رفتن به مطلب

کدام افزونه باعث افزایش روزانه حجم هاست می شه ؟

پست های پیشنهاد شده

من ده روز قبل بدلیل پر شدن سریع حجم هاست با پشتیبان هاستم تماس گرفتم که گفتند از افزونه آمارگیر است در اون موقع حجم هاست 1,841.12 / 2,000 MB بود هر چه انجام شد جواب نداد و بالاخره افزونه آمارگیر را پاک کردم و از وب گذار استفاده کردم ولی این مشکل همچنان ادامه داره و الان حجم هاست 2,018 / 2,000 MBیعنی دیگه جا نداره

من از افزونه های

اکیسمت و All In One SEO Pack و Avatars و فرم تماس نسخه 7 و CyStat و FormBuilder و Google XML Sitemaps و Hotfix و Mingle Forum و Private Messages For WordPress و Profiler و reza-contact و Sidebar Login و Timeline Calendar و Title Colors و Watermark RELOADED و wp-jalali و WP-Polls و WP-PostViews و WP-UserOnline و WP Page Numbers

استفاده می کنم

دوستان عزیز ممکنه بفرمائید کدام افزونه ممکنه روزانه حجم هاست را پر کنه بدون اینکه سایت فعالیتی داشته باشه یعنی عکس و مطلب و نظر اضافه نشه ولی کلی حجم سایت اضافه بشه

ضمنا من دیروز 250 عکس از هاستم پاک کردم که حجم هاست بیاد پایین و حجم شد 1,960.72 / 2,000 MB حجم هاست شده 2,018 / 2,000 MB یعنی کاملا پر شده حتی بیشتر ار حجم

ممنون می شم اگر راهنمائی کنید کدام افزونه باعث می شه و راه چاره چیست ؟

ویرایش شده توسط hormozgan
لینک به ارسال

دوست عزیز فک کنم افزونه آمارگیر cystat مشکل سازه - این افزونه حجم زیادی از پایگاه داده رو اشغال میکنه

لینک به ارسال

ممنون

افزونه را پاک کردم

جدول ها در mysql database phpMyAdmin به چه اسمی هست تا پاک کنم ؟

با اسم cystat هیچ جدولی ندیدم

لینک به ارسال

به این راحتی افزونه هاتون پاک نکنید. این افزونه آمارگیر در اون حد نیستش که بخواد سریع پر کنه هاستتون رو. شما اگه از cpanel استفاده می کنید ابتدا به قسمت Disk space usage برید و از اونجا تمامی قسمت های مختلف وب سایتتون رو از لحاظ حجم می تونید بررسی کنید.

در ضمن اگه این افزایش حجم نوسان داره یعنی مثلا 100 مگ بالا میره بعد 20 مگ پایین میاد این هم به خاطر افزونه های کش هستش.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز بالا و پایین نداره فقط بالا می ره

البته دیگه از وبگذار استفاده می کنم و افزونه آمارگیر زیاد برام مهم نیست

این تصویر cpane امروز بعد از پاک کردن 500 تصویر چند مگابایت اومد پایین و این آخرین وضغیتمهpost-149-0-58861600-1375539978_thumb.jpg

لینک به ارسال

منظورم این قسمت نبود. وقتی که وارد cpanel شدید از قسمت files روی disk space usage کلیک کنید. بعد در قسمت پایین صفحه ای که باز میشه مقدار

Sort directories by رو disk usage قرار بدید.

از اونجا ریز مصرف هر قسمت رو میتونید ببینید.

مثل این عکس :

post-1664-0-89616900-1375541120_thumb.jp

ویرایش شده توسط senator ali
لینک به ارسال

post-149-0-17587300-1375543022_thumb.jpg

این آمار منه

به نظر میاد wp-content پر حجم ترینه و بخش backup-aed0e هم حجمش بالاست چکار کنم ؟

لینک به ارسال

به همین راحتی مشکل شما حل شد!

دوست عزیز شما اقدام به بک آپ گیری از کل هاستتون کردید این اواخر و باعث شده این بک آپ در سیستمتون ذخیره بشه . اونم به حجم 1/1 گیگابایت

با پشتیبانی هاستتون صحبت کنید و بگید این فولدر دقیقا مربوط به چی هست تا مطمئن بشید. احتیاج نیست از کل هاست بک آپ تهیه کنید. شما فقط از دیتابیس بک آپ گیری کنید.

این نوع بک آپ گیری زمانی انجام میشه که بخواید هاستتون رو تغییر بدید.

در روت اصلی هم به نظرم افزایش حجم دارید. یه نگاهی بندازید ببنید فایل erorr logs در روت اصلی سایتتون چقدره حجمش.

همچنین ببنید در روت اصلی فایلی با نام core ایجاد شده ؟ اگه شده حجمش چقدره ؟

لینک به ارسال

با توجه به مشکلی که چند روز پیش داشتید باید فایلی به نام error.log با حجم بالا روی هاستتون ذخیره شده باشه

پاکش کنید

افزونه هاتون با هم سازگار نیستند این البته به حجم مربوط نمی شه ولی ترافیک و سرعت را تحت تاثیر قرار می ده

فرم تماس نسخه 7

و

FormBuilder و reza-contact

را با هم نیاز ندارید

وقتی

Mingle Forum را دارید برای پیام خصوصی هم از افزونه Mingle استفاده کنید که پارسی هم شده و Private Messages For WordPress را حذف کنید

دو افزونه

WP-PostViews و WP-UserOnline

با هم دیگه منابع زیادی را مصرف می کنند

و در مورد افزونه CyStat را دوباره فعال کنید از صفحه تنظیمات افزونه دیتابیسش را خالی کنید بعد حذفش کنید

لینک به ارسال

و در مورد افزونه CyStat را دوباره فعال کنید از صفحه تنظیمات افزونه دیتابیسش را خالی کنید بعد حذفش کنید

بهتره به جای این افزونه به درد نخور قدیمی از "نسخه ۳.۰ افزونه آماره وردپرس" استفاده کنید

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام دوستان

فایل های core که در قسمت public_html وجود داره و حجم زیادی می گیره آیا برای ورد پرس لازمه ؟

اگر پاک کنم چه مشکلی پیش میاره ؟

لینک به ارسال

ممنون دوستان

مشکل حل شد جهت اطلاع دوستانی که ممکنه با این مشکل مواجه شوند عرض می کنم

ابتدا از سایت بک آپ بر روی کامپیوترم گرفتم سپس کلیه فایل هایی که در سال 2014 بخصوص در ماه مارس ساخته شده بود و حجم بالایی را داشت از هاست پاک کردم و پس از کم شدن حجم هاست مجددا بک آپ را از طریق درون ریزی سایت آپدیت کردم و حجم هاست اصلاح شد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...