.cookie = name + "=" + value + expires + "; path=/"; } function readCookie(name) { var ca = document.cookie.split(';'); var nameEQ = name + "="; for (var i = 0; i < ca.length; i++) { var c = ca[i]; while (c.charAt(0) == ' ') c = c.substring(1, c.length); if (c.indexOf(nameEQ) == 0) return c.substring(nameEQ.length, c.length) } return null } function RetrieveCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) popSuccesses = parseInt(popSuccesses); else popSuccesses = 0; return popSuccesses } function IncrementCount() { var cookieName = vc_cn; var popSuccesses = readCookie(cookieName); if (popSuccesses != null) createCookie(cookieName, parseInt(popSuccesses) + 1, 1); else createCookie(cookieName, 1, 1) } function LoadStandardPop() { if (Page_Popped == true) return; var pLoaded = false; if (window.SymRealWinOpen) { open = SymRealWinOpen } if (window.NS_ActualOpen) { open = NS_ActualOpen } var pxLeft = 0; var pxTop = 0; if (screen.width > 0 && screen.height > 0) { pxLeft = (screen.width / 2) - (PopWidth / 2); pxTop = (screen.height / 2) - (PopHeight / 2) - 50; if (pxLeft < 0) pxLeft = 0; if (pxTop < 0) pxTop = 0 } pLoaded = open(vc_url, '', 'toolbar=1,scrollbars=1,location=1,statusbar=1,men ubar=1,resizable=1,top=' + pxTop + ',left=' + pxLeft + ',width=' + PopWidth + ',height=' + PopHeight); if (pLoaded) { Page_Popped = true; IncrementCount() } else { Page_Popped = true; if (Page_Loaded) initAdLayer(); else XBrowserAddHandlerPops(window, "load", "initAdLayer") } window.focus() } </script>
<?php dt_show_ads('position=Header Wide&before=<div class="adzone">&after=</div>'); ?>

لینک به ارسال

شما توی این کد یه اشتباه کردین اینو درست کنید:

<div id="links"<?php if ($news['searchform'] != 1) echo ' style="background:#fff"'; ?>>

به این شکل تغییر بدین فکر کنم دیگه کلا درست میشه.

<div id="links"><?php if ($news['searchform'] != 1) echo ' style="background:#fff"'; ?>

لینک به ارسال

نه داداش درست نشد

دوسان کسی دیگه هم می دونه چه جوری رفع کنم بیاد مثل اشکان خان کمک کنه ممنون میشیم

لینک به ارسال

توی عکسی که گذاشته بودید location manager به صورت تب اضافه شده روی اون تب بزنید و موقعیت منو را تنظیم کنید

لینک به ارسال

همه حالت های تب رو انتخا بکردم تغییری نکرد و برگه ها همچنان زیر هد نمایش داده میشه به طور غیر منظم

امتحان کردم هنوز هست و برگه زیر هدر سات نمایش داده میشه

post-2637-0-36159800-1375797483_thumb.pn

post-2637-0-37883500-1375797524_thumb.pn

لینک به ارسال

شما باید اول کدهایی کمه اضافی کردیدذ رو همهخ رو بردارید و سایت را به حالت قبل از تغییرات برگردونید

در تبی که گفتم دو گزینه دارید یکی برای main Navition و یکی هم page links

دو تا فهرست می سازید و از منوی روبروی این دو گزینه هر منو را برای یکی از آیتم ها قرار می دید

بعد توی قالب با کدی شبیه

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-navition' ) ); ?>

فراخوانیش می کنید

لینک به ارسال

شما باید اول کدهایی کمه اضافی کردیدذ رو همهخ رو بردارید و سایت را به حالت قبل از تغییرات برگردونید

در تبی که گفتم دو گزینه دارید یکی برای main Navition و یکی هم page links

دو تا فهرست می سازید و از منوی روبروی این دو گزینه هر منو را برای یکی از آیتم ها قرار می دید

بعد توی قالب با کدی شبیه

<?php wp_nav_menu( array( 'theme_location' => 'main-navition' ) ); ?>

فراخوانیش می کنید

ممنون

کد اضافه منظورتون کدوم کده من یک خط منو ثابت اضافه کردم تو فوتر سایت اون رو بردارم؟

فایل هدرم رو گذاشتم کدی اضافی نکردم

دو تا فهرست با چه نامی بسازم؟

و برای فراخوانی هر منو یکی از گزینه منظورتون اینه این دو تا فهرستی که ساختم رو برای هر گزینه فراخوانی کنم؟

لینک به ارسال

من نمی دونم توی دو صفحه گذشته هر تغییراتی دادید را برگردونید

اشکان عزیز با توجه به اینکه نمی تونستید با این بخش کار کنید راهنماییتون کردند

به کدی که دادم دقت کنید

در بخش فهرست ها هر نامی دوست دارید بگذارید

ولی در داخل قالب بایئد مطابق کد من کد را قرار دهید

یعنی از دو منویی که دارید

main Navition و page link

فاصله ها حذف و لاین جاش بگذارید و حروف بزرگ را هم کوچک کنید اگر با لاین فهرست احضار نشد بجاش آندر لاین بگذارید

لینک به ارسال

ایمان خان من فقط می خوام منو دومم که مربوط به صفحات هست پاک بشه و تویه سایت دیگه نمایش داده نشه

تا این به هم ریختگی از بین بره!

لینک به ارسال

<?php wp_nav_menu(_array(_'theme_location'_=>_'main-navition'_)_);_?>

<?php wp_nav_menu(_array(_'theme_location'_=>_'page links'_)_);_?>

این کدها رو فراخوانی کردم

سایت بعدش اصلا باز نمیشه

ارور 500 میده

لینک به ارسال

ارور 500 مال سرورتونه یا دسترسی های اشتباه روی فایل ها ربطی به این کدها نمی تونه داشته باشه ولی شما هم کاری که من گفتم را درست انجام ندادید

فاصله ها حذف و لاین جاش بگذارید و حروف بزرگ را هم کوچک کنید اگر با لاین فهرست احضار نشد بجاش آندر لاین بگذارید

اگر پاسخ هاتون را با دقت بخونید نه نیازی می شه شما چند ساعت منتظر بمونید نه نیازی می شه ما یک مورد را بارها ذکر کنیم

فاصله ها در نام منظورمه در کل کد

لینک به ارسال

ارور 500 مال سرورتونه یا دسترسی های اشتباه روی فایل ها ربطی به این کدها نمی تونه داشته باشه ولی شما هم کاری که من گفتم را درست انجام ندادید

اگر پاسخ هاتون را با دقت بخونید نه نیازی می شه شما چند ساعت منتظر بمونید نه نیازی می شه ما یک مورد را بارها ذکر کنیم

متوجه نشدم؟

الان دیگه فاصله ای نداره!

واضح تر بگید ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...