رفتن به مطلب

تغییر دامنه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

یکی از سایتهایی که با وردپرس ایجاد کردم , الان رنکینگ خوبی تو گوگل داره . بدلایلی میخوام دامنه اش رو تغییر بدم .

آیا با تغییر دامنه , همه ی اینها از بین میره ؟ و باید باز مدتی صبر کنم تا دامنه ی جدید مثل دامنه ی قبلی رنکینگ خوبی داشته باشه ؟ یا ارتباطی نداره ؟

و برای دامنه ی جدید , فقط باید فایل ها رو در دامنه ی جدید آپلود کنم و بس ؟ تغییرات دیگه ای غیر از تغییر نام دامنه در جداول نمیخواد ؟

ممنونم.

ویرایش شده توسط pary_daryayi
لینک به ارسال

وقتی دامنرو تغییر میدید مثِ این میمونه که از 0 یک سایتیرو ایجاد کردید !

باید صبر کنید تا کم کم رنک بگیرید و ....

برای تغییر هم بله از مدیریت آدرس جدید رو وارد کنید و بعد تمام فایل هارو روی سرور جدید ببرید

لینک به ارسال

آقا کسری ؟؟؟! :huh:

سلام دوستان .

یکی از سایتهایی که با وردپرس ایجاد کردم , الان رنکینگ خوبی تو گوگل داره . بدلایلی میخوام دامنه اش رو تغییر بدم .

آیا با تغییر دامنه , همه ی اینها از بین میره ؟ و باید باز مدتی صبر کنم تا دامنه ی جدید مثل دامنه ی قبلی رنکینگ خوبی داشته باشه ؟ یا ارتباطی نداره ؟

و برای دامنه ی جدید , فقط باید فایل ها رو در دامنه ی جدید آپلود کنم و بس ؟ تغییرات دیگه ای غیر از تغییر نام دامنه در جداول نمیخواد ؟

ممنونم.

بفرمایید اینم آموزش :

آموزش تعویض دامنه در سایت وردپرسی بدون از دست رفتن سئو

لینک به ارسال

سلام دوستان .

ممنونم.

شما میتونید سایت قبلی رو روی سایت جدید پارک کنید اینطوری تمامی ورودی های قبلی روی جدید میاد و وقتی رنک سایت جدید بالا رفت میتونید آدرس قبلی رو از پارک در بیارید.

لینک به ارسال

شما میتونید سایت قبلی رو روی سایت جدید پارک کنید اینطوری تمامی ورودی های قبلی روی جدید میاد و وقتی رنک سایت جدید بالا رفت میتونید آدرس قبلی رو از پارک در بیارید.

یعنی منظورتون اینه که تا یه مدت , دو دامنه ی مختلف با محتوای یکسان فعال باشند و بعد از مدتی دامنه ی قدیمی رو حذف کنم ؟ درسته ؟

لینک به ارسال

آره.شما اول دامنه قبلی رو غیر فعال کنید و دامنه جدید رو بزارید روش و تمامی لینک ها رو به دامنه جدید تغییر بدین.

بعد برید تو پنل هاستتون و دامین قدیمیتون رو پارک کنید روی دامین جدید.

تا یه یک ماهی صبر کنید بعد که رتبه سات جدیدتون بالا رفت اونوقت دامنه قبلی رو بردارین.

لینک به ارسال

طبق آموزشی که دوستان لینک دادند پیش برید زیاد طول نمیکشه که دامین جدید به حالت قبلی برگرده ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...