• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
YN - Amir

چند سوال دارم

4 پست در این موضوع قرار دارد

بسم تعالی

سلام و خسته نباشید

من تازه دارم کار وبلاگدهی وردپرسی رو شروع می کنم و تازه لزوماتش رو خریداری کردم ...

1-می خوام بدونم باید برای امنیت کامل چیکار کنم ؟؟ ( لطفا راه حل وتوضیح کامل بدید )

2-آیا اول کار باید کاره بخصوصی انجام بدم ؟.!

3-فکر می کنم بک آپ گیره مثلا هفتگی یا روزانه لازم باشه .. کسی افزونه ای یا راهی که بشه راحت انجامش داد سراغ داره؟

4- برای انجمن باید چجوری کنار سایتم انجمن تهیه کنم؟

با تشکر زیاد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای انجمن در داخل سایتتان از منگل فروم استفاده کنید افزونه خوبیه

در بخش افزونه ها جستجو و دانلود ونصب کنید نمونه اش را می تونید در سایت من ببینید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسم تعالی

سلام و خسته نباشید

من تازه دارم کار وبلاگدهی وردپرسی رو شروع می کنم و تازه لزوماتش رو خریداری کردم ...

1-می خوام بدونم باید برای امنیت کامل چیکار کنم ؟؟ ( لطفا راه حل وتوضیح کامل بدید )

3-فکر می کنم بک آپ گیره مثلا هفتگی یا روزانه لازم باشه .. کسی افزونه ای یا راهی که بشه راحت انجامش داد سراغ داره؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلمه " امنیت " رو توی قسمت سرچ همین صفحه جستجو کنید به نتایج خوبی میرسید

بسته به کارتون داره .

یه سری نکات ریز برای سئو و سبک تر شدن سایت هستش که بنده توصیه میکنم تاپیک زیر رو مطالعه کنید

بک آپ رو هر دو هفته یک بار بگیرید کفایت میکنه.

ضمن اینکه میتونید به تاپیک های زیر هم سر بزنید

http://wpfarsi.com/1085/10-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.html

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری