رفتن به مطلب

اگر یکی بیاد کل سایتتون رو کپی کنه چیکار میکنید ؟

sos

پست های پیشنهاد شده

سلام

شما جای من به این مشکل چه پاسخی میدید .

یکی اومده کل مطالب سایتم رو از روز اول تا امروز رو یک جا کپی کرده یعنی 2 سال زحمت من همه رو یک جا کپی کرده به نام خودش.

لینک به ارسال

سلام

یکی اومده کل مطالب سایتم رو از روز اول تا امروز رو یک جا کپی کرده یعنی 2 سال زحمت من همه رو یک جا کپی کرده به نام خودش.

بهترین کار بیخیالیست!

شما باید خوشحال باشید که کارتون اینقدر خوب بوده که اومدن ازتون کپ زدن! (به شخصه خودم این مشکل رو دارم و شدم مرجع تقلید کپی کن ها! :D )

( البته اگه خیلی واستون این قضیه ناراحت کننده هستش و میخواین حساب طرف رو برسید، میتونید شکایت کنید! )

:)

لینک به ارسال

سلام

راه هایی برای جلوگیری هست اما همه کار ساز نیست.

پس بهتره شما فقط به فکر رشد سایت خودتون باشین.البته جلوی فید رو بگیرید که دیر بتونن کپی کنن.

لینک به ارسال

کپی کردن مطالب به خودی خود جرم نیست وانمود کردن به این که او تولید کننده مطالب کپی شده است، جرم است

اگر با رعایت شرایط کپی رایت کپی کرده که اصولا جز تشکر چیزی نمی شه گفت و الا اگر تذکر نتیجه نده راه کار قانونی برای حفظ حقوق تولید کننده و ناشر اولیه هست

مشروط بر اینکه منظورتون از دوسال زحمت دو سال کپی برداری مطالب از سایتها و منابع دیگر نباشه و به واقع مالک مطالبتون باشید.

لینک به ارسال

از اون ورش نگاه كنين :unsure:

هيچ مشكلي وجود نداره شايد باعث معروف شدن سايت شما هم بشه

اگر مطالب شما اختصاصي باشه كه در گوگل ثيت شده حالا هزار بارم كپي كنن پست شما اوله

من سايت زياد اينجوري ديدم به نتيجه نميرسن كپي كننده ها

اما تنها سايت كپي كننده كه حتي سه يا چهارسال بدون در ج منبع كپي ميكرد و---سه بود كه اونم معلوم چه پشتياني خفني داره كه با :angry: كپي پربازديده

لینک به ارسال

بهترین کار بیخیالیست!

شما باید خوشحال باشید که کارتون اینقدر خوب بوده که اومدن ازتون کپ زدن! (به شخصه خودم این مشکل رو دارم و شدم مرجع تقلید کپی کن ها! :D )

( البته اگه خیلی واستون این قضیه ناراحت کننده هستش و میخواین حساب طرف رو برسید، میتونید شکایت کنید! )

:)

بیخالی بله اما اینکه بیاد دسته بندی موضوعی دقیقا مثل من . مطالب عینا کپی شده بعضی منبع زده بعضی نزده . فقط قالب فرق داره

راه هایی برای جلوگیری هست اما همه کار ساز نیست.

پس بهتره شما فقط به فکر رشد سایت خودتون باشین.البته جلوی فید رو بگیرید که دیر بتونن کپی کنن.

جلوی فید ها رو که کلا یک سالی هست بستم اما این اومده چه حالی داشته دستی همه رو کپی پیست کرده

کپی کردن مطالب به خودی خود جرم نیست وانمود کردن به این که او تولید کننده مطالب کپی شده است، جرم است

اگر با رعایت شرایط کپی رایت کپی کرده که اصولا جز تشکر چیزی نمی شه گفت و الا اگر تذکر نتیجه نده راه کار قانونی برای حفظ حقوق تولید کننده و ناشر اولیه هست

مشروط بر اینکه منظورتون از دوسال زحمت دو سال کپی برداری مطالب از سایتها و منابع دیگر نباشه و به واقع مالک مطالبتون باشید.

مطالب رو خودم تایپ کردم یا اگرم موضوع مشترک بوده با دیدی نو خودم با نظر و عقیدم نوشتم و همین هست که دلم رو میسوزونه چون مثلا اومده توی پست درباره ی من همون مفهموم پست و سایت منو با نام خودش گذاشته اما بعضی پست ها رو منبع میزاره بعضی رو نه ... اصلا تا الان کسی شکایت کرده و روندش آیا ارزششو داره و اصلا میشه ثابت کرد .

