vahids

عدم باز شدن بخش ارسال مطلب

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام وخسته نباشید امروز هرچی میکنم نمیتونم مطلب ارسال کنم وقتی نوشته تازه رو میزنم صفحه سفید بالا میاد فکر کنم مشکل از افزونهAll In One SEO Pack هست هر وقت غیر فعال میکنم درست میشه چطور میشه کاری کرد که با وجود همین افزونه بتونم مطلب بزنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام، دستور زیر را در wp-config.php قرار دهید و قابلیت نمایش خطا را فعال کنید تا مشکل نمایان شود.

define('WP_DEBUG', true);

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وارد کنترل پنل هاست بشین / پوشه wp-config.php پیدا کنین از همون ادیتور هاست استفاده کنین و کدی را که آقای صوفی گفتند را کپی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید خطایی در بالای سایت داده میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله اینو میاره نمیدونم الان باید چیکارش کنم

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 94 bytes) in /home/toolssit/public_html/wp-includes/meta.php on line 571

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وخسته نباشید امروز هرچی میکنم نمیتونم مطلب ارسال کنم وقتی نوشته تازه رو میزنم صفحه سفید بالا میاد فکر کنم مشکل از افزونهAll In One SEO Pack هست هر وقت غیر فعال میکنم درست میشه چطور میشه کاری کرد که با وجود همین افزونه بتونم مطلب بزنم؟

ظاهرا تا آپدیت بعدیش باید صبر کنید ده 15 تا مورد گزارش مثل شما توی این انجمن بوده قطعا صدها مورد هم به صفحه افزونه گزارش شده باید صبر کرد تا مشکل رو بر طرف کنند در حال حاضر با توجه به اروری که گذاشتیئد مصرف بالای منابع افزونه اجازه کار را بهتون نمی ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید سر منشا این مشکل چیه پس؟

ویرایش شده در توسط alireza.nh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مموری روی سایتتون برای اجرای افزونه کم هست

از سمت سرور باید افزایش داده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری