رفتن به مطلب

نیامدن نوشته ی منو قالب بعد از انتقال به سرور جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از امروز سرور سایتمو عوض کردم و بعد از تغییر دی ان اس ها قسمت منوی بالای سایت نوشته هاش به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟ میاد!!!

باید چیکار کنم که درست بشه ممنون:x

آدرس :

www.love98.irpost-2619-0-95060500-1375440402_thumb.pn

لینک به ارسال

شما کل سایت رو منتقل کردید؟ چه مراحلی رو انجام دادید؟

لینک به ارسال

از تو مرورگرت Unicode(Utf8) رو انتخاب کن ببین درست میشه اگه نشد به سرور تیکت بزنین بگین مشکل فونت رو برطرف کنن

لینک به ارسال

شما کل سایت رو منتقل کردید؟ چه مراحلی رو انجام دادید؟

سلام

بله کل سایتو خودشون منتقل کردن.و وقتی دی ان اس ها را تغییر دادم و با هاست جدید بالا اومد این شکلی بود

لینک به ارسال

سلام

بله کل سایتو خودشون منتقل کردن.و وقتی دی ان اس ها را تغییر دادم و با هاست جدید بالا اومد این شکلی بود

دوستان من خودم گرفتم روی یک پوشه ی دیگه وردپرس نصب کردم و همون قالب هم ریختم و مشکل ؟؟؟؟؟؟ به جای تب ها پابرجا بودش

دیروز هم بهشون تیکت دادم اینو جواب دادن بهم

-------------

ر صورتیکه این اطلاعات در بانک اطلاعاتی ذخیره شده باشد با تغییر

collation

فیلدهای مربوطه به

utf8_persian

مشکلتون حل میشه . در صورتیکه میدونید این اطلاعات در چه فیلدی ثبت شده اطلاع دهید تا براتون درستش کنیم

-----------

من هم نمیدونم چیکار باید بکنم!!!

------------------اینم یکی دیگه از تیکت ها

ببینید برخی از اطلاعات شما در بانک اطلاعاتی ذخیره میشه که باید شما بدونید که این اطلاعات در کدام بانک اطلاعاتی ذخیره میشه

بعدا به

phpmyadmin

برید و دیتابیس مربوطه را باز کنید و روی بخش

setting

اون تغییرات مربوطه را بدهید

یعنی

collation

را به

utf-persian

تغییر بدهید . اگر این اطلاعات در بانک اطلاعاتی ذخیره نمیشه و در فایل های تمپلیت ذخیره میشه باید اون فایلها دارای تگ

utf-8

باشند . اگر میتونستید سورس این اطلاعات را به ما بدهید (یعنی بگویید این اطلاعات در کجا ذخیره شده است) ما براتون مشکلتون را حل میکردیم

این کد هایی که برای نوشته های تب کدنویسی کردن هم در پوشه ی header قالب قرار داره!!

ویرایش شده توسط amir7310
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...