رفتن به مطلب

مشکل ناخوانا شدن پیشخوان بکلی بعد از اپلود function.php

Feri

پست های پیشنهاد شده

سلام

بدلیل اینکه فایل های چند رسانه ای مشکل پیدا کرده بود فایل فانکشن رو دوباره اپلود کردم تو wp-include ولی بعد از اینکار دیگه قسمت پیشخوان نوشته های فارسی رو ناخوانا نشون میده !

یونیکد رو utf-8 کردم نوشته ها درست شد و فارسی نشون میده اما بعد از اعمال هر تغییر در پیشخوان دیگه صفحه لود نمیشه !

لازم به ذکر هستش که من بصورت اشتباهی اول فایل فانکشن نسخه 3.5.1 رو اپلود کردم ولی بعد پاکش کردم نسخه فانکشن 3.5.2 وردپرس رو اپلود کردم که یکسان و نسخه وردپرس خودم هستش

لینک به ارسال

شما یکبار کلا وردپرس رو حذف و نصب دستی کنید

مشکل باید حل بشه

لینک به ارسال

فایل وردپرس رو از حالت فشرده خارج کنید و بعد در محتویات پوشه worpress شما پوشه wp-content و فایل wp-config رو از فایل ها پاک کنید و همه رو انتخاب کنید توی پوشه سایت جایگزین کنید.

اگه این کار رو بکنید پوسته ها و پلوگین هاتون پاک نمیشن.

لینک به ارسال

سلام

بدلیل اینکه فایل های چند رسانه ای مشکل پیدا کرده بود فایل فانکشن رو دوباره اپلود کردم تو wp-include ولی بعد از اینکار دیگه قسمت پیشخوان نوشته های فارسی رو ناخوانا نشون میده !

یونیکد رو utf-8 کردم نوشته ها درست شد و فارسی نشون میده اما بعد از اعمال هر تغییر در پیشخوان دیگه صفحه لود نمیشه !

لازم به ذکر هستش که من بصورت اشتباهی اول فایل فانکشن نسخه 3.5.1 رو اپلود کردم ولی بعد پاکش کردم نسخه فانکشن 3.5.2 وردپرس رو اپلود کردم که یکسان و نسخه وردپرس خودم هستش

درود ؛

بعضی موقع ها فایل آپلودی داخل هاست به دلیل بعضی از مشکلات دقیقا مثل قبلی میشه مثلا شما می گی من فایل functions.php رو پاک کردم خوب شما وقتی آپلود کردید دقیقا همونه هیچ فرقی نکرده شما باید این کار رو کنید فایل functions.php رو پاک کنید و حالا بیایید فایل functions.php که می خواهید اپلود کنید را به فرمت Zip در بیاورید حالا کاری که قرار بکنید آپلودش هست حالا اونو از حالت زیپ در بیارید انشاالله که مشکلتون با توکل به خداوند متعال حل میشه..

یا علی...

ویرایش شده توسط WKCF!
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...