رفتن به مطلب

آپدیت وردپرس 3.6

sos

پست های پیشنهاد شده

چند روزیه وردپرس بروز شده اما ورژن فارسیش نمیومده ...

به همین علت سبب شد این سوال رو بپرسم .

چون من از قالب خودم استفاده میکنم برام مهم نیست قالب 2013 باشه یا نباشه . حالا میخواستم بدونم آیا میشه با قراردادن فایل های زبان در پوشه وردپرس 3.6 و کد های کانفیگ 3.5.2 فارسی وردپرس رو بروز کرد . یا این تغییر زبان وردپرس 3.6 انگلیسی به 3.6 فارسی از این پیچیده تره ... و باید درهسته وردپرس هم باید تغییراتی اعمال بشه

لینک به ارسال

سلام

مال من وردپرس 3.5 بود که از طریق خود وردپرس به 3.6 آپدیت کردم ، مشکل فارسی هم نداشتم ، البته البته من برای فارسی سازی از wp-persian استفاده میکنم برای همین مشکل با مدیریت نداشتم ، البته باز نباید مشکلی داشته باشید ، چون فایل کانفیگ مشخص میکنه زبان چی باشه

لینک به ارسال

به نظر من برای بروزرسانی عجله نکنید حتی اگه نسخه ترجمه شده 3.6 اومد ! بهتره حداقل 1 ماهی صبر کنید و از طریق همین فروم مطمئن بشید آپدیت جدید مشکلاتی براتون بوجود نمیاره !

لینک به ارسال

ببخشید که بیجا میپرسم ، میخواستم ببینم نسخه جدید وردپرس هیچ مشکلی بعد از بروز رسانی نداره ؟

لینک به ارسال

خودم 5 تا سایت وردپرسی رو آپدیت کردم ، مشکلی نداشتم باهاش ،

به وردپرس 3.5.1 اپدیت کردم می نوشت شما از آخرین نسخه آلفا 3.6 استفاده می کنید ! بعد که نسخه 3.5.2 منتشر شده نمی تونستم بصورت خودکار بروزرسانی کنم و مجبور شدم آپدیت رو بصورت دستی انجام بدم .

ببخشید که بیجا میپرسم ، میخواستم ببینم نسخه جدید وردپرس هیچ مشکلی بعد از بروز رسانی نداره ؟

چرا من از وقتی بروز رسانی کردم نمیتونم مطلب بزنم بخش ارسال مطلب باز نمیشه البته وقتی افزونه سئو رو غیر فعال میکنم درست میشه

یکی دیگه از مشکلاتی که ممکنه بوجود بیاد اینه که ممکنه بعضی از افزونه ها با آپدیت جدید با مشکل مواجه بشن و یا اینکه برای شما مشکل ساز بشن ! باید صبر کنید تا آپدیت های جدید افزونه هایی که استفاده می کنید ( سازگاری با وردپرس 3.6 ) بیاد بعد آپدیت کنید و یا حداقل قبل از آپدیت کردن یه فول بک آپ بگیرین تا اگه با مشکل مواجه شدین خیلی راحت به ورژن قبلی برگردین و ...

لینک به ارسال

بچه این گروه وردپرس فارسی مثل اینکه دیگه نمی خواهند کار کنند.پیشنهاد می کنند صبر کنید ببینیم که گروه وردپرس پارسی برنامه خاصی دارند یا نه.

لینک به ارسال

بچه این گروه وردپرس فارسی مثل اینکه دیگه نمی خواهند کار کنند.پیشنهاد می کنند صبر کنید ببینیم که گروه وردپرس پارسی برنامه خاصی دارند یا نه.

حدس می زنید یا اینکه از جایی خبر موثق دارین !؟

لینک به ارسال

حدس می زنید یا اینکه از جایی خبر موثق دارین !؟

چی؟

اگر منظورتان جمله اول ایت که گفتم مثل اینکه.اگر منظورتان جمله دوم است که خود آقا مرتضی در تایپیک ها اعلام کردند که بسته فارسی سازی جدیدی در راه است.شاید اگر سایت وردپرس فارسی کاری نکند داستان تغییر کند.

