• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
ژیهات

ارسال مطلب به مدت محدود

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

چطوری میشه یک مطلب در وردپرس ایجاد کرد که بعد از گذشت یک ماه به صورت خودکار حذف بشه !!!؟!

کد یا افزونه !؟

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط behrooz1371
      سلام دوستان تو قسمت ارسال مطلب ادیتورش بعضی وقت ها لود نمیشه بعضی وقتام قشنگ بالا میاد قسمت های دیگه سایت درست کار میکنه
      ادیتورمCKEditor البته امتحان کردم وقتی اینطور میشه غیر فعال میکنم خود ادیتور وردپرس هم بالا نمیاد افزونه ادیتور دیگه هم نصب نیست که تداخل داشته باشه بعضی  افزونه های دیگه رو هم غیر فعال کردم ولی باز اینطوریه عکس و ضمیمه کردم مرسی دوستان

• توسط RaymondDragon
      درود دوستان من...
      همین که در سایت مشاهده می کنید سایت خرید و فروش اکانت بازی انلاین هستش و هنوز باید از نو پوسته وردپرس طراحی کنم چون نتونستیم مشتری جذب کنیم...
      یه قابلیت می خوام بزارم ارسال محصول فروش توسط به سایت هستش...
      وقتی کاربر عضو میشه با گزینه جدید مواجه میشه به نام ثبت اکانت که همین شیبه ارسال نوشته هستش و خود کاربر محصول نوشته و ارسال کنه و هم ویرایش که و هم به به روز رسانی کنه ...
      در ضمن می خوام عضویت سایت پولی کنم چکار باید کرد؟
      اینم سایت من: www.digiaccounts.com
      ممنون میشم جواب بدید...
    • توسط wpbaz
      درود بر همه اساتید محترم
      من 4 تا سایت دارم میخوام ببینم افزونه ای هست که وقتی تو یکی از این سایتام مطلب بفرستم به 3 سایت دیگرم هم همون مطلب رو ارسال کند؟
    • توسط wpbaz
      درود بر همه اساتید محترم
      من 4 تا سایت دارم میخوام ببینم افزونه ای هست که وقتی تو یکی از این سایتام مطلب بفرستم به 3 سایت دیگرم هم همون مطلب رو ارسال کند؟
    • توسط ict universe
      با سلام
      من می خوام توی سایتم یه مطلب بفرستم که توش لیست قیمت باشه و عکسی از محصول و مشخصات اون چطوری می تونم مثل این سایت
      آدرس
      صفحه ارسال مطلب رو تقسیم بندی کنم(البته می دونم که این سایت با وردپرس نیست)
      منمون میشم اگه کمکم کنید یا یه راه دیگه بگید