رفتن به مطلب

تغییرات جدید در راه است ... پیشنهادات و راهکارهای جدید

Morteza

پست های پیشنهاد شده

یه سوال و یه پیشنهاد دارم :

سوال :

این پک فارسی ساز که میگین برای کسایی که تازه میخوان وردپرس رو نصب کنن و درواقع میخوان استارت بزننه یا کسایی که الان دارن استفاده میکنن ؟ کسایی که الان از نسخه فارسی یا انگلیسی دارن استفاده میکنن میتونن این پک رو نصب کنن ؟ مشکلی بوجود نمیاد ؟

پیشنهاد :

ایجاد بخشی مخصوص افزونه نویسهای ایرانی . بعبارتی مرجعی باشه که هم افزونه نویسا و هم کاربرا به اونجا رجوع کنن و همچنین افزونه نویسهایی که تا بحال افزونه ای ارائه دادن به اینجا دعوت بشن و یا این بخش بطور اختصاصی چند تا افزونه کار راه انداز ارائه بده که اگرکسی اونو روی سایتش نصب کرد منبع افزونه یا پشتیبانیش همین بخش افزونه نویسها باشه . خب تا اینجای مطلب که فقط کاربرا حالشو بردن ! حالا نوبت افزونه نویسهاست :

وقتی کاربری یکی از افزونه های این بخش رو نصب میکنه اگه مشکلی بانصب یا ... داشت مستقیما میتونه با طراح افزونه و یا همکارانش درمیان بزاره و اگه خواست افزونه رو شخصی سازی کنه برا خودش یا بخش خاصی رو بهش اضافه کنه باز هم میتونه در این بخش با طراح افزونه در ارتباط باشه و طراح افزونه با ارزیابی مشکل طرف ، اگه با چند تا راهنمایی ساده قابل حل بود که با این کارش میتونه کاربرای بیشتری رو جذب افزونش کنه و در صورت کدنویسی مجدد یا اصلاح افزونه هزینه ای رو بعنوان کارمزد میتونه از کاربر بگیره یا حتی کاربر مبلغی رو پیشنهاد بده .

یعنی به این ترتیب یه نظم و ترتیبی به جامعه افزونه نویسای ایرانی داده میشه که نه اونها ضررکنن و نه کاربرا.

لینک به ارسال

سلام آقا مرتضي اگه كاري كنيد كه بشه عنوان تاپيك و هم ويرايش كرد خيل خوب ميشه

چون بعضي اوقات عنوان تاپيك اشتباه نوشته ميشه كه امكانش نيست درستش كنيم

اگه اين امكان هم اضافه بشه خيلي خوبه

با تشكر از زحماتتان

لینک به ارسال

اگه میشه هم امکان حذف یه تایپیک هم بزارید فکر کنم به درد بخوره

امکانش اضافه نخواهد شد به دلایل زیاد :)

این پک فارسی ساز که میگین برای کسایی که تازه میخوان وردپرس رو نصب کنن و درواقع میخوان استارت بزننه یا کسایی که الان دارن استفاده میکنن ؟ کسایی که الان از نسخه فارسی یا انگلیسی دارن استفاده میکنن میتونن این پک رو نصب کنن ؟ مشکلی بوجود نمیاد ؟

برای همه قابل استفاده خواهد بود و مشکلی پیش نخواهد اومد

لینک به ارسال

سلام

اولا می خواستم از زحمات مدیران اینجا مخصوصا آقا مرتضی و آقا پارسا و استادان بزرگوار مخصوصا آقای ایمان فخار که بعضی وقتها واقعا در عجب می مونم که چه حوصله ای دارن به این همه درخواست با حوصله پاسخ میدن و دیگر عزیزانی که نمیشه اسم همشون رو اینجا بگم تشکر کنم و یه پیشنهاداتی داشتم:

