رفتن به مطلب

عدم باز شدن بخش ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام وخسته نباشید امروز هرچی میکنم نمیتونم مطلب ارسال کنم وقتی نوشته تازه رو میزنم صفحه سفید بالا میاد فکر کنم مشکل از افزونهAll In One SEO Pack هست هر وقت غیر فعال میکنم درست میشه چطور میشه کاری کرد که با وجود همین افزونه بتونم مطلب بزنم؟

لینک به ارسال

سلام، دستور زیر را در wp-config.php قرار دهید و قابلیت نمایش خطا را فعال کنید تا مشکل نمایان شود.

define('WP_DEBUG', true);

لینک به ارسال

وارد کنترل پنل هاست بشین / پوشه wp-config.php پیدا کنین از همون ادیتور هاست استفاده کنین و کدی را که آقای صوفی گفتند را کپی کنید

لینک به ارسال

سلام وخسته نباشید امروز هرچی میکنم نمیتونم مطلب ارسال کنم وقتی نوشته تازه رو میزنم صفحه سفید بالا میاد فکر کنم مشکل از افزونهAll In One SEO Pack هست هر وقت غیر فعال میکنم درست میشه چطور میشه کاری کرد که با وجود همین افزونه بتونم مطلب بزنم؟

ظاهرا تا آپدیت بعدیش باید صبر کنید ده 15 تا مورد گزارش مثل شما توی این انجمن بوده قطعا صدها مورد هم به صفحه افزونه گزارش شده باید صبر کرد تا مشکل رو بر طرف کنند در حال حاضر با توجه به اروری که گذاشتیئد مصرف بالای منابع افزونه اجازه کار را بهتون نمی ده

لینک به ارسال

ببخشید سر منشا این مشکل چیه پس؟

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

مموری روی سایتتون برای اجرای افزونه کم هست

از سمت سرور باید افزایش داده بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...