• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
eysan

مشکل افزونه w3 total cache

7 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام خدمت دوستان عزیز

من خیلی دنبال این مشکلم تو انجمن گشتم اما راه حلشو پیدا نکردم

افزونه w3 total cache تنظیماتشو به درستی انجام دادم، هیچ اروری هم نمیده اما عمل کش رو انجام نمیده

قبلا توی سورس مینوشت که این سایت با این افزونه کش شده اما الان اونم نمی نویسه دسترسی .htaccess و config هم درسته.

ممنون

ویرایش شده در توسط eysan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه cache در wp-content دارای فایلی نیست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوشه cache در wp-content دارای فایلی نیست؟

چرا فایل موجود است اما نمیدونم چرا سرعت سایت کند تر شده است !!

قبلا که کش میشد تا کلیک میکردم سایت باز میشد اما الان خیلی بدتر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم تقریبا همچین مشکلی دارم

با اینکه Debug Mode رو فعال کردم اما مشخصات کش page cache, minify, database و... رو توی سورس قالب نمینویسه

احساس میکنم کش نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر بنده تا سایتتون زیاد پیشرفته نشده و بازدید بالایی نداره از این افزونه استفاده نکنید بهتره. کلا دردسرش زیاده.

از افزونه wp super cache استفاده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افزونه فوق بسیار...... هست!

این نوع مشکلات زیاد داره که راه حل ها در بعضی سرورها درست کار نمیکنه!

بهتره از wp super cache که پیشنهاد خود وردپرس هم هست استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kambiz619
      سلام دوستان من افزونه wp wall نصب کردم ولی وقتی میخوام نظر جدید در سایدبار ثبت کنم با این پیغام روبرو میشم 
      An error occurred, please notify the administrator.   این سایت من هست   ؟؟؟
    • توسط kalleh0121
      سلام من میخوام یه فایل ویدیویی با حجم بالا مثلا 450 مگ با فرمت mp4 یا flv رو تو وردپرس پخش کنم و به یک پلیری مثل پلیر نوستالژیک تی وی نیاز دارم
      و لینک این ویدئو هم در سرور مجازی منه dl.mydomain.ir اما من از هر پلیری که استفاده میکنه مشکل not found رو میزنه یا اصلا پخش نمیکنه
      لطفا کمکم کنید که من باید چیکار کنم تا همچین ویدئوهایی رو با حجم بالا پخش کنم مرسی از کمکتون