برای بخش دانلود بسته فارسی وردپرس که ان شالله قراره منتشر بشه این امکان رو قرار بدید که شخص با وارد کردن مشخصات ftp سرورش، وردپرس به صورت خودکار روی سرورش آپ بشه، من این امکان رو قبلا یه جایی دیدم ولی یادم نیست کجا بود، این امکان خیلی خوبیه مخصوصا برا بسیاری از کاربران ایران که از سرعت اینترنت خوبی بهره مند نیستند و استقبال خوبی ازش میشه

همچنین برای قسمت فروشگاه این امکان باشه که هرچیزی مربوط به وردپرس میشه بعد از تأیید مسئولین مربوط به اون بخش به نمایش گذاشته بشه، یعنی اول کیفیت محصول مورد تأیید واقع بشه و بعد قرار بگیره تا افراد خریدار مطمئن باشن از این فروشگاه که محصولاتی که می خوان بخرن محصولاتی استنادارد و با تأیید اساتید هستند

برا فروشگاه یه بخش بذارید که پیشنهادات ساخت افزونه یا قالب یا هرچیز دیگه ای که مورد نیازه که قرار بگیره البته این پیشنهادات توسط مدیران سایت یا استاتید داده می شوند، چون اونها بهتر درک می کنن که چه چیزی نیاز هست الآن و هر کسی که این پیشنهادات رو عملی کنه یعنی مثلا اون افزونه ای رو که پیشنهاد شده زودتر و بهتر بسازه در بخش محصولات ویژه قرار می گیره

همچنین یه بخش هم برا پیشنهادات عمومی برای ساخت افزونه و ... باشه

همچنین یه فضای مناسب و رقابتی برای قالبهای وردپرس بسازید که کپی رایت کامل ان شاالله رعایت شه و دوستان رغبت کنن قالبهای زیبا و متناسب با ذوق ایرانی بسازند و اونجا قرار بدهند که جاش بسیار بسیار خالی هست

همچنین یک فضایی درست کنید که کارهای گروهی بیشتر انجام شه، الآن متأسفانه بین ماها کارهای گروهی خیلی خیلی کم شده، مثلا همون بخشی که برا پیشنهاد ساخت افزونه هست، پیشنهاد ساخت افزونه های بزرگی داده بشه (مثل همون افزونه جامع کاربری که آخرش هم ساخته نشد) و جایی باشه برا افراد مختلف که تواناییش رو دارن برای ثبت نام جهت ساخت و توسعه افزونه که بعد از فروش افزونه، سهم هر کدوم از اونها به جهت وقت و هزینه ای که کردن به صورت مشخص پرداخت میشه

الآن افرادی که تبحر دارن و کار بلد هستند زیاده ولی متأسفانه ازشون استفاده نمیشه، باید اینجور چیزها پیاده بشه تا از ظرفیت همه دوستان استفاده بشه

مسابقات هم به گفته بقیه دوستان اگه باشه خیلی چیز جذابی هست و منابع مالیش برا جایزه (البته اگه باشه، که هست، چون مسابقه بدون جایزه یه کم بی ریخته :) ) رو هم جوری تنظیم کنید که کاربرها هم بتونن مشارکت داشته باشند، فک می کنم دوستان تا جایی که وسعشون برسه کمک می کنن

همچنین یک هدایایی اگه امکانش هست به اساتید و دوستانی که اینجا زیاد فعالیت می کنن هراز چند گاهی داده بشه که خیلی جاش خالیه، هزینش رو هم خود ماها تأمین می کنیم

یه نکته کوچیک هم اینکه اگه به جای عبارت "وردپرس پارسی" در منوی بالای انجمن، عبارت "صفحه اصلی سایت" رو بنویسید خیلی بهتره و اینجوری معمولا افراد متوجه نمی شن که برا رفتن به صفحه اصلی باید اونجا کلیک کنن و صفحه اصلی توی چشم نمیاد اصلا

