رفتن به مطلب

غیرفعال کردن نمایش بدون ترتیب و تصادفی نویسندگان

پست های پیشنهاد شده

سلام ،

سایتی که داریم چندا نویسنده داره ، مسلماً برای نمایش نویسنده ها از قالب نویسندگان خود وردپرس استفاده کردم . اما هر دفعه که صفحه نویسندگان رفرش میشه جای نویسنده ها به صورت تصادفی تغییر میکنه ، نمیخوام این شکلی باشه ، مثلا میخوام مدیر سایت اول باشه همیشه و بقیه نویسنده ها هم بنا به اعتبارشون که خودمون میدونیم زیر هم چیده یشن . میشه این کارو کرد؟؟ یعنی مشیه هر دفعه نویسنده ها رو به دلخواه خودمون بچینیم یا نه؟ یا حداقل یک بار برای همیشه این ترتیبو درست کنیم ؟؟

هر کدومش که میشه فرقی نمیکنه ، فقط مهم اینه که بشه ترتیبشونو عوض و ثابت کرد؟ طوری که با رفرش شدن در زمان های متفاوت ترتیب نویسنده ها دیگه تغییر نکنه (یا جا به جا نشن)

دوستان من از کد چیز زیادی بلد نیستم ، لطفا اگه راهی داره کامل برام توضیح بدید.

ممنونم

لینک به ارسال

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-display-an-author-list-with-avatars-in-wordpress-contributors-page/

در بالا ترتیب نمایش بر حسب نام نویسنده است. که شما می تونید پارامتر ها رو تغییر بدید.

مثلاً تعداد نوشته - تعداد کامنت ها - تعداد ستاره دار شدن مطالب و ...

البته اگر تعداد نویسنده هاتون خیلی خیلی زیاد نیست می تونید یه برگه استاتیک ایجاد کنید و به سادگی و به زیبایی تمام نویسندگان رو با تصویر و رزومه و هر چیز دیگری نمایش بدید.

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

http://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-display-an-author-list-with-avatars-in-wordpress-contributors-page/

در بالا ترتیب نمایش بر حسب نام نویسنده است. که شما می تونید پارامتر ها رو تغییر بدید.

مثلاً تعداد نوشته - تعداد کامنت ها - تعداد ستاره دار شدن مطالب و ...

البته اگر تعداد نویسنده هاتون خیلی خیلی زیاد نیست می تونید یه برگه استاتیک ایجاد کنید و به سادگی و به زیبایی تمام نویسندگان رو با تصویر و رزومه و هر چیز دیگری نمایش بدید.

ممنون از لینکتون ، ولی من زیاد متوجه نشدم.

اگه بخوام یه برگه استاتیک واسه نویسندگان ایجاد کنم باید چیکار کنم؟ یعنی کدشو چه جوری بنویسم؟

لینک به ارسال

اگه بخوام یه برگه استاتیک واسه نویسندگان ایجاد کنم باید چیکار کنم؟ یعنی کدشو چه جوری بنویسم؟

از html-css چه حد میدونید؟

لینک به ارسال

از html-css چه حد میدونید؟

چه قدر باید بلد باشم؟

تقریباً خوب بلدم. کد php مربوط بهش رو نمیدونم چه جوری بنویسم و css رو باهاش match کنم. تا حالا کد php ننوشتم خودم.

راهنمایی می کنید لطفاً

لینک به ارسال

این هم کد php لیست کاربران

<?php wp_list_authors(array(
'orderby' => 'id',//name, user_registered, post_count, or rand
'order' => 'ASC',//DESC
'optioncount' => true,
'exclude_admin' => false,
'show_fullname' => true,
)); ?>

لینک به ارسال

مثل همیشه ممنونتونم آقای فخار،

نیازی به لینک نبود، خودم با همون html نوشتمش، حواس پرتی کردم و اون سوالو پرسیدم ، نمیدونم چرا احساس کردم استاتیک نوشتنشم نیازی به کد php داره :D ، به هرحال مشکلم حل شد. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...