تذکر هم که اصلا نمیفهمن

لینک به ارسال

مطالبی که در هر کجا یک بار منتشر شده باشند به لحاظ قانونی فاقد ارزش ریالی هستند ولی می شه بایت عدم رعایت حقوق معنوی شکایت کرد و دادگاه هم متهم را ملزم به ثبت نام مرجع می کنه فقط همین

جلوی فید ها رو که کلا یک سالی هست بستم اما این اومده چه حالی داشته دستی همه رو کپی پیست کرده

برای کپی برداری یکجا از مطالب هزاران نرم افزار وجود داره

بستن فید اشتباهه بزرگیه که در ایران خیلی رایجه

فید ابزاریست برای کمک به وبلاگ نویسان نه ایجاد دردسرز یکی از موثر ترین ابزار برای معرفی سایتها به موتورهای جستجوست و به صورت خودکار از طریق pingback موتورهای جستجو را از مرجع خبر مطلع می کنه

لینک به ارسال

فعلا از مراجع قانونی اقدام نکنید چون خیلی دردسر داره و اصلا معلوم نیست به نتیجه ای برسید یا نه. شما با استفاده از ابزار Dmca گوگل مطالبی که این سایت از شما کپی کرده را گزارش بدید تا گوگل اون ها را از نتایج پاک کنه. من خودم از این روش استفاده می کنم و تا حالا بیش از 100 تا درخواست حذف دادم که حدودا 80% از اون ها حذف شدند. اینجا رو ببینید

لینک به ارسال

برای کپی برداری یکجا از مطالب هزاران نرم افزار وجود داره

بستن فید اشتباهه بزرگیه که در ایران خیلی رایجه

فید ابزاریست برای کمک به وبلاگ نویسان نه ایجاد دردسرز یکی از موثر ترین ابزار برای معرفی سایتها به موتورهای جستجوست و به صورت خودکار از طریق pingback موتورهای جستجو را از مرجع خبر مطلع می کنه

بله میدونم فید چقدر مهمه اما چیکار کنم که وجودش بیشتر از عدم وجودش ضرر میزد .اون زمانی که این کارو کردم چند ین سایت اومده بودن از طریق فید بلافاصله مطالب رو میگرفتن هرچند خلاصه بود اما بعد میومدن دستی کل مطلب رو جایگزین میکردن به این ترتیب بعضی وقتا اونا و بعضی وقتا من توی نتیجه اول بودیم درحالی که اونا از مطالب من استفاده میکردن . یعنی فید رو میگرفتن پست رو میزدن و میفرستادن ایندکس بشه و بعد مطالب رو جایگزین میرکدن . شما جای من بودید جز مسود کردن فید کار دیگه ای میکردید . این جوری در زمان رو ازشون گرفتم در نتیجه دیگه نتونستن ادامه بدن . چون مطالب من زودتر ایندکس میشد .

متاسفانه ابزار های فید زیادن و چه رایگان و چه پولی که حتی توی همین انجمن هم برای فروش هستن اما برنامه نویساشون نمیدونن چه دردسی رو برای وبمسترا درست میکنن .

فعلا از مراجع قانونی اقدام نکنید چون خیلی دردسر داره و اصلا معلوم نیست به نتیجه ای برسید یا نه. شما با استفاده از ابزار Dmca گوگل مطالبی که این سایت از شما کپی کرده را گزارش بدید تا گوگل اون ها را از نتایج پاک کنه. من خودم از این روش استفاده می کنم و تا حالا بیش از 100 تا درخواست حذف دادم که حدودا 80% از اون ها حذف شدند. اینجا رو ببینید

دقسقا همینو میخواستم بدونم که آیا ارزش این وقت وهزینه و دوندگیشو داره و اصلا مرجع قضاوتی وجود داره یا نه که بشه پیگیری کرد . به فرض من شکایت کنم دادگاه به چه مرجعی استناد میکنه که مطلب من زودتر منتشر شده و به قولی برعکس نشه خودم متهم بشم که من از اون برداشتم .

در مورد دمکا هم یه بار با هاشون صحبت کردم گفتن که برای مطالب کاری نمیتونن بکنن مگر اینکه کپی رایت داشته باشه . این که شما میگید استفاده کردید . چطور بهشون گفتید و دلیل اوردید که مطلب متعلق به شما بوده نه اون و اون کپی کرده .

لینک به ارسال

در مورد دمکا هم یه بار با هاشون صحبت کردم گفتن که برای مطالب کاری نمیتونن بکنن مگر اینکه کپی رایت داشته باشه . این که شما میگید استفاده کردید . چطور بهشون گفتید و دلیل اوردید که مطلب متعلق به شما بوده نه اون و اون کپی کرده .

نه لازم نیست که دلیل بیارید فقط شما گزارش بدید در اکثر مواقع اونطور که من یدم تمام مطالبی که از سایتم کپی شده را گوگل قبول کرده و سایت های دیگه رو از نتایج حذف کرد. عکس زیر را ببینید

post-412-0-92217100-1375817621_thumb.jpg

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...