یه پیشنهاد دیگه هم اینکه سایت برا بعضی کارها و بعضی آموزشهای پیچیده یا هرچیز دیگه ای که معمولا دشوار هست و افراد نمی تونن زیاد وقت بذارن یه مبالغی در نظر بگیره و به افراد بسپره که انجام بدهند، مثلا آموزش تصویری نصب وردپرس و تمامی افزونه های لازم و نوشتن و توسعه افزونه و طراحی قالب و ... و مبلغش هم از تبلیغات یا کمکهای اعضا تأمین بشه (الآن بعضی سایتهای جوملا این کارا رو کردن و حتی بسته های آموزشی رو می فروشن، اما وردپرس با این قدرتش این کارها رو نکرده و این یه ضعفه که باید جبران شه)

سیاره هم چیز خوبی هست به شرطی که یه مدیریت قوی روش باشه و نشه اسپم خونه!

همچنین اگه یکی از خدمات اینجا، هاستینگ مناسب برا وردپرس باشه خیلی چیز عالی میشه و خود ما حمایت می کنیم و تمام سایتامون رو انتقال می دیم اینجا ;) (البته اگه گرون ندین ^_^ ) (خدا کنه لاف نزده باشم :D ) و قطعا مشتری های وردپرسی زیادی پیدا می کنه چون اینجا شناخته شده هست و افراد می دونن که از متخصصین وردپرس هاست بگیرن سایت بهتری خواهند داشت و این می تونه یه منبع مالی مناسب برا کارهایی که بالا گفته شد و حالا من نمی دونم چقدر از حیث مالی سود داره ولی اگه سود خوبی داشته باشه حتی میشه به بعضی از افراد ثابت که فعالیت زیادی دارند و کاربرا رو همیشه راه می ندازن یه مبلغ ثابتی به عنوان هدیه داده بشه (نه به عنوان حقوق چون فک نکنم اونقده سود داشته باشه) همین الآن بعضی از سایتهای جوملا هاستینگ برای جوملا می فروشن خب این اقدام خوبی هست که از جهات مختلف هم برا ودپرس هم برا افرادی که استفاده می کنن مفیده

فقط خواهش می کنم اگه میشه زودتر یه چیزی رو رونمایی کنید ما ترکیدیم از بس که منتظر شدیم، هرچند که نسخه نهایی نباشه

باز هم تشکر از تمامی زحمات شما

لینک به ارسال

یه پیشنهاد در مورد ستاره داد به کابران

الان ستاره دادن بر اساس تعدا پست هست. و مثلا کسی که ستاره ها زرد شده ، می گی حتما از کاربران حرفه ای وردپرس و برنامه نویسی هست بعد می ری تا فقط سوالات و حرفهای نه چندان مفید زیادی داره . البته منظورم همه نیستا!

اگه می شه زیر تعداد ارسال میزان پست مفید رو هم بذارید تا کاربران متوجه بشن.

موفق باشید

لینک به ارسال

یه پیشنهاد:

درباره سطح آشنایی کاربران با وردپرس، برنامه نویسی و طراحی گزینه "هیچ" رو هم اضافه کنید. آخه من برای برنامه نویسی و طراحی لازمش دارم :D

چونکه این سه گزینه ای که هست، بطور کامل نشون نمیده که طرف در چه حدی هست.

لینک به ارسال

شخصی مشکلش رو توی تاپیک مطرح میکنه و تعدادی از دوستان اهل فن میان و راهنماییش میکنن . تا اینجاش که مشکلی نیست اما وقتی تعداد صفحات تاپیک زیاد میشه تازه بحث کمبود وقت و مشکل اعصاب بوجود میاد . چطور ؟ الان میگم ! بازدید کننده وقتی وارد تاپیک میشه اولین پستی رو که می بینه همون پست توضیح درباره مشکله و بقیه پست ها هم در جهت حل اون مشکل . حالا اگه تعداد صفحات بالا باشه و وقت بازدیدکننده تاپیک کم و فقط بخواد پاسخ درست یا همون راهنمای حل مشکل رو ببینه مجبوره صفحات و پست هارو یکی یکی بخونه و این در بعضی موارد باعث مصرف بی رویه استامینوفن کدئین میشه !

اگه کسی که میخواد مشکلش رو مطرح کنه بتونه بهترین پستی رو که مشکلش رو حل کرده به یه طریقی متمایز کنه اینطوری برای بازدید کننده پیدا کردن پست راه حل مشکل راحت تر میشه .

مثال : پست اول یا همون پست توضیح مشکل با پس زمینه قرمز روشن نشون داده بشه و پس زمینه پست راهنمای مشکل پس از انتخاب توسط مطرح کننده مشکل ، برنگ سبز روشن در بیاد و اگه دوباره در همون تاپیک سوال جدیدی پرسیده شد ، همین روند قرمز و سبز ادامه پیدا کنه به این صورت که از کابر درهنگام زدن پست سوال بشه که مطلب مورد نظر سوال جدیدی است یا نه و . . .

لینک به ارسال

شخصی مشکلش رو توی تاپیک مطرح میکنه و تعدادی از دوستان اهل فن میان و راهنماییش میکنن . تا اینجاش که مشکلی نیست اما وقتی تعداد صفحات تاپیک زیاد میشه تازه بحث کمبود وقت و مشکل اعصاب بوجود میاد . چطور ؟ الان میگم ! بازدید کننده وقتی وارد تاپیک میشه اولین پستی رو که می بینه همون پست توضیح درباره مشکله و بقیه پست ها هم در جهت حل اون مشکل . حالا اگه تعداد صفحات بالا باشه و وقت بازدیدکننده تاپیک کم و فقط بخواد پاسخ درست یا همون راهنمای حل مشکل رو ببینه مجبوره صفحات و پست هارو یکی یکی بخونه و این در بعضی موارد باعث مصرف بی رویه استامینوفن کدئین میشه !

اگه کسی که میخواد مشکلش رو مطرح کنه بتونه بهترین پستی رو که مشکلش رو حل کرده به یه طریقی متمایز کنه اینطوری برای بازدید کننده پیدا کردن پست راه حل مشکل راحت تر میشه .

مثال : پست اول یا همون پست توضیح مشکل با پس زمینه قرمز روشن نشون داده بشه و پس زمینه پست راهنمای مشکل پس از انتخاب توسط مطرح کننده مشکل ، برنگ سبز روشن در بیاد و اگه دوباره در همون تاپیک سوال جدیدی پرسیده شد ، همین روند قرمز و سبز ادامه پیدا کنه به این صورت که از کابر درهنگام زدن پست سوال بشه که مطلب مورد نظر سوال جدیدی است یا نه و . . .

فک نمی کنم آی پی بورد اینجور هوک هایی داشته باشه که بشه قرمز و سبز و ... کنی، ولی این امکان هست که بشه بهترین پاسخ رو انتخاب کنید، که مدیران عزیز اگه از بخش مدیریت آی پی بورد فعالش کنن چیز خوبیه

لینک به ارسال

یه پیشنهاد در مورد ستاره داد به کابران

الان ستاره دادن بر اساس تعدا پست هست. و مثلا کسی که ستاره ها زرد شده ، می گی حتما از کاربران حرفه ای وردپرس و برنامه نویسی هست بعد می ری تا فقط سوالات و حرفهای نه چندان مفید زیادی داره . البته منظورم همه نیستا!

اگه می شه زیر تعداد ارسال میزان پست مفید رو هم بذارید تا کاربران متوجه بشن.

موفق باشید

بابا بیخیال تو رو خدا! می خواهی آبروی ما رو ببری؟! :D خب این ارسال مفید قراره چجور تعیین بشه، باید دید آی پی بورد تو این زمینه چیکاره هست!

لینک به ارسال

با سلام ...

