• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
نیما

تگ نمایش زیر مجموعه ی یک دسته خاص

10 پست در این موضوع قرار دارد

درود

دوستان بنده تگی لازم دارم که ایدی بگریه و تمامی زیر دسته های اونو نمایش بده. البته اگه بشه HTML هم به اون اضافه کرد مهشره.

و یه کد دیگه هم لازم دارم اینم اینه که ایدی بگیره و عنوان دسته را به تنهایی نمایش بده. اگه بشه HTML هم بهش اضافه کرد عالیه.

اینم پیکه کردم که ایدی میگیره عنوان یک دسته خاص رو نمایش میده اما مشکلش اینه که : 1. فقط اسمو نشون میده و لینک نداره 2. نمیشه بهش HTML اضافه کرد.

اینم کد:

<?php
$cat = get_term_by( 'id', '1', 'category');
echo $cat->name; ?>

خیلی ممنون میشم کمکم کنید لنگ این کد هام و زیاد کسی نداره جز حرفه ای ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نمایش ساب دسته بر حسب آی دی دسته والد:

<?php
$subcategories = get_categories('&child_of=889&hide_empty'); // شماره دسته را اینجا تغییر دهید
echo '<ul>';
foreach ($subcategories as $subcategory) {
echo sprintf('<li><a href="%s">%s</a></li>', get_category_link($subcategory->term_id), apply_filters('get_term', $subcategory->name));
}
echo '</ul>';
?>

و نمایش نام دسته بر حسب آی دی با لینک

<a href=" <?php echo get_category_link(717);?> ">
<?php echo get_the_category_by_id(717); ?>
</a>

ولی منظورتونو از گرفتن اچ تی ام ال نفهمیدم

ویرایش شده در توسط isk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمایش ساب دسته بر حسب آی دی دسته والد:

<?php
$subcategories = get_categories('&child_of=889&hide_empty'); // شماره دسته را اینجا تغییر دهید
echo '<ul>';
echo sprintf('<li><a href="%s">%s</a></li>', get_category_link($subcategory->term_id), apply_filters('get_term', $subcategory->name));
}
echo '</ul>';
?>

و نمایش نام دسته بر حسب آی دی با لینک

<a href=" <?php echo get_category_link(717);?> ">
<?php echo get_the_category_by_id(717); ?>
</a>

ولی منظورتونو از گرفتن اچ تی ام ال نفهمیدم

درود

خیلی ممنونم از کمکتون

ببینید مثلا این تگ <?php wp_list_cats('sort_column=name'); ?> به این طورت دسته بندی میکنه:

<li>دسته 1 </li>

<li>دسته 2 </li>

مبخام خودم بهش HTML بدم

البته کدی که دادید این امکانو داره

در ضمن من این کد رو توی Titile کذاشتم:

<?php if (is_home () ) { bloginfo('name'); } elseif ( is_category() ) { single_cat_title(); echo ' - ' ; bloginfo('name'); }
elseif (is_single() ) { single_post_title(); }
elseif (is_page() ) { bloginfo('name'); echo ': '; single_post_title(); }
else { wp_title('',true); } ?>

اما توی مطلب فقط اسم مطلبو مینویسه میخام بخ این طورت باشه: اسم سایت - دسته بندی - عنوان مطلب

توی سفحه اصلی هم فقط اسم سایت باشه

ویرایش شده در توسط tanha123

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آهان - اینی شما میخواین رو بهش میگن BreadCrumb و اصلاً به این چیزهایی که در بالا آمده ربطی نداره

و الان متوجه شدم که منظورتون از HTML همون استایل هست که اون هم شدنیه و در همون کدهای بالا قابل دیدن هستند و فقط باید براشون کلاس و یا آی دی بدید و در فایل استایل براشون مقدار دهی کنید.

به هر حال:

http://wordpress.org/plugins/breadcrumb-navxt/installation/

http://wordpress.org/plugins/breadcrumbs-everywhere/screenshots/

البته در بخش آموزش هم دربارش مطالبی وجود داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آهان - اینی شما میخواین رو بهش میگن BreadCrumb و اصلاً به این چیزهایی که در بالا آمده ربطی نداره

و الان متوجه شدم که منظورتون از HTML همون استایل هست که اون هم شدنیه و در همون کدهای بالا قابل دیدن هستند و فقط باید براشون کلاس و یا آی دی بدید و در فایل استایل براشون مقدار دهی کنید.

