رفتن به مطلب

سوال در مورد ربات

gitymarket

پست های پیشنهاد شده

دوستان میهن سئو گفت بهم که هزینه نصب روبات رو سایتتون حدود 1/700/000 تومن درمیاد واسم-می گه روبات باعث میشه که مطلبی که کپی پیس میزنی نفهمه که تکراری هستش-دوستان می گه هزینه سئو غیر از نصب روبات حدود 400 تومن هستش-دوستان راهنماییم کنید خواهشا

یه سوال من اگه دنبال سئو هستم واسه اینکه 10 روز هستش که تگ هایی که واسه هر مطلب می زنم ایندکس نمی شن اما مال دوستم می شن-در صورتی که هر دومون رو یه چیزی کار می کنیم و هر دومون یه قالب استفاده می کنیم.می ترسم جریمه شده باشم-گوگل بلاکم کرده باشه-

اگه بلاک کرده باشه چیکار کنم؟

دامنه رو عوض کنم درست میشه؟

بازدیدم از بین نمی ره؟

لطفا همه موارد رو برام توضیح بدید.ممنون :(

لینک به ارسال

دوستان بنظرشون روبات رو گوگل جریمه می کنه یا نه؟

گفتش 200 ایتم واسه سئو هستش از نظر گوگل که میهن سئو 150 تاشو برام انجام می ده

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز خواهش میکنم گول همچین آدماییرو نخورید :|

ربات ؟

شما یه کوچولو فکر کنید و به عقلتون رجوع کنید اگر همچین چیزایی وجود داشت دیگه پیج رنک و سئو و . .... معنی پیدا میکردن ؟

اینا یه سری آدمای بی وجدان هستن که از سادگیه کاربران سوء استفاده میکنن و نمیدونم واقعن چطوری میتونن همچین کاراییرو کنن چطوری این پولا از گلوشون پایین میره !!!

شما به وبمستر تولز گوگل مراجعه کن و سایتتو ثبت و وریفای کن

اونجا هر مشکلی سایتت داشته باشه گوگل بهت میگه بعد بیا اینجا سوال کن کمکت میکنیم تا رفعشون کنی و هیچ هزینه ای هم نمیخواد بدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...