رفتن به مطلب

مشکل با پروفایل

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان

من از کدی که در ادامه ضمیمه کردم برای custom profile استفاده می کنم ولی تنها مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی تصویر (avatar) فرد آپلود میشه تو سایت درست اپلود شده ولی کدی که اونو نمایش نمی دونم چیه؟

من از کد زیر استفاده می کنم ولی جواب نمیده!

<?php echo get_avatar( get_the_author_email(), '50' ); ?>

Custom_Profile_and_Image11.zip

لینک به ارسال

تابع فراخوانی که درست هست احتمال داره که get_the_author_email() نتونه ایمیل رو فراخوانی کنه.

شما بجای تابع get_the_author_email() یک آدرس ایمیل مثلا مال خودتون رو بزارید ببینید گراواتر شما رو لود میکنه؟

<?php echo get_avatar( 'yourmail@some.com', '50' ); ?>

لینک به ارسال

تابع فراخوانی که درست هست احتمال داره که get_the_author_email() نتونه ایمیل رو فراخوانی کنه.

شما بجای تابع get_the_author_email() یک آدرس ایمیل مثلا مال خودتون رو بزارید ببینید گراواتر شما رو لود میکنه؟

<?php echo get_avatar( 'yourmail@some.com', '50' ); ?>

بله لود میکنه یه لحظه به کد نگاهی بندازید ببینید اصلا این کد طوری هست که بتونه با get_avatar فراخوانی بشه یا کد دیگه هست که باید داخل قالبم بزارم؟

در اصل باید با کد

<?php profile_image_display("medium",$profile_image); ?>

نشان داده بشه ولی وقتی توی header.php این کد را میزارم اررور میده!و قالب به هم میریزه

اروری که میده اینه!

Fatal error: Call to undefined function profile_image_display() in \wp-content hemes\20\header.php on line 40
Call Stack

لینک به ارسال

تابع که درست هست.

اگر با ایمیلی که دستی وارد میکنید لود میکنه پس درسته شما باید خروجی تابع get_the_author_email رو چک کنید.

این تابع خروجی نمیده به شما.

تابع profile_image_display هم مربوط به یک افزونه هست. از توابع اصلی وردپرس نیست.

لینک به ارسال

تابع که درست هست.

اگر با ایمیلی که دستی وارد میکنید لود میکنه پس درسته شما باید خروجی تابع get_the_author_email رو چک کنید.

این تابع خروجی نمیده به شما.

تابع profile_image_display هم مربوط به یک افزونه هست. از توابع اصلی وردپرس نیست.

اقا مرتضی ممنون ولی راهی نداره که اون کد افزونه توی HEADER.PHP فعال باشه !

یا حداقل کدی را معرفی کنید مه با اون بتونم یک قسمت آپلود آواتار به پروفایل اضافه کنم!

لینک به ارسال

تابع افزونه که باید توی هدر بدرستی کار کنه. اما اگر مشکل داره شاید از افزونه باشه!

در مورد کد آپلود هم چون معمولا خطوطش زیاد میشه بصورت افزونه ارائه میشه. شما اینها رو تست کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/add-local-avatar/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...