• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Sgwgo

سوال در مورد روش استفاده شده در این پوسته

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخوام یه پوسته طراحی کنم که تقریبا میخوام همچین تاکتیکی پیاده کنم

اول سایت رو باز کنید تا متوجه بشید چی میگم

www.khakiha.com

خب میبینید که این سایت تمام صفحات خود را درون اون کادر وسط نمایش میده

از چه روشی استفاده کرده؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یک اسلایدر ساده است و چون سایت مورد نظر تحت فریم ورک ایسر نوشته شده اینجور ابزار تنها دسترسیشونه

http://mootools.net/core/76bf47062d6c1983d66ce47ad66aa0e0

ولی چنین چیزی صدها نمونه در وردپرس داره با کلمه کلیدی slider جستجو کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه نه منظور من فقط اسلایدر نیست

لفا کمی در سایت مرور کنید

میبینید تمام مطالب عکس ها و منوها درون اون کادر و اسکرول سایت در واقع درون اون کادر

آقا ایمان میگم این لینک که دادیدی نگاه انداختم ولی حقیقتش متوجه نشدم چیه

میشه بگید چیه

سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این لینک فریم ورکیه که باهاش اون سایت را نوشتند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من سواد استفاده از این پلتفرم ندارم

کارش چطور سادس ؟

پیچیدس؟

میشه شما مارو رو غلطتک بزاری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ربطی به وردپرس نداره یک فریم ورک است برای نوشتن cms قبل از وجود وردپرس اغلب سایتها اینطوری بسته می شدند

به هر حال قالب نتیست و با وردپرس هم انجام نشده mootools یک کتابخانه شبیه جی کوئری و تقریبا منسوخ است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حقیقتش من الان به این حرکت نیاز دارم

راهی

روشی

ترفندی

چیزی

نیست که بشه رو وردپرس این کار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما برای اون بخش یعنی بخشی که مطالب نشون داده می شوند یک div بسازید با overflow: scroll و یک عرض و ارتفاع مشخص, همین و بس اگر هم می خواهید دقیقا هم مثل اون سایت تمام محتوا بدون رفرش شدن صفحه بالا بیاد از آجاکس می تونید استفاده کنید.

ویرایش شده در توسط سعید شعبانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری