رفتن به مطلب

دلیل کاهش رتبه سایت

Poorya.sh

پست های پیشنهاد شده

سلام دوسنان من نمیدونم چرا چند وفته با این که نسبت به قبل بیشتر پیشرفت کردیم و سایت هم بزرگ تر از قبل شده اما رتبه بجای اینکه بره بالا مرتب داره میاد پایین قبلا هر روز 500تا افزایش داشت اما الان هر 2روز 200تا کاهش داریم و اصلا افزایش رتبه نداریم هرچی هم میگردم مشکلی پیدا نمیکنم اگه شما توی این عمر بتونید کمک کنید و بگید چرا این اتفاق میافته خیلی ممنون میشم .

http://gamesource.ir/

لینک به ارسال

سلام دوسنان من نمیدونم چرا چند وفته با این که نسبت به قبل بیشتر پیشرفت کردیم و سایت هم بزرگ تر از قبل شده اما رتبه بجای اینکه بره بالا مرتب داره میاد پایین قبلا هر روز 500تا افزایش داشت اما الان هر 2روز 200تا کاهش داریم و اصلا افزایش رتبه نداریم هرچی هم میگردم مشکلی پیدا نمیکنم اگه شما توی این عمر بتونید کمک کنید و بگید چرا این اتفاق میافته خیلی ممنون میشم .

منظورتون رتبه الکساست؟

منظورتون رتبه الکسا هست؟

مثل اینکه همزمان پرسیدیم!!

لینک به ارسال

درود ...

خیلی چیزها باعث افزایش و کاهش رتبه یک وبسایت میشه .

به عنوان مثال آنلاین بودن یا بقول معروف ماندن یک کاربر در سایت در مدت زمان بیشتر در روز (‌یعنی شما بتونید کاربرانی که دارید رو توی سایتتون سرگرم کنید و آنها را مشغول و به نوعی وادار کنید که به سایت شما روزانه چندبن بار سربزنند.

کپی نبودن مطالب.

میزان آنلاین بودن مدیر سایت.

داشتن بخش های متنوع با مدیریت کامل .

بهینه بودن استایل و سایت.

استفاده درست از برچسب ها.

بروز بودن . سعی کنید در ساعات مشخصی مطلب ارسال کنید.

فعلا همینا رو داشته باشید تا بعد ( ضمن اینکه اگه کمی سرچ کنید از اینجور موارد زیاده. )

موفق باشید. ;)

:)

منظورتون رتبه الکساست؟

مثل اینکه همزمان پرسیدیم!!

بله منظورشون رتبه الکسا هستش :D

لینک به ارسال

سلام اول این بگم که بله منظورم الکسا هست بعدش هم این بگم که ممنون آقا امید ولی همه اینای که گفتی ما بیشترش انجام میدیم خودتون که میبینید روزانه شاید 25تا پست هم بره روی سایت مطالب هم اصلا کپی نیستن کاربرا هم تعدادشون زیاده و بازدید هم خوبه اما باز هم رتبه کاهش داره و من خودم از این تعجب کردم که چطور الان که نسبت به قبل پیشرفت بهتری داشتیم رتبه بجای بهتر شدن داره بدتر میشه :(

لینک به ارسال

سلام اول این بگم که بله منظورم الکسا هست بعدش هم این بگم که ممنون آقا امید ولی همه اینای که گفتی ما بیشترش انجام میدیم خودتون که میبینید روزانه شاید 25تا پست هم بره روی سایت مطالب هم اصلا کپی نیستن کاربرا هم تعدادشون زیاده و بازدید هم خوبه اما باز هم رتبه کاهش داره و من خودم از این تعجب کردم که چطور الان که نسبت به قبل پیشرفت بهتری داشتیم رتبه بجای بهتر شدن داره بدتر میشه :(

البته توی الکسا اگه عدد بیاد پایین رتبه میره بالا!!

لینک به ارسال

دوست عزیز این دیگه همه میدونن مشکل اینجاست که عدد داره میره بالا :D و پایین بیا نیست :(

لینک به ارسال

دوست عزیز این دیگه همه میدونن مشکل اینجاست که عدد داره میره بالا :D و پایین بیا نیست :(

به نظرم مسائلی که دوستان گفتند رو رعایت کن و سرت رو بنداز مطلبت رو بنویس خودش انشاالله درست میشه

ویرایش شده توسط elshan
لینک به ارسال

دوست عزیز گفتم که همشون رعات میکنم اما باز هم رتبه پایین. من مطلب نمینویسم که نویسنده ها مطلب مینویسن :mellow:

لینک به ارسال

دوست عزیز گفتم که همشون رعات میکنم اما باز هم رتبه پایین. من مطلب نمینویسم که نویسنده ها مطلب مینویسن :mellow:

در مورد استایل هم بهتره کمی بررسی داشته باشید . همچنین این موضوع چندین بار در انجمن مطرح شده، بهتره سه سرچی داشته باشید.

:)

لینک به ارسال

اول از همه مهمترین اسرار گوگل و راز موفقیتش اینه که با بازی دادن تعداد بازدید کنندگان سایتها نمی گذاره کسی متوجه الگوریتمش بشه تمام آنچه در مورد سئو هست بر اساس شنیده ها از مدیران گوگل در منابع غیر رسمی و تجربه برنامه نویسان و هیچ کدام مستند نیست

هر کاری انجام دهید در یک مقطع ممکنه گوگل به شما بی توجه بشه و در یک مقطع توجهش زیاد بشه شاید این تلورانس یکی دو سال طول بکشه تا توسط تیم محلی گوگل سایتتون وارد ایندکس اصلی بشه

ولی برای ورود به ایندکس اصلی مهمترین آیتم گوگل میزان توجهیه که شما به سایتتو.ن دارید

مقدار سرمایه ای که سایتتون رو باهاش ایجاد کردید

میزان علاقه مندی مخاطبانتان

میزان نیاز دفاتر ایندکس به موضوعی که درش فعالیت می کنید

میزان صحت منابعتون

میزان توجه سایتهای دایره المعارف مثل ویکی پدیا بهتون

میزان بازنشر مطالبتون در شبکه های اجتماعی و

تگ ها و کلمات کلیدی مرتبط و مناسب

تگ های html تعریف شده و استاندارد

استایل صحیح

حجم پایین سایت

که البته مجموع موارد بالا اگه بشه 60% تمام 40% باقیش شانسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...