10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیزم

روزه نماز هاتون قبول

راستش من ی دسته بندی جدید درست کردم برای مدیاسنتر سایتم،منتها هر چی فکر میکنم و هر کاری میکنم نمیدونم به باکس های مطالبم چه استالی اضافه کنم،چی کارش کنم،اطلاعات متاش رو چی کار کنم.خلاصه موندم

الان این دسته بندیمه:

http://glassy-garden.com/category/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1/

اون باکس ها هم جای مطالبش.به نظرتون چی بهش اضافه کنم؟؟؟مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که من می دونم به محتوای عکس, فیلم, صوت مدیا می گند و مدیا سنتر هم مکانی برای نمایش محتوای مدیا هست. به نظرم شما داخل این دسته بندی جدید روی مدیا یعنی عکس و فیلم و صوت تکیه کنید یعنی فقط تصاویر و عنوان ها را نشان بدید تا کاربر پس از انتخاب مدیای مورد نظر وارد اون مطلب بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین،میخوام فقط ویدئو نشون بدم،منتها نمیدونم چی کار کنم،مثلا عکس شاخصشو بزارم تو اون مربعه،عنوان بزارم،نزارم،دوست دارم عنوان و اطلاعات متاش به صورت هاور و تولتیپ باشه،منتها نمیدونم چطوری :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همین،میخوام فقط ویدئو نشون بدم،منتها نمیدونم چی کار کنم،مثلا عکس شاخصشو بزارم تو اون مربعه،عنوان بزارم،نزارم،دوست دارم عنوان و اطلاعات متاش به صورت هاور و تولتیپ باشه،منتها نمیدونم چطوری :(

خوب اول شما یک قالب اختصاصی از قالب آرشیو برای این دسته بسازید. بعد می تونید با استفاده از زمینه دلخواه هر جوری که می خواهید اون را تغییر بدید. این به سلیقه شما بستگی داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما نگاه به سایت بنده بکنین.

http://jootix.ir/

میخواین این شکلی باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بشه که فوق العاده است :دی

ابته منظورم استایل هر کدوم از عکس هاشه،مثلا اون تعداد بازدیده و تصویر شاخصه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد هم سئو شده تحویلتون.

این زیر تصویر بند انگشتی روی medium هستش.و اندازه height رو توی رسانه روی 190 قرار بدین.و width رو 250.مهم height هستش.

صفحه index:

<h2><a target="_blank" title="<?php the_title(); ?>" href="<?php the_permalink(); ?>">
<?php the_post_thumbnail((medium),array(alt=>get_the_title(),title=>get_the_title())); ?>
</a></h2>

استایل:

.smallImg{border:1px solid #333;border-radius:10px 10px 10px 10px;box-shadow:0 0 4px #000;display:inline-block;height:190px;margin:10px 12px;overflow:hidden;position:relative;vertical-align:middle;width:248px;}
.smallImg img:hover{}
.smallImg img{border:0 none;margin:0;padding:0;height:190px;width:auto;}
.smallImg a{text-decoration:none;}

منظورتون رو نفهمیدم.

بدون بازدید گذاشتم.

توی استایل قسمت hover کد بدین برای تصویر به این شکل:

.smallImg img:hover {
opacity: 0.77;
}

از 0 تا 1 هستش

البته اگه میخواین که نام پست نشون داده بشه میتونید

display:none;

بزارید

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنونم.ببخشید میشه اگه امکانش هست استایل یکی از این ها رو بهم بدین؟

ممنون میشم:

http://www.uploadax.com/images/75496291625490463905.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اینی که دادم مال همینه خوب.

اگه منظورتون اینه که بازدید و امتیاز رو اضافه کنید باد کد افزونه postview و post rating رو بهش اضافه کنید.

باشه بهتون میدوم تا آخر شب فعلا کار دارم.

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alikarbasi
      با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      متاسفانه از زمانی که وردپرس را به روز رسانی کردم ، مطالب تو دسته بندی ها نمایش داده نمیشه و وقتی به آدرس دسته بندی مثلا category/podcast میرم ، ارور زیر رو میده :
      This page isn’t working akastudio.ir is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500 درضمن این ارور رو هنگام فیلتر مطالب با برچسب ها هم میده . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.
    • توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر
    • توسط رضا علیزاده
      با سلام و عرض ادب خدمت اساتید؛

میخوام تعدادی از مطالب خاص هر دسته در در ابتدای دسته بندی, یعنی بالا تر از تمام مطالب نمایش داده بشه. مانند بخش سنجاق نوشته اما این موضوع مربوط به بخش دسته بندی وردپرس میشه.
      اگه افزونه یا راهکاری رو میشناسید, لطفاً راهنمایی کنید.

سپاس