همچنین بسته پارسی ساز هم در حال تست های نهای یاست و با انتشار اون دیگه مشکلاتی که با افزونه جلالی داشتید رو نخواهید داشت و البته کارایی بالاتر و سرعت و لود بیشتری داره و همچنین نیازی به نصب وردپرس فارسی نخواهید داشت و میتونید همیشه از آخرین نسخه های سایت اصلی وردپرس استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام

مال من وردپرس 3.5 بود که از طریق خود وردپرس به 3.6 آپدیت کردم ، مشکل فارسی هم نداشتم ، البته البته من برای فارسی سازی از wp-persian استفاده میکنم برای همین مشکل با مدیریت نداشتم ، البته باز نباید مشکلی داشته باشید ، چون فایل کانفیگ مشخص میکنه زبان چی باشه

من متوجه نشدم!!! من وردپرس فارسي رو نصب كردم و از طريق آپديت خودكار هم اپديت كردم ولي هيچ مشكلي نداشتم تا حالا! مگه قرار مشكلي پيش بياد؟

لینک به ارسال

سوال من اینه که وقتی که آپدیت جدید وردپرس انگلیسی میاد و بعد ترجمه میشه به فارسی یا هر زبان دیگه ای کاری جز موارد زیر نیاز هست یانه صرف نظر از قالب :

1. قرار دادن پوشه زبان موجود در پوشه زبان وردپرس انگلیسی .

2. تعیین زبان از طریق کانفیگ .

لینک به ارسال

نه هیچ یک از اینا که شما می گویید نیاز نیست !

در ضمن:

فروم وردپرس فارسی رو دیدید؟!ریخته به هم...کسی نیست جواب بده.

تیم فارسی سازی هم نیتس الان یه هفته است که نسخه سه و شیش اومده اما فارسی چی؟! یه گروه درست شده به جای وردپرس فارسی اینه آدرسش:

http://www.ir-wp.ir/

اونا 3.6 رو فارسی کردن ، استایلشم باحال تر کردن4.gifاما مشکلش اینجاست که هنوز مورد تایید خود وردپرس نیستند و ممکنه تو وردپرسشون مشکلی وجود داشته باشه و...

به هر حال ما هم منتظریم یکی محض رضای خدا فارسیش کنه4.gif

لینک به ارسال

در ضمن:

تیم فارسی سازی هم نیتس الان یه هفته است که نسخه سه و شیش اومده اما فارسی چی؟! یه گروه درست شده به جای وردپرس فارسی اینه آدرسش:

اونا 3.6 رو فارسی کردن ، استایلشم باحال تر کردن4.gifاما مشکلش اینجاست که هنوز مورد تایید خود وردپرس نیستند و ممکنه تو وردپرسشون مشکلی وجود داشته باشه و...

لینک به ارسال

دوستان بالاخره کی نسخه فارسی 3.6 میاد که از توی خود پیشخوان بروزرسانی کنیم ؟ ( اساتید پاسخ دهند. )

تشکر ...

:)

لینک به ارسال

دوستان بالاخره کی نسخه فارسی 3.6 میاد که از توی خود پیشخوان بروزرسانی کنیم ؟ ( اساتید پاسخ دهند. )

تشکر ...

:)

eee

برای من از خود پیشخوان گفت 3.6 اومده به روزش می خوای کنی من هم زدم و کرد. ورد پرس فارسی.

لینک به ارسال

واقعا خیلی دوست دارم این سایت بشه سایت اول ایران برای وردپرس :(

چون زمانی که برای اولین بار اومدم داخلش توی هیچ انجمن و سرویسی اینجور پشتیبانی نشده بود به هر منتظرم ببینم مرتضی جان چه پیشنهادی داره

لینک به ارسال

گروه وردپرس پارسی هم مثل سایت ایران وردپرس که خودشون گفتند ما مدرک رسمی نداریم و حق انتشار نداریم !

سایت وردپرس پارسی به ما انتقاد کرده که چون مورد تایید وردپرس . او آر جی نیستیم پس نباید این کارو بکنیم .

منتظریم ببینیم چطوری وردپرس پارسی میتونه مورد تایید وردپرس . او آر جی واقع بشه !

در ضمن:

پاسخ شما همون نقل قول اولی هستش .

-------------

مدیر سایت ایران وردپرس هستم .

لینک به ارسال

در چند ا هم همین مساله مطرح بوده. امیدوارم اینجا سوء تفاهم با برخی ها حل بشه :

بله وردپرس چیزی نیست که به همه اعتماد کرد . در واقع امکانش هست در هر چیزی که استفاده میکنیم یک باگ باشه ! نمیشه گفت نیست . بنده خودم توی اسکریپت اصلی وردپرس هم چند تا باگ پیدا کردم .در چند فایل در پوشه ی wp-admin تگ هایی باز شده بود که متاسفانه بسته نشده بود . (نسخه ی وردپرس فارسی رو بررسی کردم )

در حالت Dbug یا اشکال زدایی و حتی در برخی دستورات هکران ، امکان لو رفتن اطلاعات هست !

