رفتن به مطلب

کد اشتراک گذاری مطلب با اس ام اس

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض معذرت به خاطر اینکه نمی دانستم این تاپیک را در کدام قسمت ایجاد کنم

اما سوال من

من در حال طراحی نسخه موبایل سایت اس ام اسی هستم که در این سایت هر اس ام اس به صورت یک پست انتشار می یابد و من می خواهم در نسخه موبایل آن دکمه جهت اشتراک گذاری آن مطلب از طریق اس ام اس ایجاد کنم.و من میخواهم این دکمه اشتراک به گونه ای باشد که وقتی که کاربر روی این دکمه کلیک می کند برنامه ارسال اس ام اس باز شده و مطلب خودکار در برنامه کپی شود.همانند نسخه موبایل سایت یوتیوب که و قتی روی دکمه اشتراک گذاری کلیک میکنیم در لیستی که باز می شود علاوه بر اشتراک گذاری از طریق فیس بوک و... دارای اشتراک گذاری از طریق اس ام اس نیز می باشد که وقتی روی دکمه اس ام اس کلیک می کنیم برنامه اس ام اس باز شده و به طور خودکار لینک ویدئو درونش کپی شده است ولی من میخوام وقتی روی دکمه اشتراک از طریق اس ام اس کلیک می کنیم فقط مطلب درون برنامه ارسال اس ام اس کپی شود

08085485399539729388.png

ویرایش شده توسط rreza18
لینک به ارسال

خب یک sms پارسی عادی 60 کاراکتر هست

فکر نمیکنید مقرون به صرفه نیاشه این کار؟

(برای کپی متن میتونین از jquery یا ajax استفاده کنید متن پست رو بدون تگها و عکسها به عنوان خروجی بگیرید)

لینک به ارسال

این نسخه رو با چی میخوای بنو یسید ... ؟

فرقی نمی کنه لطفا با یه روش ساده بگید که روی همه گوشی ها هم جواب بده

لینک به ارسال

شما برای شروع باید یک پنل sms بگیرید که به شما قابلیت دریافت sms رو میده

در این پنلها شما یک page رو بهش معرفی میکنید که وقتی sms میاد به اون صفحه ارسال بشه

توی اون صفحه هم اطلاعات رو میخونین و با استفاده از تابع پست اونها رو ذخیره میکنین

لینک به ارسال

شما برای شروع باید یک پنل sms بگیرید که به شما قابلیت دریافت sms رو میده

در این پنلها شما یک page رو بهش معرفی میکنید که وقتی sms میاد به اون صفحه ارسال بشه

توی اون صفحه هم اطلاعات رو میخونین و با استفاده از تابع پست اونها رو ذخیره میکنین

شما اصلا منظور منو متوجه نشدید .من اصلا فکر نکنم پنل اس ام اس بخوام

من می خواهم دکمه اشتراکی در زیر هر مطلب که ،که هر مطلب یک جمله کوتاه است بوجود آورم .وظیفه این دکمه هم این است که وقتی که کاربر روی این دکمه در موبایل خودش کلیک می کند لیست اشتراک گذاری آن مطلب باز شود که در آن لیست علاوه بر اشتراک گذاری از طریق فیس بوک ،گوگل پلاس و ... امکان اشتراک گذاری از طریق اس ام اس هم در آن لیست وجود داشته باشه و وقتی روی دکمه اس ام اس کلیک کرد مطلب به طور خودکار درون برنامه ارسال اس ام اس گوشی کاربر کپی بشه

لینک به ارسال

می تونی از این استفاده کنی به اینصورت

<a href="sms:?body=Message">Share with sms</a>

حالا جای << Message >> باید محتویاتی رو که میخوای بزاری

ویرایش شده توسط mehral
لینک به ارسال
 [url="sms:?body=Message"]Share with sms[/url] 

سلام کدهای زیر برای بخش مطلب است (چه عنوان و چه محتوا)حالا من برای فقط ارسال محتوا اون مطلب باید کدی که دادید را چگونه ویرایش کنم

<div class="qcont">
<h1><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h1>

<?php
if( $trimexcerpt > 0 ) {
$perma_link = get_permalink( $post->ID );
$content = get_the_content();
$content = apply_filters( 'the_content', $content );
$content = str_replace( ']]>', ']]>', $content );
echo trim_the_content( $content, __( "READ MORE", "sofa_qanda" ), $perma_link, (int)$trimexcerpt );

}
?>

لینک به ارسال

سلام درست شد ولی یه مشکلی وجود داره تگهای </br> تگهای <p> و تگ </p> رو هم در برنامه کپی میکنه باید چیکار کرد این تگها کپی نشه؟

ویرایش شده توسط rreza18
لینک به ارسال

بجای get the_content از get the_content_rss استفاده کنید

سلام خیلی ممنون درست شد.

یک سوال دیگه داشتم برای اینکه فقط وقتی کاربر با موبایل وارد سایت میشه این امکان نمایش داده بشه چه کدی را باید اضافه کرد .

لینک به ارسال

برای تشخیص میتونید از این کد استفاده کنید

var platform = ['iPod', 'iPhone', 'iPad', 'linux armv6l', 'linux armv7l', 'Android'];
if( 0 === $.inArray(navigator.platform, platform) ) {
$('.box').show();
}

یه نمونه آنلاین هم اینجا گذاشتم

http://jsbin.com/oyeraw/2

باکس زمانی نمایش داده میشه که از یکی از این دیوایسا استفاده کنی

iPod

iPhone

iPad

Android v2 - v4

لینک به ارسال

برای تشخیص میتونید از این کد استفاده کنید

var platform = ['iPod', 'iPhone', 'iPad', 'linux armv6l', 'linux armv7l', 'Android'];
if( 0 === $.inArray(navigator.platform, platform) ) {
$('.box').show();
}

یه نمونه آنلاین هم اینجا گذاشتم

http://jsbin.com/oyeraw/2

باکس زمانی نمایش داده میشه که از یکی از این دیوایسا استفاده کنی

iPod

iPhone

iPad

Android v2 - v4

سلام خیلی ممنون خوب بود و کار کرد.

یه سوال دیگه هم خدمتتون داشتم تو همون کد اولی میشه کاری کرد که وقتی روی این لینک کاربر کلیک می کنه جمله را در قسمت که اس ام اس تایپ میکنیم کپی بشه آخه تو بعضی از گوشی ها که امتحان کردم جمله را در قسمت شماره کپی میکنه

ویرایش شده توسط rreza18
لینک به ارسال

یعنی وقتی از این کد استفاده میکنی

.... یه سورس آنلاین قرار بده بدون شرط دسترسی دیوایس تا مشکلتو حل کنم ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...