رفتن به مطلب

دستور float و بهم‌ریختن قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه قالب خام وردپرس رو ورداشتم و دارم روش تغییرات انجام می‌دم

نمی‌دانم چرا هرجای قالب از float استفاده می‌کنم کلا اون قسمت از بین میره٬ اینگار که از پوزیشن ابسولوت (position: absolute) استفاده کرده باشم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

لینک به ارسال

سلام

خب خاصیت این کد هست !!! ... float یه شی رو شناور میکنه ... به هم ریختگی ای هم که ایجاد میشه رو با خصوصیات margin و padding درست کنید .

لینک به ارسال

بهتره وقتی از float استفاده میکنید همه ی اونها در یک دایو کلی قرار بگیرند . یعنی نسبت به دایو مادر راست یا چپ قرار بگیرند .

این آموزش و این لینک رو ببینید . هر جا که float استفاده کردم قبلش در یک دایو اصلی قرار دادمش .

لینک به ارسال

بعد از المانی که float کردید باید با یک div خاصیت float را از بین ببرید تا الماتن های پشت سر اون سر جاشون باقی بمونن.

پس شما اول این دایو را بعد از المانی که float کردید قرار بدید

<div class="clr"></div>

بعد این استایل را هم به قالب اضافه کنید.

.clr {clear:both;}

لینک به ارسال

سلام

خب خاصیت این کد هست !!! ... float یه شی رو شناور میکنه ... به هم ریختگی ای هم که ایجاد میشه رو با خصوصیات margin و padding درست کنید .

بعد از المانی که float کردید باید با یک div خاصیت float را از بین ببرید تا الماتن های پشت سر اون سر جاشون باقی بمونن.

پس شما اول این دایو را بعد از المانی که float کردید قرار بدید

<div class="clr"></div>

بعد این استایل را هم به قالب اضافه کنید.

.clr {clear:both;}

نشد ...

لینک به ارسال

این دو تا لینک رو ببینید بهتر کمکتون میکنه راجب این خاصیت ;)

http://www.w3schools.com/cssref/pr_class_float.asp

http://www.w3schools.com/cssref/tryit.asp?filename=trycss_float

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...