پس چرا وردپرس نسخه های جدیدتری ارائه میده ؟ در واقع هر نرم افزار در هر نسخه کم و کاستی داره ، که در نسخه ها بعدی رفع میشه و بعضی ها هم از قلم می افتند ! آیا غیر از اینه دوستان عاقل ؟

خوب مثال یک سایت ایرانی بزنیم که همتون شاید اطلاع داشته باشید . سایت بود به نام پی سی ول . آی آر . مرجع اسکریپت بود ، الکساش هم عالی و رتبه ی گوگل بالایی داشت .

اما بعدها سایتش هک شد و نوشته بود عاقبت گذاشتن باگ و شل در اسکریپت ها !

در صورتی که اکثر وبمستران این سایتو به عنوان رسمی می شناختند !

سایت وردپرس فارسی هم اولین سایتی بود که وردپرس فارسی رو ارائه داد . در واقع الان دیگه امکان رسمیت شناخته شدن توسط وردپرس نیست . چون پیش از ما سایتی بوده که این رتبه رو گرفته. پس مجبوریم که به همین روش ادامه بدیم تا اینکه بالاخره مجوز رو از سایت وردپرس بگیریم .

این گروه مترجمی بیش نیستند و هی به ما میگن قالبمون رو از این گروه ریپ زدیم و باید جریمه بشیم ، باید بگم که خود این سایت هم قالبش رو از روی wordpress.org ریپ زده !

غیر از اینه که فارسی شده و rtl ؟! ایده ی کار از خودشون نبوده . اما ما داریم سعی میکنیم یک قالب اختصاصی تهیه کنیم.

و اما یه نکته ی دیگه :

شما فکر میکنید هر سایتی که تازه زده بشه ، محصولاتی که ارائه میده پر از باگ و ویروس و شل و تروجان و بمب اتم و... هست !! dodgy.gif

و برعکس سایت های پربازدید هم بدون نقص هستند ! سایت پی سی ول رو در اینباره مثال زدم که در این رابطه باشه و شباهت موضوعی باشه .

هدف ما هم یک فعالیت سالم هست. بنده حاضرم گروهی فوق حرفه ای و متخصص در زمینه ی باگ و شل بیان اسکریپت ما رو بررسی کنند ، اگر باگ داشت ، اون موقع میتونید این حرفا رو بزنید !

واقعا شما فکر میکنید سایت ها از همون اول پربازدید و محبوب هستند ؟! متاسفانه سایت هایی هستند که حیطه ی کاری مثبت و سالم برخی از سایت ها رو خراب کردند و افراد نت همه رو به یک چشم نگاه میکنند ! مثلا خرید جنس از افراد ، یا سایت های تبلیغات کلیکی یا همکاری در فروش .

فقط خواستم بگم که سایت های بزرگ هم گاهی وقت ها دستکاری در اسکریپت هاشون میکنند .

خوب دیگه عرضی ندارم .

موفق باشید . 5.gif

لینک به ارسال

واقعا خیلی دوست دارم این سایت بشه سایت اول ایران برای وردپرس :(

چون زمانی که برای اولین بار اومدم داخلش توی هیچ انجمن و سرویسی اینجور پشتیبانی نشده بود به هر منتظرم ببینم مرتضی جان چه پیشنهادی داره

سایت وردپرس پارسی همین الآنش هم اولین سایت پشتیبانی وردپرس توی ایرانه، از همه جهت ;) تازه خودت هم توی خط دوم اعتراف کردی و توی گوگل هم بزنی پشتیبانی وردپرس اول همینجا میاد B)

لینک به ارسال

سایت وردپرس پارسی همین الآنش هم اولین سایت پشتیبانی وردپرس توی ایرانه، از همه جهت ;) تازه خودت هم توی خط دوم اعتراف کردی و توی گوگل هم بزنی پشتیبانی وردپرس اول همینجا میاد B)

اره پشتیبانی اینجا خوبه ولی اگر بتوند وردپرس رو توسعه بدند یا حتی vip کنه ولی با خدمات دیگه ای بدند عالی میشه!

