• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
solidworm

popup تصویر شاخص وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ، خسته نباشید ، بنده یه مشکلی با تصویر شاخص داشتم ، وقتی تو سایتم میرم و میخوام تصویر شاخص بزارم اولا صفحه بو صورت popup بود و راحت آپلود میکردی و مشکلی نبود البته دیروز اینطوری بود ! امروز رفتم پست بزارم و خواستم تصویر شاخص بزارم دیدم با زدن انتخاب تصویر شاخص صفحه به صورت کامل میشه و تصویرم که انتخاب میکنی به صفحه نوشته نمیره ! یعنی مستقل تو یه صفحه جدیدم نه راه پس دارم و نه راه پیش ، راه پیش که اصلا نمیشه ، راه پسم برم که انتخاب نمیشه .

ممنون میشم کمک کنید.

post-2561-0-01197700-1375544074_thumb.gi

ویرایش شده در توسط solidworm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید مشکل از مرورگرتونه؟با یه مرورگر دیگه امتحان کنید بببینید مشکل حل میشه اگه نه خوب شما جدیدا تغییری در سایتتون دادین؟نصب افزونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز ، تغییر جدیدی ندادم ، متاسفانه افزونه ای هم نصب نکردم !!!!!

جالبتر از همه اینکه با تمام مرورگر های اینطوریه ! و جالبتر از همه همه اینکه پوشه wp-admin و wp-includes رو دوباره رو هاست replace کردم ، بازم مشکل پا بر جاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

لام، اشکان جان از پاسخ و پیگیریت خیلی خیلی ممنون.

متاسفانه تنهای افزونه ای که فعاله تاریخ جلالیه ، چیزی هم نصب نکردم .

کش مرورگر رو هم پاک کردم ، با IE , Mozilla , Chrome هم امتحان کردم ، متاسفانه همچنان مشکل پا بر جاست .

قبل اینکه به 3.6 آپدیت کنم این مشکل بود ، بعد که آپدیت کردم بازم مشکل پا برجاست ، بعد که replace کردم پوشه های 3.5.2 رو باز هم مشکل پا بر جا بود ، اصلا گیج شدم حسابی .

نمیدونم چرا اینطوری شده ،یهو شد ، یعنی من الان پست گذاشتم و تصویر شاخص هم انتخاب کردم و از سایت خارج شدم ، فردا که اومدم سر زدم دیدم اینطوری شده .

دیگه کم کم دارم از وردپرس دلسرد میشم، دلم واسه این همه ساعت طراحی قالب میسوزه وگرنه تا الان ولش کرده بودم حقیقت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته پیش فرض رو فعال کنید و مجدد تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mehr-cs
      سلام
      منمیخوام یه قسمت تحت عنوان تاریخچه داشته باشم به این صورت که، تو یک باکس کوچیک تمامی حروف الفبا رو داشته باشم و لوگوی کل تاریخچه ی برند هام تو صفحه باشه و کاربر بعد از کلیک کردن روی هر کدوم از حروف الفبا، کلیه تاریخچه هایی که با اون حرف شروع میشه رو ببینه !
      دوستان راهنمایی میکنن ؟
    • توسط 11057
      مشکل در نصب وردپرس روی دایرکت ادمین
      بعد نصب کردن ورد پرس سایت بالا نمیاد،این اخطار رو نشون میده:

Not Found
      The requested URL / was not found on this server.
      Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    • توسط mehr-cs
      سلام...
      امکان تغییر فونت قسمت تنظیمات وردپرس هست ؟ به نظرم فونت در حال حاضرش یکان باشه ! ( پیوست یک)
      و اینکه بعد از نصب فونت ایران سنس بعضی از قسمت ها ( نظیر ابزارک) تغییر فونت ندادن ( پیوست دو)
      دوستان راهنمایی میفرمایید ؟

• توسط mehr-cs
      سلام
      من میخوام دو تا ساعت به وقت مثلا تهران و لس آنجلس داشته باشم و اینارو به صورت گرافیکی و مجزا توی سایتم به صورت HTML/JAVA Script داشته باشم.
      کسی از دوستان راه حلی برای این موضوع داره ؟
    • توسط mehr-cs
      سلام
      میخواستم بدونم وبسایت زومیت از چه سیستمی استفاده میکنه ؟