رفتن به مطلب

تاریخ امروز و آخرین بروزرسانی

پست های پیشنهاد شده

سلام. این سایت منه. صفحه ی اولش اچ تی ام اله و سایت اصلی با ورد پرسه.

من یه کدی، چیزی میخوام که تاریخ امروز، و تاریخ آخرین بروزرسانیه سایت اصلیمو (وردپرسیه) توی صفحه ی اول (اچ تی ام اله) نشون بده و خودکار آپدیت بشه. یعنی نیازی نباشه که دستی تنظیمش کرد.

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

شما صفحه ی اولیه که با html هست رو یه یکی از صفحات وردپرس تبدیل کنید ( مثلا home.php ) ... بعد از اون کدهای php تاریخ امروز رو خیلی ساده میتونید بذارید و همچنین تاریخ بروز رسانی رو میتونید از کد افزونه ی آماره استفاده کنید .

لینک به ارسال

همچنین تاریخ بروز رسانی رو میتونید از کد افزونه ی آماره استفاده کنید .

فکر کنم این کد به کارتون بیاد

<? if(get_the_modified_date() != get_the_date()): ?>
<p>آخرین بروزرسانی در <? echo jdate(get_option('date_format'),strtotime(get_the_modified_date())); ?>.</p>
<? else: ?>
<p>منتشر شده در <? the_date(); ?>.</p>
<? endif; ?>

این افزونه

http://wordpress.org.../last-modified/

با شرت کات زیر هم میتونید استفاده بکنید

<?php mdv_last_modified(); ?>

ویرایش شده توسط Amir.
لینک به ارسال

سلام

شما صفحه ی اولیه که با html هست رو یه یکی از صفحات وردپرس تبدیل کنید ( مثلا home.php ) ... بعد از اون کدهای php تاریخ امروز رو خیلی ساده میتونید بذارید و همچنین تاریخ بروز رسانی رو میتونید از کد افزونه ی آماره استفاده کنید .

چجوری این کارو کنم؟

لینک به ارسال

اون چیزی که شما میخواین محاسبه وردپرسی در خارج از حلقه و همچنین خارج از وردپرس هست - شدنیه اما زیاد جالب نیست - روش پست 2 به راحتی جوابتونو میده.

برگه ایی با هر طراحی دلخواه تهیه کنید - حتی می تونید برای این برگه قالب جدا بنویسید - بعد این برگه رو در منوی تنظیمات به عنوان برگه اول سایتتون تعیین کنید.

لینک به ارسال

اون چیزی که شما میخواین محاسبه وردپرسی در خارج از حلقه و همچنین خارج از وردپرس هست - شدنیه اما زیاد جالب نیست - روش پست 2 به راحتی جوابتونو میده.

برگه ایی با هر طراحی دلخواه تهیه کنید - حتی می تونید برای این برگه قالب جدا بنویسید - بعد این برگه رو در منوی تنظیمات به عنوان برگه اول سایتتون تعیین کنید.

مرسی. منم همینو میخوام.

فقط نمیدونم باید چیکار کنم. این قالبم اچ تی ام اله. چیکارش کنم؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خب یه فایل به اسم مثلاً my-home.php بسازید و درون پوشه ی قالبتون ذخیره کنید و درونش کدهای زیر رو قرار بدید:

<?php
/*
Template Name: My Home Page
*/
get_header(); ?>
<div id="container">
<div id="content" role="main">
// در اینجا کدهای اچ تی ام ال را وارد کنید و نیز هر کد پی اج پی مورد نظرتون رو
// البته دقت کنید که آی دی ها و کلاس های استایل فایل اچ تی ام ال رو در فایل استایل وردپرس منتقل کنید
</div><!-- #content -->
</div><!-- #container -->
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>

بعد به افزودن برگه برید و برگه ایی به هر اسم دلخواه اما با قالب My Home Page ایجاد کنید و در آخر این برگه ی جدید رو از منوی "تنظیمات - خواندن" به عنوان صفحه اول سایتتون انتخاب کنید

ویرایش شده توسط isk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...