رفتن به مطلب

popup تصویر شاخص وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ، خسته نباشید ، بنده یه مشکلی با تصویر شاخص داشتم ، وقتی تو سایتم میرم و میخوام تصویر شاخص بزارم اولا صفحه بو صورت popup بود و راحت آپلود میکردی و مشکلی نبود البته دیروز اینطوری بود ! امروز رفتم پست بزارم و خواستم تصویر شاخص بزارم دیدم با زدن انتخاب تصویر شاخص صفحه به صورت کامل میشه و تصویرم که انتخاب میکنی به صفحه نوشته نمیره ! یعنی مستقل تو یه صفحه جدیدم نه راه پس دارم و نه راه پیش ، راه پیش که اصلا نمیشه ، راه پسم برم که انتخاب نمیشه .

ممنون میشم کمک کنید.

post-2561-0-01197700-1375544074_thumb.gi

ویرایش شده توسط solidworm
لینک به ارسال

شاید مشکل از مرورگرتونه؟با یه مرورگر دیگه امتحان کنید بببینید مشکل حل میشه اگه نه خوب شما جدیدا تغییری در سایتتون دادین؟نصب افزونه؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ، تغییر جدیدی ندادم ، متاسفانه افزونه ای هم نصب نکردم !!!!!

جالبتر از همه اینکه با تمام مرورگر های اینطوریه ! و جالبتر از همه همه اینکه پوشه wp-admin و wp-includes رو دوباره رو هاست replace کردم ، بازم مشکل پا بر جاست.

لینک به ارسال

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

ویرایش شده توسط اشکان
لینک به ارسال

شما تمامی افزونه ها رو غیر فعال کنید ببینید رفع نمیشه.

کش مرورگرتون هم خالی کنید.

حتی آپدیت به 3.6 نکردین؟

لام، اشکان جان از پاسخ و پیگیریت خیلی خیلی ممنون.

متاسفانه تنهای افزونه ای که فعاله تاریخ جلالیه ، چیزی هم نصب نکردم .

کش مرورگر رو هم پاک کردم ، با IE , Mozilla , Chrome هم امتحان کردم ، متاسفانه همچنان مشکل پا بر جاست .

قبل اینکه به 3.6 آپدیت کنم این مشکل بود ، بعد که آپدیت کردم بازم مشکل پا برجاست ، بعد که replace کردم پوشه های 3.5.2 رو باز هم مشکل پا بر جا بود ، اصلا گیج شدم حسابی .

نمیدونم چرا اینطوری شده ،یهو شد ، یعنی من الان پست گذاشتم و تصویر شاخص هم انتخاب کردم و از سایت خارج شدم ، فردا که اومدم سر زدم دیدم اینطوری شده .

دیگه کم کم دارم از وردپرس دلسرد میشم، دلم واسه این همه ساعت طراحی قالب میسوزه وگرنه تا الان ولش کرده بودم حقیقت.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...