Sinanium

مشکل در فهرست بندی

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک برگه با عنوان "فروشگاه" دارم که بصورت خودکار توسط افزونه ووکامرس ساخته شده و محصولاتی رو که از طریق همین افزونه وارد می کنم در همین برگه قرار می گیره، محصولات هم دارای 10 دسته بندی هستند که از طریق دسته بندی محصولات ووکامرس ساخته شدند.

حالا من میخوام در منوی بالای صفحه وقتی روی محصولات کلیک می کنم منوی آبشاری شامل 10 آیتم که عنوان اصلی محصولات من هستند نمایش داده بشن و اگر هم روی خود محصولات به عنوان دسته مادر کلیک شد یک صفحه ای بیاد که 10 دسته محصول رو با تصویر بندانگشتی نشون بده و مثلا داخل پرانتز جلوی کنار هر دسته بنویسه که چند آیتم داخل این دسته وجود داره.

مشکل اینه که در بخش فهرست من میتونم فقط برگه محصول رو اضافه کنم و نمی تونم بهش زیرمجموعه اضافه کنم که یک منوی آبشاری بوجود بیاد چون در سمت راست فهرست که برگه ها، دسته ها و... واسه ورود وجود دارن فقط دسته بندی بخش "نوشته ها" رو نشون میده (که من در این بخش فقط یک دسته اخبار دارم چون فقط از این بخش خبرها رو ارسال می کنم) و نشانه ای از دسته بندی محصولات ووکامرس نیست، چیکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده در توسط Sinanium

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما میتونید دستی لینک ها رو به فهرست دلخواه اصافه کنید و بعد زیر مجموعه رو درست کنید

از همون بخشی که میتونیدبه فهرست ها لینک اضافه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنونم، خیلی در حل مشکل من کمک کردید.

یک مشکلی که من با همین دسته بندی دارم اینه که همه این صفحات به نوعی عمومی اند! یعنی ووکامرس بصورت خودکار در هنگام نصب میاد و یکسری برگه ها ایجاد می کنه، یکی از اون برگه ها اسمش هست فروشگاه، بعد ما هر محصولی رو که با دسته بندی های مختلف وارد می کنیم همگی میرن داخل همون برگه فروشگاه! خب من الان 10 نوع دسته بندی اصلی دارم و دوست داشتم که محصولات زیرمجموعه هر دسته برن داخل همون برگه مخصوص به خودشون که ظاهر اونها به صورت اختصاصی با توجه به همون محصول طراحی شده! نه اینکه همگی به صورت مخلوط و فیلتر تشده برن داخل برگه ای به نام فروشگاه! دوست داشتم اینها رو از هم تفکیک کنم، چکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده در توسط Sinanium

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کاستوم سازی ووکامرس شما باید براش پوسته اختصاصی طراحی کنید

پوسته پیش فرض امکاناتی کلی داره و ریز نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۲/۱۸ ه‍.ش. at 18:39، safar گفته است :

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

وارد همنی صفحه نمایش > فهرست که شدید ، اون بالا یک تب هست به اسم تنظیمات صفحه

روش کلیک کنید و بعد بخش هایی که میخواید اضافه بشه تیکشون رو بزنید

موفق باشید

یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط Ratinum
      با سلام
      همانطور که می دانید افزونه  " all in one seo pack " به صورت پیش فرض از no index برای دسته بندی ها استفاده می کند. بنده بعد از مدتی متوجه این موضوع شدم و تیک مربوط به " مستثنی کردن دسته بندی ها " را برداشتم. اما همچنان دسته بندی ها در گوگل ایندکس نمی شوند. علت چیست؟
      آدرس سایت: http://Rkanal.ir
      با سپاس

• توسط alikarbasi
      با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
      متاسفانه از زمانی که وردپرس را به روز رسانی کردم ، مطالب تو دسته بندی ها نمایش داده نمیشه و وقتی به آدرس دسته بندی مثلا category/podcast میرم ، ارور زیر رو میده :
      This page isn’t working akastudio.ir is currently unable to handle this request. HTTP ERROR 500 درضمن این ارور رو هنگام فیلتر مطالب با برچسب ها هم میده . میشه لطفا راهنماییم کنید ؟
    • توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم
    • توسط bn1376
      سلام وقت بخیر .ببخشید من یه مشکل جدی در قسمت برچسب ها و نظرات دارم! مشکل اینه که برچسب یه مطلبی روی همه ی پستای دیگه هم دسته خودش برچسب میشه ینی یه برچسب، برچسب یه دسته مطلب میشه و نظرات هم همینطوری هستن و اصلا جای خودشون قرار نمیگیرن! ممنون میشم راهنماییم کنین:) ممنون .
      سایت: sooxno.ir
      ضمیمه:مثلا اگه به تصویر زیر نگاه کنید زیر پست دوربین های سری کام برچسب های اسپیکر اومده: