2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام ، بنده با افزونه فرم تماس 7 مشکل دارم

توی برگه فرم تماس این ارور رو نشون میده :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-includes/shortcodes.php on line 295

[contact-form-7 404 "Not Found"]

و وقتی روی ویرایش فرم تماسم کلیک میکنم این ارور رو مدام تکرار کرده و پشت سر هم نوشته :

Warning: preg_replace() [function.preg-replace]: Compilation failed: unknown option bit(s) set at offset 0 in /home/shayanwe/public_html/wp-content/plugins/contact-form-7/includes/shortcodes.php on line 154

افزونه رو حذف کردم و دوباره نصب کردم اما حل نشد ...

بنا بر اینکه نگارش وردپرسم و نگارش خود فرم تماس در همه سایت های بنده یکی هست پس ربطی به نگارشش هم نداره

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط parvizb7
      سلام. من میخوام فرم تماس توی برگه طوری باشه که فقط بعد از ثبت نام و ورود به سایت قابل مشاهده باشه.
      چجوری اینکار رو بکنم؟
    • توسط stevej
      سلام این ارور برای چی هست ؟؟؟

Fatal error: Call to undefined function porto_woocommerce_product_nav() in /home/farhangp/public_html/static/woocommerce/single-product/title.php on line 43

• توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//