رفتن به مطلب

مشکل عوض کردن دامین سایت

Sgwgo

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

آقا امروز از خواب پا شدیم دیدیم یه ایمیل برامون امده زده روزمون خراب کرد

دامین سایت شلتر شد!! :| بدون هیچ دلیلی !!!

خب من امدم دامین .com گذاشتم رو سایت

خب تا اینجا همه چی حله ولی عکس های درون پست ها آدرسشون هنوز با دامین قبل یعنی www.fadroid.ir

یعنی هنو با .ir

چطور به دامین .com تغییر بدم www.fadroid.com

لینک به ارسال

من نمیخوام برای همیشه کوچ کنم و این روند برای چند روز است تا اینکه مشکل دامین رفع کنم

ببینید الان عکس ها آپلود شده درون پست این آدرس را دارن

http://www.fadroid.ir/wp-content/uploads/2013/07/1353319498_rn3ov.jpg

من فقط میخوام اون .ir بشه.com همین

لینک به ارسال

باید کدها را تغییر بدید حتی برای چند روز

از دیتابیس یک کپی کامل تهیه کنید و با افزونه search&replkace آدرس ها را یکجا درست کنید و هر وقت که مشکل برطرف شد برگردید به دیتابیس اصلی

لینک به ارسال

دامین قبلی را و به دامین جدید ری پلیس کنید تا آدرس تصاویر در پستهاتون درست بشه

لینک به ارسال

دقیقا میشه بگید چطور میتونم فقط سرچ خالی کنم؟؟؟؟

چون من میترسم کادر ریپلس خالی بزارم و فقط سرچ کنم و یوقت نکن بجای عبارت جست و جو چون تو کادر ریپلس خالی اون مقدار رو هم پاک کنه

من میخوام اول سرچ کنم نتیجه رو پیدا کنم

میشه بگید چه چیزی هم سرچ کنم!!؟

لینک به ارسال

خوب در دو کادر یک چیز را بنویسید ولی خاصیت اینکار چیه

این افزونه جستجوگر نیست ریپلیسر است

www.fadroid.ir

لینک به ارسال

آقا ایمان یه سوال

نمیشه یه فانکشن نوشت که آدرس عکس های درون پست رو

آدرسشون از

http://www.fadroid.com/wp-content/uploads/2013/08/Lookout-Security-Antivirus-8.11-5dae531.jpg

به

/wp-content/uploads/2013/08/Lookout-Security-Antivirus-8.11-5dae531.jpg

تبدیل بشه؟؟؟

لینک به ارسال

تصاویر به زیر دامنه انتقال دادم هم سرعت لود اینطور میره بالا و هم مشکل حل شد

سپاس از همه

لینک به ارسال

فقط الان یه مشکلی دارم و اونم اینه که آدرس تصاویر کامل عوض شد

و مشکلی برای آدرس ذخیره شده توی گوگل بوجود میاد و این حتما برای من نمره منفی داره غیر از اینه؟!!!

چطور به گوگل مسیر همون تصاویر بفهمونم؟

لینک به ارسال

گوگل حدود یک ماه زمان می بره تا دایرکتوریش را تغییر بده توی این مدت رفع مشکل کنید و به وضعیت قبل برگردید

(البته با کاری که من عرض کرده بودم به مشکل نمی خوردید یعنی اول از دیتابیس کپی می گرفتید و دیتابیس کپی شده را به دامین جدید وصل می کردید اینجوری هر دو آدرس فعال بود)

لینک به ارسال

خب الان انتقال به ساب دامین کار بدیه؟

بنظرم الان بهتر شد که ساب دامین انتقال دادم اگه فردا عکسی هم فیلتر شد یوقت خود سایت هم فیلتر نشه لااقل ساب دامین فیلتر بشه

و یه سوال

کمک به موتورهای جستجوگر برای شناسایی ساختار آدرس جدید : حال که کار تغییر آدرس فایل های تصویری سایت وردپرسی خود را به یک زیر دامنه به اتمام رسانده ایم باید به خزنده های موتورهای جستجوگر مانند گوگل بفهمانیم که آدرس جدید فایل های تصویری که قبلاً از سایت یا وبلاگ ما را ایندکس کرده اند چیست. برای این کار از فایل .htaccess هاست خود استفاده می کنیم که آنم را می توانید در شاخه اصلی که وردپرس را بر روی آن نصب کرده اید پیدا کنید و با اضافه کردن کد های زیر این کار نیز به خوبی انجام می شود و این تغییر آدرس هیچ تاثیر منفی برای بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجوگر ( SEO ) نمی گذارد و باعث می شود اگر سایت دیگری به تصویر های شما لینک داده باشد این لینک ها با صفحه خطای ۴۰۴ روبرو نشوند و به درستی کار بکنند .

این کد با توجه به گفته فوق واقعا اینکار میکنه؟

RedirectMatch 301 ^/wp-content/uploads/(.*)$ http://img.fadroid.com/$1

شکل کل درسته؟

لینک به ارسال

ID, post-content, GUID, titel, excerpt, meta-data, comments, comment-author, comment-e-mail, comment-url, tags/categories and categories-description

لینک به ارسال

خب الان انتقال به ساب دامین کار بدیه؟

بنظرم الان بهتر شد که ساب دامین انتقال دادم اگه فردا عکسی هم فیلتر شد یوقت خود سایت هم فیلتر نشه لااقل ساب دامین فیلتر بشه

و یه سوال

کمک به موتورهای جستجوگر برای شناسایی ساختار آدرس جدید : حال که کار تغییر آدرس فایل های تصویری سایت وردپرسی خود را به یک زیر دامنه به اتمام رسانده ایم باید به خزنده های موتورهای جستجوگر مانند گوگل بفهمانیم که آدرس جدید فایل های تصویری که قبلاً از سایت یا وبلاگ ما را ایندکس کرده اند چیست. برای این کار از فایل .htaccess هاست خود استفاده می کنیم که آنم را می توانید در شاخه اصلی که وردپرس را بر روی آن نصب کرده اید پیدا کنید و با اضافه کردن کد های زیر این کار نیز به خوبی انجام می شود و این تغییر آدرس هیچ تاثیر منفی برای بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجوگر ( SEO ) نمی گذارد و باعث می شود اگر سایت دیگری به تصویر های شما لینک داده باشد این لینک ها با صفحه خطای ۴۰۴ روبرو نشوند و به درستی کار بکنند .

این کد با توجه به گفته فوق واقعا اینکار میکنه؟

RedirectMatch 301 ^/wp-content/uploads/(.*)$ http://img.fadroid.com/$1

شکل کل درسته؟

در رابطه با سایت مسدود شده فقط برای کاربرانی کار می کنه که با آی پی خارجی سایتتون رو ببینند (که بدون این کد هم از همون آدرس قبلی می تونستند ببینند) و الا سایت وقتی مسدود می شه از آی اس پی ها بسته می شه و هیچ درخواستی به هاست نمی رسه که بخواد ری دایرکتش کنه جای دیگه

اینکار مال وقتیه که دیتابیس یک سایت را روی سایت دیگر ایمپورت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...