2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، بنده با افزونه فرم تماس 7 مشکل دارم

توی برگه فرم تماس این ارور رو نشون میده :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 295

[contact-form-7 404 "Not Found"]

و وقتی روی ویرایش فرم تماسم کلیک میکنم این ارور رو مدام تکرار کرده و پشت سر هم نوشته :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/shortcodes.php on line 154

افزونه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اما حل نشد ...

بنا بر اینکه نگارش وردپرسم و نگارش خود فرم تماس در همه سایت های بنده یکی هست پس ربطی به نگارشش هم نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط صدرا
      سلام
      من دیگه کلا افزونه contact form 7 رو خط کشیدم دورش.
      چون وقتی کسی پیام میفرسته، دریافت ایمیلش بگیر نگیر داره، تازگیا هم که دیگه کلا نگیره! و معمولا ایمیلش برام نمیاد. به خاطر همین دیگه از وبسایت برداشتمش که مخاطبا به اشتباه نیفتن که پیامشون بهم رسیده...
      دوستان اگر کسی راه حلش رو میدونه بگه.
      یا هم اینکه لطف کنید افزونه‌ای معرفی کنید که:
      ۱- امکان ساخت چند عدد فرم مختلف داشته باشه.
      ۲- امکان این باشه که مشخصات مخاطب (نام، ایمیل، موضوع پیام) اختیاری باشه.
      ۳- حتما و به صورت تضمینی وقتی کسی پیام میفرسته ایمیلش بیاد. (بدیهیه که در غیر این صورت پشیزی نمیارزه)
    • توسط محمد حمزه
      سلام دوستان کسی میدونه این اررچیه و چطوری میتونم حلش کنم
      Warning: mysqli_query(): MySQL server has gone away in C:\xampp\htdocs\tabfile.ir\wp-includes\wp-db.php on line 1877

Warning: mysqli_query(): Error reading result set's header in C:\xampp\htdocs\tabfile.ir\wp-includes\wp-db.php on line 1877
       با افزونه WP All Import دارم کار میکنم و این ارر رو میده کمکم کنید اعصابمو ریخته به هم 
    • توسط webman
      بنده یک محصول مجازی دانلود در فروشگاه ساز ووکامرس گذاشتم بعد از خرید محصول هنگام دانلود کردن این پیام ظاهر میشه و محصول دانلد نمیشه:
      Fatal error: Call to undefined method stdClass::get_user_id() in /home/jhjmghj/public_html/wp-content/plugins/woocommerce/includes/wc-user-functions.php on line 299
      محتوای این خط این هست:
      if ( $download && $user_id == $download->get_user_id() ) {
      از افزونه userpro برای عضوگیری استفاده می کنم
      ووکامرس رو پاک کردم دوباره نضب گردم اما تاثیری نداشت
      ممنون میشم راهنماییم کنید ‘گرفتارم کرده…
    • توسط mehditempter
      سلام
      من دوتا روش خرید برای تست ووکامرس تعریف کردم، پرداخت با چک و پرداخت هنگام دریافت.
      هزینه ارسال رو هم دوتا تعریف کردم، هزینه ثابت و ارسال رایگان.
      حالا سفارش ثبت میشه ولی بجای اینکه پیام ثبت موفقیت آمیز سفارش رو بده این پیام رو میده:
      ( پرداخت در دسترس نیست در حالی که سبد خرید شما خالی است. )!
      قبلا هم که ووکامرس نصب کرده بودم این مشکل رو داشتم و نتونستم حلش کنم لطفا راهنمایی بفرمایید!!!
    • توسط rezaanvari
      باسلام و خسته نباشید
      یه مشکل برام پیش اومده
      الان که میخوام وارد wp-admin شم خطای : Could not retrieve data. رو میده

باتشگر