رفتن به مطلب

مشکل استفاده از افزونه ms-ads

پست های پیشنهاد شده

سلام :wub:

دوست من وردپرس شبکه رو فعال کردم.تا الان که شکر خدا هیچ مشکلی به وجود نیومده ^_^ و همه چی سالمه.من میخوام مثل بلاگفا گوشه بالا سمت راست یا چپ تبلیغات قرار بدم در همه وبلاگ ها .

خوب در این تاپیک سعید جان افزونه ms-ads رو معرفی کردن.من اینو نصب کردم.

حالا چند تا سوال.

افزونه باید برای کل شبکه فعال باشه؟!

وقتی من فعال می کنم ، پنل تنظیماتی نداره.من چطوری میتونم بنر یا کد تبلیغی مورد نظرمو وارد کنم!؟یا مثلا تنظیم کنم کدوم گوشه باشه.

و در آخر هم اگر افزونه با این کارکرد میشناسید که از این بهتر باشه ممنون میشم معرفیش کنید و یه توضیح کوتاهی در موردش بدید.

ممنون :D;)

لینک به ارسال

پنل تنظیمات داره و در قسمت پیشخوان شبکه ت.ن و منوی تنظیمات و زیر منوی تبلیغات قابل دسترسیست.

اونجا شما میتونید نوع دیده شدن تبلیغ و اندازه بنر و وبلاگهایی که میخواهید نمایش داده نشه همه و همه هست .

لینک به ارسال

ممنون علیرضا جان

خوب الان چند تا سوال دیگه هم هستی.

من چطوری می تونم کد قرار بدم!؟کد تبلیغات نه نمایش بنر با دادن آدرس تصویر.

و اینکه اگه اون قسمت

Remove blogs advertising

رو خالی بزاریم در سایت اصلی هم نمایش داده میشه یا اینکه در اولین وبلاگ ساخته شده نمایش داده میشه؟!برای اینکه آی دی بلاگ رو در بیارم مثل در آوردن آی دی پست عمل می کنیم؟!یا روشش فرق داره...؟!

:wub:

لینک به ارسال

آقا ما این افزودنه رو فعال کردیم.تنظیماتش رو هم انجام دادم.فقط گزینه Number of view رو خالی گذاشتم.

Remove blogs advertising رو هم یه عدد 1 توش بود که پاک کردم تو همه وبسایت ها نمایش داده بشه.

قسمت theme هم که اصلا گزینه ای نداشت همون طوری خالی گذاشتم موند.

Show location: رو هم در هدر و م above content رو زدم ولی هیچکدوم نمایش داده نشده.الان به وبلاگا میرم هیچ تبلیغاتی نمایش داده نمیشه.گر چهپیام "تنظیمات بروزرسانی شد" میاد....

لینک به ارسال

روی پوسته پیش فرض درست کار میکنه؟

نیاز به توابع هد و فوتر داره

اینها رو هم بررسی کنید:

http://wordpress.org/plugins/author-advertising-plugin/
http://wordpress.org/plugins/simple-ads-manager/

+

http://premium.wpmudev.org/project/ad-sharing/

لینک به ارسال

ممنون مرتضی جان.

این که میگید نیاز به تابع داره نمیشه بدون تابع استفاده کرد از چنین امکانی!؟آخه افزونه ای نصب شده که قالب های بلاگفا رو میخونه میخوام د راون سایتا هم تبلیغات باشه.

با کد ها نمیشه کاری کرد که در همه سایت ها نمایش داده بشه!؟ :huh::blink:

Simple Ads Manager و Author Advertising Configuration رو نصب کردم ولی این افزونه برای این بود که میران وبلاگا خودشون در وبلاگشون تبلیغات بزارن در کل شبکه :(

لینک به ارسال

یک افزونه هست که در سایت wpmudev هست ولی پولیه. آدرس بدم؟

لینک به ارسال

بله بفرمایید(+ این بی نقصه؟!مثل این یکی نباشه تو یه سایت نمایش بده تو یکی دیگه نده!)

+

اینی که گفتید:

نیاز به توابع هد و فوتر داره

میشه یکم توضیح و آموزشش ایجادش رو بدید؟!

ویرایش شده توسط mohammad hosein
لینک به ارسال

http://premium.wpmudev.org/project/ad-sharing/

میشه یکم توضیح و آموزشش ایجادش رو بدید؟!

تابع wp_head توی هدر و wp_footer توی فوتر منظور هست

لینک به ارسال

مرتضی جان من در هدر تبلیغات رو قرار بدم.مشکلی هم به وجود نیاد و کار هم بکنه.اما نمیتونم که 20-30 تا پوسته رو دونه به دونه تبلیغات قرار بدم و عوض کنم...

چطوری می تونم مثلا با تغییر دادن کد ها در یک صفحه ، همه تبلیغات سایت ها عوض بشه!؟

راستی ممنون بابت معرفی اون افزونه :wub:

لینک به ارسال

چطوری می تونم مثلا با تغییر دادن کد ها در یک صفحه ، همه تبلیغات سایت ها عوض بشه!؟

یعنی دستی تبلیغات رو قرار بدید و بعد همه جا تغییر کنه؟
لینک به ارسال

بله.یعنی با تغییر دادن و بروز کردن یه سری کد ، همه تبلیغات ساعیت ها تغییر کنه

لینک به ارسال

من افزونه خیلی خوب در این زمینه ندیدم

شاید از اسکریپت و کدهای خروجی که معمولا بصورت جاوااسکریپت هست استفاده کنید مناسب باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...