الان که انجمن از نظر همه چیز قوی هستش ، اون نسخه نهایی که شما میگید حتما خیلی حرفه ای تره ... دمتون گرم ... خدا قوت

نظر من هم با اقا ایمان عزیز هستش که گفتن بشه فیلمهای اموزشی رو برا دوستان روی سایت اپلود کنیم تا بتونن بهتر راهنمایی شن ...

امیدوارم یه روزی بشه که این انجمن تو دنیای مجازی ، حرف اول رو توی وردپرس بزنه ... ;)

لینک به ارسال

من همه پیشنهادات دوستان رو خوندم و بعضی از اون ها که به نظرم خیلی مفید بودن رو میگم:

1 همین که کاربر بتونه بهترین پاسخ رو انتخاب کنه (مثل سایت عجوبه)

2 ایجاد فروشگاه قالب و افزونه زیر نظر مدیران

3 آموزش ساخت افزونه و قالب و ویرایش اونها که درصورتی که انجام بشه عمده مشکلات کاربران از بین میره!

4 این که دوستان کدنویس یه خورده همت کنن و قالب و افزونه حرفه ای و کاربردی رایگان بدن بیرون.(خواهش)

5 اینکه اگرمی شد یک ماهنامه یا حتی گاهنامه وردپرسی منتشر میشد خیلی عالی میشد مثلا هر دو-سه ماهی یک نسخه بدین بیرون و مطالب و آموزش های مفید رو انتشار بدید (میدونم وقت خیلی زیادی میخوام اما نیاز به زیبایی و گرافیک و این حرفا نیست، آموزش هایی که در سطح انجمن هستن رو یه خورده ویرایش کنید و تمام)

6 یک پارچه سازی وردپرس، که واقعا بحث مهمیه، که اگر مدیران و بزرگان وردپرس قبول کنند و همت کنن! نه اینکه هر کدوم جدا یک سایت بزنن و برای خودشون فقط کار کنن. که خودم دیدم بعضی ها هر چند سایت بزرگ و خوبی دارند اما بی انصافیه که در انجمن وردپرس فعالیت نکنند. الان آقا مرتضی و آقا پارسا و دیگر دوستان بدون هیچ چشم داشتی روزانه کلی از وقت خود را در این انجمن صرف میکنند که جای تقدیر داره اما برخی از سایت های دیگه به راحتی برای کوچک ترین کار ها مبالغ بالایی درخواست میکنند

7 الان من هنوز نمیدونم wp-persian.com جریانش چیه اما اینطور که معلومه اون سایت رسمی وردپرس فارسی بود که خبری از اپدیتش نیست. پس یا همون سایت رو سر و سامون بدید یا صفحه اصلی همین سایت رو به عنوان مرجع رسمی وردپرس انتخاب کنید.

و در آخر ایجاد یک قسمت جهت رقابت حالا به هر شکلی، مثلا مسابقه و یا هر چیز دیگه میتونه باعث پیشرفت کاربران و در نهایت وردپرس بشه.

ببخشید پر حرفی کردم، این نکات رو دوستان بیان کرده بودند و من فقط با نظرشون موافق بودم :)

لینک به ارسال

7 الان من هنوز نمیدونم wp-persian.com جریانش چیه اما اینطور که معلومه اون سایت رسمی وردپرس فارسی بود که خبری از اپدیتش نیست. پس یا همون سایت رو سر و سامون بدید یا صفحه اصلی همین سایت رو به عنوان مرجع رسمی وردپرس انتخاب کنید.

:D پیشنهاد جالبی بود اما تفرقه تو خون ما ایرانی هاست .

دلیل این جدایی دوتا سایت رو نمیدونم ولله !

