رفتن به مطلب

ارور 500 هنگام ورود به پنل سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه اساتید انجمن

مشکل من اینه که وقتی سایت رو باز می کنم به راحتی میاد بالا و ولی وقتی می خوام برم داخل پنل مدیریتش با ارور زیر مواجه می شم:

The website encountered an error while retrieving

http://???.ir/wp-admin/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.

HTTP Error 500 (Internal Server Error): An unexpected condition was encountered while the server was attempting to fulfill the request.

من تا حالا به این مشکل برنخورده بودم

تقریبا راه هایی هم که به ذهنم رسید انجام دادم از تغییرات روی htaccess گرفته تا php.ini و ...

ولی مشکلم حل نشد

ویرایش شده توسط mhroodi
لینک به ارسال

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

دوست عزیز ارور 500 به سرور مربوط میشه یا مشکلاتی که ممکنه وردپرس برای سرور به وجود بیاره .. نظیر فایل اچ‌تی‌اکسس یا افزایش فشار رم و کم بودن حافظه ..

اچ‌تی‌اکسس رو مقادیر پیش فرض قرار بدید و نام پوشه‌ی plugins رو تغییر بدید و تست کنید ..

لینک به ارسال

ممنون

مشکل از پلاگین بود

خیلی لطف کردید

درود ;

به انجمن خوش اومدید ..

دوست عزیز ارور 500 به سرور مربوط میشه یا مشکلاتی که ممکنه وردپرس برای سرور به وجود بیاره .. نظیر فایل اچ‌تی‌اکسس یا افزایش فشار رم و کم بودن حافظه ..

اچ‌تی‌اکسس رو مقادیر پیش فرض قرار بدید و نام پوشه‌ی plugins رو تغییر بدید و تست کنید ..

لینک به ارسال

خواهش میکنم ..

به ترتیب افزونه‌ها رو فعال کنید تا افزونه‌ی مشکل دار پیدا بشه ..

موفق باشید ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...