به هر حال:

http://wordpress.org/plugins/breadcrumb-navxt/installation/

http://wordpress.org/plugins/breadcrumbs-everywhere/screenshots/

البته در بخش آموزش هم دربارش مطالبی وجود داره

من که منظورتونو نفهمیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه بفرمایید منظورتون از HTML دادن دقیقاً چی هست؟

از طرف دیگه به عبارت : "خانه -- موزیک -- موزیک های ایرانی -- آهنگ اینقدر ناز نکن و بیا مرا ببوس" میگن BreadCrumb

به هر حال صبر کنیم تا دیگران هم نظراتشونو بگن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

به این کد

<?php
echo '<ul>';
}
echo '</ul>';
?>

چطوری میشه title اضافه کرد؟

به این صورت نمایش بده:

<ul>
<li>
<a href="category adress" title="name category">name category</a>
</li>
</ul>

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
echo '<ul>';

$catname = $subcategory->name;
$catlink = get_category_link($subcategory->term_id);
echo "<li><a href='$catlink' title='$catname'>$catname</a></li>";
}
echo '</ul>';
?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
echo '<ul>';

}
echo '</ul>';
?>

بله درست کار میکنه ممنون آقا مرتضی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تست کنید:

<?php
echo '<ul>';

}
echo '</ul>';
?>

سلام آقا مرتضی ببخشید بعد از چند مدت از دوباره تیکت دادم.

میخاستم بدونم چطوری میشه اون دسته هایی هم که از دوباره زیر دسته دارند هم <ul> بزاره و زیر دسته هاشو نمایش بده.

بدین صورت:

<ul>
<li><a href="address" title="onvan daste">دسته بدون زیر دسته</a></li>
<li><a href="address" title="onvan daste">دسته با زیر دسته</a></li>
<span class="leftarrow"></span>
<ul class="sub_2nd_rt audio_mnu">
<li><a href="address" title="onvan daste">عنوان</a></li>
</ul>
<li><a href="address" title="onvan daste">دسته با زیر دسته</a></li>
<span class="leftarrow"></span>
<ul class="sub_2nd_rt audio_mnu">
</ul>
</ul>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mosi1672
      سلام 
      من یه سایتی دارم که برای همایش علمی مقالات رو با فرمی که با افزونه گرویتی فرم ساخته شده دریافت میکنم.
      خواستم بدونم آیا راهی وجود داره که امار مقالات دریافتی رو به صورت داینامیک و پویا بتونم با روی سایت اصلی نشون بدم؟ البته با ظاهر زیبا
      مثل این سایت تایپ ایران که امار پروژه ها و کاربرانش رو به صورت نمودار دایره ای نشون میده..
      این ادرس سایت :
      ادرس فرم:http://ihsc.bsbmu.ir/maghaleh/
      ادرس سایت:http://ihsc.bsbmu.ir/

میدونم خیلی ساده گفتم ولی اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید
    • توسط rezarnmsh
      با سلام احتیاج به طراحی یک سایت مشابه persiandivx.net با وردپرس دارم افرادی که فرصت  طراحی دارند با ایمیل *** مبلغ و زمان ان را اطلاع دهند با تشکر
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت همه دوستان
      عنوان خیلی عجبیه !
      توضیح:
      میخوام قبل از تمام لینک هایی که توی مطلب قرار میدم به صورت خودکار لینک مربوط به صفحه انتقال قرار بگیره.

امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
    • توسط رضا علیزاده
      سلام خدمت اساتید؛
      من برای یکی از سایت های وردپرسی ستون کناری قرار دادم که داخل ادامه مطلب ها هست (در صفحه خانه نیست).
      این ستون کناری رو با ابزارک ها تنظیم کردم, حالا میخوام زمانی که ابزارک آخر (یا ابزارک دلخواه رسید) این ستون با اسکرول کردن تا محل مشکل پایین بیاد.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    • توسط miladg4
      با سلام
      بیشتر اوقات با این مسئله روبرو میشوم که کش افزونه هایی که مینویسم در بروزر پاک نمیشن و حتی با ctrl+f5 و empty cash and hard reload این مشکل حل نمیشه
      و فایل های جاوا همون عملکرد قبل رو دارن و حتی با پاک کردن فایل های js باز هم در source آدرس فایل ها وجود داره و حتی کدهام باقی موندن. edit js ها هم live انجام نمیشن!!!

این مسئله خیلی آزاردهنده اس ولی هیچ استراتژی ای واسه این کار ندارم
      لطفا راهنمایی کنید