لینک به ارسال

من عضو اون سایت نیستم ولی به چند تا از تاپیکهاش که مراجعه کردم دیدم چه خبره! اون سایت خودش فعالیت بسیار ضعیفی در پشتیبانی داشت و اجازه هم نمی داد بقیه درست کار کنن، مثلا یکی که فرد کاملا شناخته شده ای بود بسیار بسیار کار کرده بود و جای تقدیر خیلی زیادی داشت رو اندازه یه کاربر عادی هم حساب نمی کرد و یه ذره دسترسی مدیریتی نمی داد که بتونه فعالیت اونجا رو کنترل کنه و ... و چه رفتارهایی می شد و این موارد که اصلا آدم دلش نمی خواد یه لحظه تو اون سایت بمونه، به همین خاطر بچه هایی که دغدغه مند بودن و واقعا می خواستن کار کنن مجبور شدن بیان یه سایت دیگه راه بندازن!

لینک به ارسال

ببینید وجود چند گروه چیز بدی نیست و اتفاقا باعث پیشرفت میشه

برای مثال اگز بنده توی همون سایت میموندم به شخصه فعالیتم از الان بسیار کمتر میبود

اتفاقا تفرقه رو بین ماها از سالهای قبل انداختن و نمیتونیم خودمون رو دست بالا بگیریم ولی توی این انجمن و با همکاری دوستان دیگه در چند گروه دیگه میخوایم نشون بدیم که برای همه جا این مورد صادق نیست

بزودی نتیجه این همکاری رو هم در بحث همایش میبینیم ;)

دلالیش زیاد هست و فعلا اینجا جای این نیست در این مورد صحبت کنیم

فک نمی کنم آی پی بورد اینجور هوک هایی داشته باشه که بشه قرمز و سبز و ... کنی، ولی این امکان هست که بشه بهترین پاسخ رو انتخاب کنید، که مدیران عزیز اگه از بخش مدیریت آی پی بورد فعالش کنن چیز خوبیه

بهترین پاسخ در نسخه جدید وجود داره و هنوز بروز نکردیم

همراه با ظاهر جدید این نسخه رو بروز مییکنیم

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی وردپرسی های عزیز

هرکس که با وردپرس کار کرده باشه و CMS های دیگه مثل جوملا و دروپال و... رو هم امتحان کرده باشه !

به این پی میبره کهوردپرس هم از لحاظ اوپن سورس و هم ازلحاظ رابط کاربری و امنیت و سئو حرف اول رو میزنه!!

مدیران(آقا مرتضی و آقا پارسا و آقای فخار و...) لطف کردن چنین انجمن اکتیوی تاسیس کردن تا درقبال پرسش هایی که از این غولCMS میشه رو پاسخ بدن در حالی که انجمن اصلی خیلی کسل کننده هست!

بنظرم اوایل کار این انجمن انصافا خیلی خوب ایده ها و نو آوری هایی بچه ها و مدیران داشتند! که البته الان هم هست!! اما بهتر بود بیشتر ایده ها پیگیر میشد

پروژه هایی که میبینیم و خوب نتیجه گرفته :

پاسخگویی زود هنگام سوالات کاربران فروم

ساخت بخش آموزش

ژنراتور کوئری ساز

بخش آموزش

و خیلی خدمات دیگه ای که این انجمن با گروه پویاشون به کاربرا عرضه داشتن(عرضه داشتن رو از خودم در آوردم دی: )

اما خب پروژه های خیلی جالبی هم بود که پتانسیلش هم بین کاربرا وجود داشت اما به دلایلی موقف شد!

مثله:

مجله ی وردپرس

همایش وردپرس

و...

البته 100% این پروژه ها از کار های انجام شده خیلی کمتر هستن

ولی خب بهتر بود ادامه پیدا میکرد !

و به نظرم اگه این روند صعودی در انجمن و همینطور سایت وردپرس پارسی ادامه پیدا کنه جزو بهترین سایت های وردپرسی و همینطور ایران خواهد شد.

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی وردپرسی های عزیز

هرکس که با وردپرس کار کرده باشه و CMS های دیگه مثل جوملا و دروپال و... رو هم امتحان کرده باشه !

