رفتن به مطلب

این یعنی چی؟

پست های پیشنهاد شده

دوستان معنی این پیام چی بود؟

تو ویرایش قالبم اومده بود

The setting change(s) made either invalidate the cached data or modify the behavior of the site. now to provide a consistent user experience.

لینک به ارسال

شما جایی دستکاری کرده اید که اون افزونه W3 total cache که من بهتون دادم رو در برخی یا تمام قسمتهاش از کار انداخته! یه بار از اون نوار زردرنگی که بالای صفحه تون اومده گزینه Empty Page Cache رو بزنید ببینید چی میشه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اون رو زدم و گفت با موفقیت تنظیمات cache انجام شد

دوست عزیز یه سوال هم از شخص شما داشتم-سایتم حدود 10 روز هست تگ های مطلب هام ایندکس نمی شند می دونید دلیلش چیه؟

بلوکه نشده سایتم؟

dreamwomen.ir

لینک به ارسال

دوست عزیز اون رو زدم و گفت با موفقیت تنظیمات cache انجام شد

دوست عزیز یه سوال هم از شخص شما داشتم-سایتم حدود 10 روز هست تگ های مطلب هام ایندکس نمی شند می دونید دلیلش چیه؟

بلوکه نشده سایتم؟

dreamwomen.ir

سایت شما مشکلی نداره و در گوگل ایندکس میشه. تگ های شما هم ایندکس میشن. این لینک رو ببینید که در یک هفته اخیر سایتتون خوب ایندکس شده و تگهایی مثل کرم خاویار هم ایندکس شده اند.

اما در حال حاضراگر فقط تگ ها ایندکس نمیشه ممکنه (به احتمالا بالا، چون دسته های شما در یک هفته اخیر خیلی ایندکس شده اند) بخاطر تنظیمات افزونه سئویی که نصب کرده اید باشه. چون افزونه های سئو قابلیت تنظیم دارند که مثلا تگ ها، دسته ها و... رو از ایندکس شدن محروم کنن یا اینکه اجازه ایندکس شدنشون رو بدن.

نظر شخصی خودم اینه که ایندکس تگ ها فعال باشه و ایندکس دسته ها غیرفعال. هرچند اساتید باید بیان و نظر بدن.

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

دوست عزیز الان موقع پست گذاشتند این گزینه کنار گزینه ی انتشار است Purge from cache

این برای چی هستش؟

لینک به ارسال

این گزینه را بعد از ذخیره مطلب می زنید که در موقع مشاهده سایت رو از کش نخونه و مطلب رو درست نشون بده

اون ارور اولی هم می گفت که زمان استفاده از کشتون به انقضا رسیده که می تونستید کش های دوره قبل رو تمدید کنید یا کش را خالی کنید که شما خالی کردید

لینک به ارسال

درست متوجه نشدم منظورتون رو!

یعنی بعد از زدن هر مطلب و انتشار ان باید دوباره این گزینه رو بزنم؟

یا قبلاز انتشار باید این گزینه رو بزنم؟

لینک به ارسال
دوست عزیز الان موقع پست گذاشتند این گزینه کنار گزینه ی انتشار است Purge from cache این برای چی هستش؟

ساده ش یعنی کَش نشه

لینک به ارسال

فرقش برای بعضی از کاربرانه که علاقه مندند به محض انتشار مطلبشون رو ببینند و نمی خواهند تا زمان انقضای کش (معمولا یک ساعت) صبر کنند و به تعداد بازدیدکنندگان و فشاری که روی سرورتون هست ربط داره اگر فشار زیاده بگذارید کش کار خودش رو بکنه وگرنه که ساده منتشر کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون-واقعا کمکم کرد-متشکرم

یک سوال؟

من به یکی از دوستان گفتم افزونه ای رو می خوام که سرعت لود سایتم رو کم کنه چون همونطور که می دونید تعداد عکس های داخل سایت خیلی زیاد هستند و سرعت بازشدن صفحه رو میارند پایین-

بنظرتون این افزونه w3 total cache به درد من می خوره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...