رفتن به مطلب

چند سوال دارم

YN - Amir

پست های پیشنهاد شده

بسم تعالی

سلام و خسته نباشید

من تازه دارم کار وبلاگدهی وردپرسی رو شروع می کنم و تازه لزوماتش رو خریداری کردم ...

1-می خوام بدونم باید برای امنیت کامل چیکار کنم ؟؟ ( لطفا راه حل وتوضیح کامل بدید )

2-آیا اول کار باید کاره بخصوصی انجام بدم ؟.!

3-فکر می کنم بک آپ گیره مثلا هفتگی یا روزانه لازم باشه .. کسی افزونه ای یا راهی که بشه راحت انجامش داد سراغ داره؟

4- برای انجمن باید چجوری کنار سایتم انجمن تهیه کنم؟

با تشکر زیاد

لینک به ارسال

برای انجمن در داخل سایتتان از منگل فروم استفاده کنید افزونه خوبیه

در بخش افزونه ها جستجو و دانلود ونصب کنید نمونه اش را می تونید در سایت من ببینید

لینک به ارسال

بسم تعالی

سلام و خسته نباشید

من تازه دارم کار وبلاگدهی وردپرسی رو شروع می کنم و تازه لزوماتش رو خریداری کردم ...

1-می خوام بدونم باید برای امنیت کامل چیکار کنم ؟؟ ( لطفا راه حل وتوضیح کامل بدید )

3-فکر می کنم بک آپ گیره مثلا هفتگی یا روزانه لازم باشه .. کسی افزونه ای یا راهی که بشه راحت انجامش داد سراغ داره؟

لینک به ارسال

کلمه " امنیت " رو توی قسمت سرچ همین صفحه جستجو کنید به نتایج خوبی میرسید

بسته به کارتون داره .

یه سری نکات ریز برای سئو و سبک تر شدن سایت هستش که بنده توصیه میکنم تاپیک زیر رو مطالعه کنید

بک آپ رو هر دو هفته یک بار بگیرید کفایت میکنه.

ضمن اینکه میتونید به تاپیک های زیر هم سر بزنید

http://wpfarsi.com/1085/10-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.html

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...