رفتن به مطلب

استفاده از افزونه Yoast بجای All in Seo

پست های پیشنهاد شده

سلام

من حدود 9 ماه هست که افزونه All in Seo استفاده می کنم. اگه این افزونه رو غیرفعال و از Yoast استفاده کنم.

آیا خطر داره؟ و چه بلایی سر سایت مپ و سئو میاد؟

با تشکر :mellow:

لینک به ارسال

من هم خیلی تعریف افزونه Yoast رو شنیدم فکر نکنم این افزونه از هر نظری کم داشته باشه خطری که به هیچ عنوان نداره چون yoast نوشته اش یه بروزرسانی هم واسش اومد من که قراره به جای all in seo استفاده اش کنم

لینک به ارسال

همان طور که سعید گفت مشکلی نیست

چون پارامترهای سئو یکسان هست در هر دو افزونه

ممکنه yoast کمی ابزار بیشتر داشته باشه

سایت مپ هم فکر نکنم به AIOSP ربط داشته باشه!

لینک به ارسال

افزونه ی yoast یک بخش ایمپورت و اکسپورت داره که میتونید تنظیمات رو از پلاگین هایی مانند all in one ایمپورت کنید .

در کل نویسنده ی yoast مشهور و پلاگیناش عالی هستند و زود به زود آپدیت میشه .

لینک به ارسال

من فکر کنم این افزونه کار حداقل 60 الی 70 درصد سئو سایت رو انجام بده که دوستان لازم نباشه مبالغ هنگفتی رو واسه سئو بدن که اون بقیه اش سئو اگر کدها و دیگر موارد سئو رعایت شده باشه دیگه فکر کنم 100% هست

دوتا لینک زیر هم اموزش این افزونه هست که کامله

اموزش بخش 1

اموزش بخش 2

ویرایش شده توسط Saeed
لینک به ارسال

اگه بخواین بجای all in one pack seo از yoast استفاده کنید این آموزش رو هم ببینید بد نیست :)

http://geniusboy.ir/instructions/222/change-all-in-one-seo-to-wordpress-seo-by-yoast

لینک به ارسال

توی آموزشی که در این دو لینک هست عکسهاش نابود شده.

اموزش بخش 1

اموزش بخش 2

سوالی برام پیش اومده.

من وب سایت هام رو در گوگل وبمستر و الکسا ثبت کردم. و کدفعال سازی رو که که دو سرویس داده رو پیدا نمی کنم. توی ایمیلها هم نیست.

چطور باید پیدا کرد؟

لینک به ارسال

توی آموزشی که در این دو لینک هست عکسهاش نابود شده.

اموزش بخش 1

اموزش بخش 2

سوالی برام پیش اومده.

من وب سایت هام رو در گوگل وبمستر و الکسا ثبت کردم. و کدفعال سازی رو که که دو سرویس داده رو پیدا نمی کنم. توی ایمیلها هم نیست.

چطور باید پیدا کرد؟

سلام

عکس ها نابود نشده شما فقط کافی لینک های تصاویر رو بگیری و بعد از فرمت تصاویر یه سری عدد و حروف عجیب قریب هست که اگر پاکشون کنی تصاویر رو میتونی ببینی

گوگل کد نمیده اما یه فایل HTML میده که باید اپلود کنید در میسر وب سایتتون که توضیح داده خودش

الکسا اما کد میده که باید تو جای مشخص وارد کنید

اینو بگم که برای تایید وبسایتتون که ثبت بشه باید واسه الکسا ثبت کنید و تنظیمات افزونه رو ذخیره کنید و بعد روی دکمه تایید سایت الکسا کلیک کنید

و واسه گوگل اول اپ کنید و ادرسشو چک کردید برید تایید کنید سایت رو

واله BING هم مثل گوگل هست

لینک به ارسال

من افزونه Yoast رو نصب و all in seo رو ایمپورت کردم. اما مثل اینکه گزینه هایی که در آموزش برای تنظیم افزونه بود بعد از ایمپورت غیرفعال یا به عبارتی دیده نمی شه

این مشکلی ایجاد نمی کنه؟

لینک به ارسال

من افزونه Yoast رو نصب و all in seo رو ایمپورت کردم. اما مثل اینکه گزینه هایی که در آموزش برای تنظیم افزونه بود بعد از ایمپورت غیرفعال یا به عبارتی دیده نمی شه

این مشکلی ایجاد نمی کنه؟

سلام نه مشکلی پیش نمیاد افزونه اون تنظیمات رو دریافت کرده و نیاز به تنظیم دوباره نیست

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

آیا پس از ایمپورت کردن اطلاعات all in seo به Yoast اطلاعات سئوی پست ها مانند کلمات کلیدی و توضیحات هم منتقل می شود؟

لینک به ارسال

پست های قبلی تون رو چک کنید ببینید کلمات کلیدی رو دارن؟ اگر دارن پس نشون میده که همه چیز منتقل شده.

لینک به ارسال

پست های قبلی تون رو چک کنید ببینید کلمات کلیدی رو دارن؟ اگر دارن پس نشون میده که همه چیز منتقل شده.

من هنوز این افزونه را نصب نکرده ام می خواهم قبل از این کار مطمئن شوم

لینک به ارسال

کسی می داند که آیا کلمت کلیدی و نیز خلاصه مطالب در افزونه قدیمی به افزونه جدید منتقل می شود؟

لینک به ارسال

شما میتونید خودتون هم بررسی کنید.

یک وردپرس جدید نصب کنید.

از دیتابیس وردپرس قبلی یک بکآپ بگیرید و در دیتابیس وردپرس جدید ایمپورت کنید و بعد هم از تنظمیات افزونه خروجی بگیرید و به افزونه جدید منتتقل کنید.

اگر در مورد این مراحل سوال یا مشکلی دارید در تاپیک جدید مطرح کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...