به این پی میبره کهوردپرس هم از لحاظ اوپن سورس و هم ازلحاظ رابط کاربری و امنیت و سئو حرف اول رو میزنه!!

مدیران(آقا مرتضی و آقا پارسا و آقای فخار و...) لطف کردن چنین انجمن اکتیوی تاسیس کردن تا درقبال پرسش هایی که از این غولCMS میشه رو پاسخ بدن در حالی که انجمن اصلی خیلی کسل کننده هست!

بنظرم اوایل کار این انجمن انصافا خیلی خوب ایده ها و نو آوری هایی بچه ها و مدیران داشتند! که البته الان هم هست!! اما بهتر بود بیشتر ایده ها پیگیر میشد

پروژه هایی که میبینیم و خوب نتیجه گرفته :

پاسخگویی زود هنگام سوالات کاربران فروم

ساخت بخش آموزش

ژنراتور کوئری ساز

بخش آموزش

و خیلی خدمات دیگه ای که این انجمن با گروه پویاشون به کاربرا عرضه داشتن(عرضه داشتن رو از خودم در آوردم دی: )

اما خب پروژه های خیلی جالبی هم بود که پتانسیلش هم بین کاربرا وجود داشت اما به دلایلی موقف شد!

مثله:

مجله ی وردپرس

همایش وردپرس

و...

البته 100% این پروژه ها از کار های انجام شده خیلی کمتر هستن

ولی خب بهتر بود ادامه پیدا میکرد !

و به نظرم اگه این روند صعودی در انجمن و همینطور سایت وردپرس پارسی ادامه پیدا کنه جزو بهترین سایت های وردپرسی و همینطور ایران خواهد شد.

ممنون

یک تصحیح

من جزو مدیران نیستم و یک کار آموزم و مثل بقیه کاربر سایتم فکر کنم اسمم اشتباهی نزدیک بزرگان نشسته

پیشنهاد شما و دوستان رو هم خوندم

در صورت کلی

همیشه بهترین پاسخ برای یک کاربر پاسخ درست همه موارد مشابه نیست

تمام دوستانی که پاسخگو هسیتند خبره هستند و تمام جوابها صحیح ولی هر سرویسی و هر پنلی و هر سایتی (با توجه به کدها و افزونه هاش) یکی از پاسخ ها به دردش خواهد خورد

و پشتیبانی در حالی که نمی دونی وضعیت کدنویسی سایت مقابل چیه عین راه رفتن توی یک مارپیچ تو در توئه و چاره ای نیست جز تستهای مختلف، و در تایپیک های طولانی معمولا مشکل یک مشکل کاملا خاص در کدهای قالبه مثل تداخل کدها که به ندرت دو قالب مشکل تداخلی یکسان دارند عمومی ترین پاسخ ها معمولا اولین پاسخ هاست و آخرین پاسخ ها تجزیه سشده روی سایت کاربره و ممکنه جنبه عمومی نداشته باشه

برای حل مسئله ی رسیدن کاربران به پاسخ ها چهار پنج تا نکته هست که اگر بشه یک جوری به فرهنگ عمومی سایت تبدیل یا تزریقش کرد خیلی کمک می کنه :

اول از همه اتفاقی را که بخاطرش به مشکل خوردیم شرح دهیم مسلما کسی در اینجا از ما تاوانی نمی خواهد اینکه اغلب کاربران مصرند که مشکلشون خودبخود به وجود آمده تقریبا غیر ممکن است

دوم تا انتهای کارشون سعی کنند به طور منظم به سایت سر بزنند به هر حال وقتی در روز 100 تایی تایپیک کوچک و بزرگ رد و بدل می شه حافظه تا یه حدی همراهی می کنه بعد از چند روز سر زدن کاربر و ادامه دادن بحث برای اون راحته که فقط با مشکل خودش درگیره

