رفتن به مطلب

سوالی در مورد میهن وب هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چهارتا سایت روی یک هاست 3000مگابایتی تو میهن وب هاست دارم و ماهانه حدود 70گیگ از 250گیگ پهنای باند استفاده میکنم میخوام دوباره هاست تمدید کنم اما یک سوال برام پیش آمده آیا میهن وب هاست برای هر سایت یک میزان رم وسی پی یو جدا تعیین میکنه یا نه برای یک هاست 3000مگابایتی رم وسی پی یو مشخصی میگذاره . اگه برای یک هاست یک چیز مشخص داره برای هر دوتا سایت یک هاست کمتر و جدا بگیرم البته جدیدا"با این هاستم مشکل پیدا کردم یک هفته پیش سه روزی داشتن هاست هارا به قول خودشون انتقال و از نظر رم وسی پی یو ارتقاع میدادن اما بعد این موضوع سایت ها خیلی دیر لود میشه و خیلی سرعت پایین آمده من با همین سرعت اینترنتی که قبلا"هم داشتم حدود 5ثانیه طول میکشید وارد پنل مدیریت سایت میشدم الا"گاهی بیش از یک دقیقه طول میکشه به نظر شما چیکار باید انجام بدم ؟. به میهن وب هاستم اگه اطلاع بدم سرعت پایین آمده میدونید چی جواب میدن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...