مثلا افزونه های خصوصی و ... خیلی کارا میشه کرد

علاوه بر اون میتونند خیلی از برنامه نویس ها و کسانی که وارد هستند رو دور خودشون جمع کنند

ویرایش شده توسط Poriya
لینک به ارسال

اره پشتیبانی اینجا خوبه ولی اگر بتوند وردپرس رو توسعه بدند یا حتی vip کنه ولی با خدمات دیگه ای بدند عالی میشه!

مثلا افزونه های خصوصی و ... خیلی کارا میشه کرد

علامه و بر اون میتونند خیلی از برنامه نویس ها و کسانی که وارد هستند رو دور خودشون جمع کنند

خدمات زیادی قراره به زودی اضافه شه که همین تازگی یه پست برا انتقادات و پیشنهادات اضافه شده که فک کنم همونی بشه که مد نظرتونه

http://forum.wp-parsi.com/topic/10563-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC/

لینک به ارسال

گروه وردپرس پارسی هم مثل سایت ایران وردپرس که خودشون گفتند ما مدرک رسمی نداریم و حق انتشار نداریم !

سایت وردپرس پارسی به ما انتقاد کرده که چون مورد تایید وردپرس . او آر جی نیستیم پس نباید این کارو بکنیم .

منتظریم ببینیم چطوری وردپرس پارسی میتونه مورد تایید وردپرس . او آر جی واقع بشه !

پاسخ شما همون نقل قول اولی هستش .

-------------

مدیر سایت ایران وردپرس هستم .

شما انگار هدفتون فقط خراب کردن این انجمن و نوعی تبلیغ خودتون هست؟

خیلی ببخید اصلا دوست نداشتم این حرف رو بزنم

ولی چطور میتونم به گروهی اعتمناد کنم که از قالب نال شده استفاده کردند؟

سطح فکری خیلی از افراد با هم فرق داره

وقتی مرتضی جان اون حرف ها رو زدند پس راهی هم برای خوشون در نظر دارند

شما اگر قصدتون رقابت هست باید به صورت درست باشه که کاربران خوشون عقل دارند و فکر میکنند

نه اینکه بیاید توی انجمنی که خیلی از دوستان میدونند بهترین انجمن وردپرس فارسی در ایران هست و کاربران انجمن رو دوست دارند تیکه بندازید

به هر حال شمام موفق باشید ولی به وردپرس انتشار داده شما حتی اگر واقعا تغییری هم نداده باشید که دادید چون گفتید برخی باگهاش رفع شده

اعتماد نمیکنم :) موفق باشید

لینک به ارسال

شما انگار هدفتون فقط خراب کردن این انجمن و نوعی تبلیغ خودتون هست؟

خیلی ببخید اصلا دوست نداشتم این حرف رو بزنم

ولی چطور میتونم به گروهی اعتمناد کنم که از قالب نال شده استفاده کردند؟

سطح فکری خیلی از افراد با هم فرق داره

وقتی مرتضی جان اون حرف ها رو زدند پس راهی هم برای خوشون در نظر دارند

شما اگر قصدتون رقابت هست باید به صورت درست باشه که کاربران خوشون عقل دارند و فکر میکنند

نه اینکه بیاید توی انجمنی که خیلی از دوستان میدونند بهترین انجمن وردپرس فارسی در ایران هست و کاربران انجمن رو دوست دارند تیکه بندازید

به هر حال شمام موفق باشید ولی به وردپرس انتشار داده شما حتی اگر واقعا تغییری هم نداده باشید که دادید چون گفتید برخی باگهاش رفع شده

اعتماد نمیکنم :) موفق باشید

ایشون خودشون توی تاپیک بنده همین جواب رو دادند به من ! حالا از زدن حرف خودشون به خودشون باید ناراحت بشن ؟

شما اعتماد نکنید ! یکی از کاربران در انجمن بلاگر در همین باره صحبت کرد . بهش گفتم بره تو انجمن آشیانه تاپیک بده ! اونجا رو که میدونید کجاست ؟ درباره ی باگ و شل و ... اطلاعات زیادی دارند . اونا چک میکنند و با مدرک پاسختون رو میدن در این باره !

من به کاربری توهین نکردم و نخواهم کرد .

قالب نال شده هم که گفتم اگه ورژن قبلی سایت wordpress.org رو دیده بودین همین قالب رو داشت ! من از روی قالبی ریپ زدم که خودش از سایت دیگه ریپ زده بوده . پس حق و حقوقی برای اوشون وجود نداره دادا !

http://blogers.ir/forum/showthread.php?tid=13093

در لینک بالا توضیحا ارائه شده ^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...