سوم در مراحل مختلف رفع مشکل به کدهای دیگه قالبشون دست نبرند

چهارم اجازه بدن پشتیبان تشخیص بده سایتشون نیاز به بازدید داره یا نه - یعنی از اول کار بجای طرح درست سئوال یک لینک نگذارند که برید سایتمو ببینید الان این سایت در کوکی های سیستم ذخیره است و صفحاتش خیلی سریع لود می شه ولی یک سایت جدید مدتی لودش طول می کشه که اگر بگیم یک دقیقه در مجموع صد مورد می شه نزدیک دو ساعت اتلاف وقت

و پنجم اینکه حداقل در این انجمن جواب ها حساب شده است کاربرانی که سئوال دارند بهتره بجای بحث روی مشکلشون کاری که خواسته شده را انجام بدن و نتیجه رو بگن

لینک به ارسال

فقط در مورد همایش خواستم نکته ای رو بگم که کار اصلا توقفی نداشته و در حال پیگیری هست

بقیه بخش ها هم بدلیل همکاری و کمکاری موقتا متوقف شده و بزودی دنبال میشه

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشيد! پيشنهاد من اينه كه يه دستي به اين اواتار انجمن بكشيد! چون عكسي كه قبول ميكنه خييييلي ريزه و دوم اينكه همون عكس ريزي هم كه قبول ميكنه خييييلي بي كفيتش ميكنه! الان ديگه همه اينترنت پر سرعت دارن ، درست كه ملاك نميشه ولي ديگه اينقدر نبايد يه اواتار رو ريز كرد و يا يه اواتارو بي كيفيت كرد! اگر اين بخش رو درست كنيد يعني بشه اواتار بزرگ گذاشت + كيفيت بهتر ، همه ميتونن عكس خودشون رو بزارن و خب مثلا فردا روزي توي همايشي چيزي حد اقل همدگيرو ديديم بدونيم كيه و چيه و كجاست! اين مورد رو يك بار هم عرض كرده بودم خدمت مرتضي عزيز و گفتن كه درستش ميكنن

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشيد! پيشنهاد من اينه كه يه دستي به اين اواتار انجمن بكشيد! چون عكسي كه قبول ميكنه خييييلي ريزه و دوم اينكه همون عكس ريزي هم كه قبول ميكنه خييييلي بي كفيتش ميكنه! الان ديگه همه اينترنت پر سرعت دارن ، درست كه ملاك نميشه ولي ديگه اينقدر نبايد يه اواتار رو ريز كرد و يا يه اواتارو بي كيفيت كرد! اگر اين بخش رو درست كنيد يعني بشه اواتار بزرگ گذاشت + كيفيت بهتر ، همه ميتونن عكس خودشون رو بزارن و خب مثلا فردا روزي توي همايشي چيزي حد اقل همدگيرو ديديم بدونيم كيه و چيه و كجاست! اين مورد رو يك بار هم عرض كرده بودم خدمت مرتضي عزيز و گفتن كه درستش ميكنن

آواتار شما الآن تقریبا واضحه و میشه تشخیصتون داد :) در ضمن فک می کنم هنوز اکثریت مردم اینترنتشون دیال آپ هست و این چیزها اذیتشون می کنه

لینک به ارسال

یه موضوع دیگه که به عنوان پیشنهاد جالبه اینه که یه بخشی با عنوان درخواست ها ایجاد شه که درون افراد

• در خواست آموزش
  • درخواست ساخت افزونه ( وردپرس یا جی کوئری )
  • در خواست ساخت تم
  • ....

بدن تا دقیقا بشه به عنوان یه ایده ازش استفاده کرد ...

گرچه به صورت پراکنده در این فروم به چشم میخوره ...

لینک به ارسال

آواتار شما الآن تقریبا واضحه و میشه تشخیصتون داد :) در ضمن فک می کنم هنوز اکثریت مردم اینترنتشون دیال آپ هست و این چیزها اذیتشون می کنه

متشكر از مدير انجمن!!! كه پاسخ دندان شكن ميدن به درخواست ها!! (سكوت)

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...