solidworm

popup تصویر شاخص وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ، خسته نباشید ، بنده یه مشکلی با تصویر شاخص داشتم ، وقتی تو سایتم میرم و میخوام تصویر شاخص بزارم اولا صفحه بو صورت popup بود و راحت آپلود میکردی و مشکلی نبود البته دیروز اینطوری بود ! امروز رفتم پست بزارم و خواستم تصویر شاخص بزارم دیدم با زدن انتخاب تصویر شاخص صفحه به صورت کامل میشه و تصویرم که انتخاب میکنی به صفحه نوشته نمیره ! یعنی مستقل تو یه صفحه جدیدم نه راه پس دارم و نه راه پیش ، راه پیش که اصلا نمیشه ، راه پسم برم که انتخاب نمیشه .

ممنون میشم کمک کنید.

post-2561-0-01197700-1375544074_thumb.gi

ویرایش شده در توسط solidworm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید مشکل از مرورگرتونه؟با یه مرورگر دیگه امتحان کنید بببینید مشکل حل میشه اگه نه خوب شما جدیدا تغییری در سایتتون دادین؟نصب افزونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست عزیز ، تغییر جدیدی ندادم ، متاسفانه افزونه ای هم نصب نکردم !!!!!

جالبتر از همه اینکه با تمام مرورگر های اینطوریه ! و جالبتر از همه همه اینکه پوشه wp-admin و wp-includes رو دوباره رو هاست replace کردم ، بازم مشکل پا بر جاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

ویرایش شده در توسط اشکان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

لام، اشکان جان از پاسخ و پیگیریت خیلی خیلی ممنون.

متاسفانه تنهای افزونه ای که فعاله تاریخ جلالیه ، چیزی هم نصب نکردم .

کش مرورگر رو هم پاک کردم ، با IE , Mozilla , Chrome هم امتحان کردم ، متاسفانه همچنان مشکل پا بر جاست .

قبل اینکه به 3.6 آپدیت کنم این مشکل بود ، بعد که آپدیت کردم بازم مشکل پا برجاست ، بعد که replace کردم پوشه های 3.5.2 رو باز هم مشکل پا بر جا بود ، اصلا گیج شدم حسابی .

نمیدونم چرا اینطوری شده ،یهو شد ، یعنی من الان پست گذاشتم و تصویر شاخص هم انتخاب کردم و از سایت خارج شدم ، فردا که اومدم سر زدم دیدم اینطوری شده .

دیگه کم کم دارم از وردپرس دلسرد میشم، دلم واسه این همه ساعت طراحی قالب میسوزه وگرنه تا الان ولش کرده بودم حقیقت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته پیش فرض رو فعال کنید و مجدد تست کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط JazabTarinha
      سلام دیروز سایتم مشکل نداشت و امروز مشاهده می کنم که صفحه اینطور شده و پشتیبانی تماس گرفتم میگویند فایل ایندکس پاک شده است و برای بازگرداندن همه اطلاعات حذف میشوند .
      می خواستم بدونم بدون دلیل فایل ایندکس سایت حذف می شود ؟
      و کسی میتواند بدون حذف شدن اطلاعات 1600 مطالب سایت سایت را رفع اشکال نماید ؟
      سایت مورد نظر
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط volleyworld
      سلام دوستان. من هرکاری انجام دادم نتونستم با فایل زیلا به ftp متصل بشم در صورتی که با SmartFTP Client اینکارو انجام دادم و شد، مشکل از هاست نیست. ولی این نرم افزار هم نشد کرک کنم و غیر فعال شده.

دوستان نرم افزار دیگه ای نمیشناسن که ایمن و سریع باشه؟ یا اینکه بگه چرا فایل زیلا مشکل داره؟ در صورتی که با همون مشخصات تونستم با نرم افزار دیگه وارد شم.
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده:

• توسط p30way
      با سلام دوستان من در حال آپدیت یک افزونه بودم که ناگهان دیدم صفحه کل سایت رفت و با این خطا مواجه شدم ، و هرکاری کردم صفحه سایت باز نشد چیکار باید بکنم ؟ 
      Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function get_bloginfo() in /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php:233 Stack trace: #0 /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php(113): WP_Locale->init() #1 /home/pubcom/domains...../public_html/wp-includes/load.php(925): WP_Locale->__construct() #2 /home/pubcom/domains..../public_html/wp-includes/load.php(208): wp_load_translations_early() #3 /home/pubcom/domains/..../public_html/wp-settings.php(63): wp_maintenance() #4 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/pubcom/do...') #5 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/pubcom/do...') #6 /home/pubcom/domains/...../public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/pubcom/do...') #7 /home/pubcom/domains/...../public_html/index.php(17): require('/home/pubcom/do...') #8 {main} thrown in /home/pubcom/domains/....../public_html/wp-includes/class-wp-locale.php on line 233

ممنون میشم راهنمایی کنید نیاز به کمک فوری دارم . تشکر