2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، بنده با افزونه فرم تماس 7 مشکل دارم

توی برگه فرم تماس این ارور رو نشون میده :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 295

[contact-form-7 404 "Not Found"]

و وقتی روی ویرایش فرم تماسم کلیک میکنم این ارور رو مدام تکرار کرده و پشت سر هم نوشته :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/shortcodes.php on line 154

افزونه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اما حل نشد ...

بنا بر اینکه نگارش وردپرسم و نگارش خود فرم تماس در همه سایت های بنده یکی هست پس ربطی به نگارشش هم نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//
    • توسط the-master
      با عرض سلام خدمت تمامی اساتید
      بنده افزونه fv player رو برای پخش ویدیو هام نصب کردم و گزینه داره برای ایجاد ویدیو سایت مپ و به خوبی کار می کنه اما الان مشکل اینجاست گوگل سرچ کنسول به فرمت تاریخ گیر داده و ارور invalid date داده تاریخ به این صورت ثبت شده 1397-06-12 00:45 که به صورت شمسی هست و متاسفانه گوگل فقط تاریخ میلادی رو قبول می کنه ،من افزونه جلالی برای تاریخ شمسی استفاده می کنم.راهی وجود داره که تاریخ پست هام به صورت میلادی در بیاد اما بقیه قسمت ها به صورت شمسی باشه یا اصلا امکانش هست که قسمت pub date (تاریخ انتشار) از قسمت ویدیو سایت مپ حذف بشه / با تشکر

• توسط hushmandyar
      با سلام
      کسی می تونه کد فرمی مثل سایت آچارباز به نشانیa4baz.com مثل هدر برام ارسال کنه
      لطفا html5 باشه
      ممنون می شم.
    • توسط meysam.1994
      سلام من این افزونه رو نسب کردم که category از اول آدرس دسته ها حذف بشه همینطور هم شد اما امروز از گوگل ایمیل اومد که صفحه ی دسته های شما not found میده کلیک کردم دیدم راست میگه.توی گوگل آدرس دسته ها با category ثبت شده و وقتی کسی کلیک میکنه نات فوند میده.ولی وقتی از توی سایت روی دسته ها کلیک می شه ارور نمیده لطفا راهنمایی کنید برای رفع ارور.نته عجیب اینه که وقتی افزونه رو غیر فعال کردم دسته ها درست شد اما نوشته ها نات فوند میداد!!!
    • توسط razoor_77
      سلام
      من فرم تماس زیر رو تو سایتم ساختم
      http://sh-v.ir/hafez/asli/2018/07/24/booking/
      بعد می خوام تاریخ  Check out همیشه بزرگ تر  از Check in باشه .
      افزونه ای هم که فرمم رو باهاش ساختم content form 7 هست . راه حلی جز تعویض افزونه ارائه کنید. خیلی ممنون