• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
Sinanium

مشکل در فهرست بندی

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک برگه با عنوان "فروشگاه" دارم که بصورت خودکار توسط افزونه ووکامرس ساخته شده و محصولاتی رو که از طریق همین افزونه وارد می کنم در همین برگه قرار می گیره، محصولات هم دارای 10 دسته بندی هستند که از طریق دسته بندی محصولات ووکامرس ساخته شدند.

حالا من میخوام در منوی بالای صفحه وقتی روی محصولات کلیک می کنم منوی آبشاری شامل 10 آیتم که عنوان اصلی محصولات من هستند نمایش داده بشن و اگر هم روی خود محصولات به عنوان دسته مادر کلیک شد یک صفحه ای بیاد که 10 دسته محصول رو با تصویر بندانگشتی نشون بده و مثلا داخل پرانتز جلوی کنار هر دسته بنویسه که چند آیتم داخل این دسته وجود داره.

مشکل اینه که در بخش فهرست من میتونم فقط برگه محصول رو اضافه کنم و نمی تونم بهش زیرمجموعه اضافه کنم که یک منوی آبشاری بوجود بیاد چون در سمت راست فهرست که برگه ها، دسته ها و... واسه ورود وجود دارن فقط دسته بندی بخش "نوشته ها" رو نشون میده (که من در این بخش فقط یک دسته اخبار دارم چون فقط از این بخش خبرها رو ارسال می کنم) و نشانه ای از دسته بندی محصولات ووکامرس نیست، چیکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده در توسط Sinanium

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما میتونید دستی لینک ها رو به فهرست دلخواه اصافه کنید و بعد زیر مجموعه رو درست کنید

از همون بخشی که میتونیدبه فهرست ها لینک اضافه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنونم، خیلی در حل مشکل من کمک کردید.

یک مشکلی که من با همین دسته بندی دارم اینه که همه این صفحات به نوعی عمومی اند! یعنی ووکامرس بصورت خودکار در هنگام نصب میاد و یکسری برگه ها ایجاد می کنه، یکی از اون برگه ها اسمش هست فروشگاه، بعد ما هر محصولی رو که با دسته بندی های مختلف وارد می کنیم همگی میرن داخل همون برگه فروشگاه! خب من الان 10 نوع دسته بندی اصلی دارم و دوست داشتم که محصولات زیرمجموعه هر دسته برن داخل همون برگه مخصوص به خودشون که ظاهر اونها به صورت اختصاصی با توجه به همون محصول طراحی شده! نه اینکه همگی به صورت مخلوط و فیلتر تشده برن داخل برگه ای به نام فروشگاه! دوست داشتم اینها رو از هم تفکیک کنم، چکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده در توسط Sinanium

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کاستوم سازی ووکامرس شما باید براش پوسته اختصاصی طراحی کنید

پوسته پیش فرض امکاناتی کلی داره و ریز نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۵/۲/۱۸ ه‍.ش. at 18:39، safar گفته است :

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

وارد همنی صفحه نمایش > فهرست که شدید ، اون بالا یک تب هست به اسم تنظیمات صفحه

روش کلیک کنید و بعد بخش هایی که میخواید اضافه بشه تیکشون رو بزنید

موفق باشید

یاعلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط S@jj@D
      سلام و وقت بخیر به همه دوستان ارجمند؛
      همانطور که در عنوان نوشتم میخام در ووکامرس هر کاربر در هر تراکنش فقط از یک دسته بندی بتونه سفارش بده! برای روشن تر شدن مسئله الگوریتمش رو خدمتتون بیان میکنم:
      1- کاربر در مرحله اول اجازه اضافه کردن محصول از هر دسته بندی رو به سبد خرید داره.
      2- اضافه کردن محصول های بعدی به سبد خرید با شرط قرار گرفتن در دسته بندی اولین محصول اضافه شده به سبد صورت میگیره. (اگر محصول اول از دسته بندی X بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی X باشن ... اگر محصول اول از دسته بندی Y بوده محصولات بعدی هم باید از دسته بندی Y باشن و همینطور الی آخر ...)
      3- در صورت عدم رعایت مرحله 2 پیغام خطایی ظاهر بشه با این مضمون که "شما در هر بار سفارش (در هر تراکنش) فقط اجازه سفارش از یک دسته بندی را دارید" (حالا این پیغام خطا میتونه در هنگام کلیک بر روی افزودن به سبد خرید به صورت پاپ آپ ظاهر بشه یا مثه پیغام خطاهای معمول ووکامرس در بالای صفحه ظاهر بشه)
      4- در صورت رعایت مرحله 2 کاربر مشکلی برای ادامه کار و تسویه حساب نداشته باشه و سفارش به صورت کامل ثبت بشه!
      سپاس از شما.
    • توسط 9713
      باسلام. من وردپرس رو نصب کردم و وقتی می خواهم دسته جدید ایجاد کنم به صورت خودکار لود نمی شود و باید صفحه را ریفرش کنم. این را در یک هاست دیگر امتحان کردم مشکل نداشت. می خواستم بپرسم امکان دارد از پایگاه داده باشد یا نیاز باشد در سی پنل چیزی را از سمت هاست فعال نمایند.
      باتشکر
    • توسط MahTV
      سلام دوستان و اساتید عزیز
      اگه بخوایم به صورت شرطی (کوچک بودن صفحه نمایش ) تو موبایل یک باکس رو (مثل باکس دانلود) به کاربر در حالت چرخش صفحه نشون بدیم 
      و به کاربر بگیم که برا دیدن لینک ها باید گوشی موبایلت رو بچرخونی باید چیکار کنیم ؟

من این کد رو از سایتی برداشتم ولی نمیدونم چطور باید ازش استفاده کنم 
      <div class="alerta"><b class="icon-screen-rotation"></b><p style="text-align: center;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;">برای دیدن لینکهای دانلود ، موبایل خود را بچرخانید . دقت کنید گزینه اسکرین روتیشن یا چرخش صفحه در دستگاه شما روشن باشد </span></p></div>  

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