رفتن به مطلب

مشکل در فهرست بندی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک برگه با عنوان "فروشگاه" دارم که بصورت خودکار توسط افزونه ووکامرس ساخته شده و محصولاتی رو که از طریق همین افزونه وارد می کنم در همین برگه قرار می گیره، محصولات هم دارای 10 دسته بندی هستند که از طریق دسته بندی محصولات ووکامرس ساخته شدند.

حالا من میخوام در منوی بالای صفحه وقتی روی محصولات کلیک می کنم منوی آبشاری شامل 10 آیتم که عنوان اصلی محصولات من هستند نمایش داده بشن و اگر هم روی خود محصولات به عنوان دسته مادر کلیک شد یک صفحه ای بیاد که 10 دسته محصول رو با تصویر بندانگشتی نشون بده و مثلا داخل پرانتز جلوی کنار هر دسته بنویسه که چند آیتم داخل این دسته وجود داره.

مشکل اینه که در بخش فهرست من میتونم فقط برگه محصول رو اضافه کنم و نمی تونم بهش زیرمجموعه اضافه کنم که یک منوی آبشاری بوجود بیاد چون در سمت راست فهرست که برگه ها، دسته ها و... واسه ورود وجود دارن فقط دسته بندی بخش "نوشته ها" رو نشون میده (که من در این بخش فقط یک دسته اخبار دارم چون فقط از این بخش خبرها رو ارسال می کنم) و نشانه ای از دسته بندی محصولات ووکامرس نیست، چیکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده توسط Sinanium
لینک به ارسال

شما میتونید دستی لینک ها رو به فهرست دلخواه اصافه کنید و بعد زیر مجموعه رو درست کنید

از همون بخشی که میتونیدبه فهرست ها لینک اضافه کنید

لینک به ارسال

واقعا ممنونم، خیلی در حل مشکل من کمک کردید.

یک مشکلی که من با همین دسته بندی دارم اینه که همه این صفحات به نوعی عمومی اند! یعنی ووکامرس بصورت خودکار در هنگام نصب میاد و یکسری برگه ها ایجاد می کنه، یکی از اون برگه ها اسمش هست فروشگاه، بعد ما هر محصولی رو که با دسته بندی های مختلف وارد می کنیم همگی میرن داخل همون برگه فروشگاه! خب من الان 10 نوع دسته بندی اصلی دارم و دوست داشتم که محصولات زیرمجموعه هر دسته برن داخل همون برگه مخصوص به خودشون که ظاهر اونها به صورت اختصاصی با توجه به همون محصول طراحی شده! نه اینکه همگی به صورت مخلوط و فیلتر تشده برن داخل برگه ای به نام فروشگاه! دوست داشتم اینها رو از هم تفکیک کنم، چکار میشه کرد؟ ممنونم

ویرایش شده توسط Sinanium
لینک به ارسال

برای کاستوم سازی ووکامرس شما باید براش پوسته اختصاصی طراحی کنید

پوسته پیش فرض امکاناتی کلی داره و ریز نشده

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

لینک به ارسال
  • 8 ماه بعد...
در در ۱۳۹۵/۲/۱۸ ه‍.ش. at 18:39، safar گفته است :

سلام

من ووکامرس و ووکامرس فارسی رو نصب کردم. و یه سری دسته بندی و محصول هم وارد کردم. ولی وقتی میخام که دسته بندی های محصولات رو به فهرست اضافه کنم، دسته بندی های محصولات رو نشون نمیده اما دسته بندی های نوشته ها رو نشون میده.

حالا من چیکار کنم که بتونم دسته بندی های محصولات رو تو فهرست نشون بدم؟

وارد همنی صفحه نمایش > فهرست که شدید ، اون بالا یک تب هست به اسم تنظیمات صفحه

روش کلیک کنید و بعد بخش هایی که میخواید اضافه بشه تیکشون رو بزنید

موفق باشید

یاعلی

لینک به ارسال
  • 6 سال بعد...
  • 5 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...