رفتن به مطلب

چند سوال در مورد افزونه WP-PageNavi

esyoo

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از این افزونه برای صفحه بندی استفاده می کنم. روی قالب Twenty Ten 1.3

1) چطور کاری کنم که صفحات ایندکس نشوند؟ مثلا صفحات من به این شکل توی گوگل ایندکس می شوند.

www.site.ir/page/2

درواقع robot.text رو چطور دستکاری بکنم؟

آیا این که من می خوام این کار رو بکنم روی سئو تاثیر مثبت داره یا تاثیر منفی؟

2) وقتی وارد دسته بندی خاصی میشم مثل این دسته .دیگه شماره صفحه دیده نمیشه!به جاش نوشته شده مطالب کهنه تر.

چطور کاری کنم در این قسمت شماره صفحه دیده بشه؟

با تشکر

لینک به ارسال

1- متوجه نشدم چرا میخواید صفحه بندی ها ایندکس نشن. ولی برای جلوگیری از دنبال کردن مسیر:

User-agent: *
Disallow: /page/

اما با اینکار امکان داره خیلی رتبه از دست بدید چون صفحات ایندکس نمیشن. بنظر من که این مدل ایندکس شدن مشکلی نداره...

2- من سایتتون رو چک کردم اصلا هیچ بخشی صفحه بندی شده نیست و همه بصورت پیش فرض بصورت صفحه قبل و بعد نمایش داده میشن.

شما افزونه رو فعال کردید و کد مورد نظر رو در بخش پایین صفحه قرار دادید؟

لینک به ارسال

1- روشی دیگر

برای این کار کد زیر را در فایل header بین تگ head html قرار دهید

<?php
global $wp;
$paged_e = ($wp->query_vars['paged']) ? $wp->query_vars['paged'] : 0;
if(is_home() && $paged_e){
echo '<META NAME="ROBOTS" CONTENT="NOINDEX, NOFOLLOW">';
}
?>

لینک به ارسال

آقا واقعا سرعت عملتون فوق العاده هست..خیلی ممنون

1)اگر به نظز شما مشکل نداره،یک سوال ذهن من رو خیلی مشغول کرده.و اون این هست که مثلا پست 100 ام من در صفحه 2 هست بعد از یک مدت که مطالب اضافه میشه این پست به صفحه 3 منتقل میشه.خوب حالا با تغییر این مسیر در سئو مشکل نخواهم داشت؟(چون صفحه مدام تغییر میکنه)

2) بله مشکل من هم دقیقا همین هست.چه کدی را در کجای پوسته خودم قرار بدم تا صفحه بندی (به صورت شماره صفحه) نمایش داده بشه.

خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی شما.

لینک به ارسال

1- محتوای مشابه باعث کاهش رتبه میشه. اما در وردپرس یا هر سیستم دیگری 1 مطلب در 2 صفحه ظاهر نمی‌شود. پس خیر

2- در فایل loop کد زیر را در ابتدا و انتهای فایل پیدا کنید

<div class="nav-previous"><?php next_posts_link( __( '<span class="meta-nav">←</span> Older posts', 'twentyten' ) ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php previous_posts_link( __( 'Newer posts <span class="meta-nav">→</span>', 'twentyten' ) ); ?></div>

و کد زیر را جایگزین کنید

<?php if(function_exists("wp_pagenavi")) :
wp_pagenavi();
else:
?>
<div class="nav-previous"><?php next_posts_link( __( '<span class="meta-nav">←</span> Older posts', 'twentyten' ) ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php previous_posts_link( __( 'Newer posts <span class="meta-nav">→</span>', 'twentyten' ) ); ?></div>
<?php endif; ?>

لینک به ارسال
1- محتوای مشابه باعث کاهش رتبه میشه. اما در وردپرس یا هر سیستم دیگری 1 مطلب در 2 صفحه ظاهر نمی‌شود. پس خیر

با سلام و ممنون از راهنمایی شما.

ببینید اولین مطلب سایت این بوده http://www.office-learning.ir/9 و در صفحه اصلی سایت قرار داشته و الان که مطالب سایت افزایش پیدا کرده در این صفحه قرار داره.http://www.office-learning.ir/page/6

حالا فرض کنید تا 10 روز دیگه مطالب بیشتری می گذارم در سایت و این مطلب در صفحه http://www.office-learning.ir/page/8 قرار خواهد گرفت.

حالا 2 تا سوال:

1)باز هم تاثیری در سئوی سایت نداره؟(چون مدام صفحات تغییر می کنه)

2)چطور میشه کاری کرد که شماره بندی صفحات تغییر بکنه؟یعنی وقتی کسی روی لینک http://www.office-learning.ir/page/4 کلیک کرد همیشه مطالب در این صفحه ثابت باشند.یعنی همیشه صفحه اول ،اولین مطالب باشه.(نمی دونم تونستم منظورم رو درست برسونم یا نه)در واقع برعکس سیستم صفحه گذاری فعلی.

لینک به ارسال

با سلام و ممنون از راهنمایی شما.

ببینید اولین مطلب سایت این بوده http://www.office-learning.ir/9 و در صفحه اصلی سایت قرار داشته و الان که مطالب سایت افزایش پیدا کرده در این صفحه قرار داره.http://www.office-learning.ir/page/6

حالا فرض کنید تا 10 روز دیگه مطالب بیشتری می گذارم در سایت و این مطلب در صفحه http://www.office-learning.ir/page/8 قرار خواهد گرفت.

حالا 2 تا سوال:

1)باز هم تاثیری در سئوی سایت نداره؟(چون مدام صفحات تغییر می کنه)

2)چطور میشه کاری کرد که شماره بندی صفحات تغییر بکنه؟یعنی وقتی کسی روی لینک http://www.office-learning.ir/page/4 کلیک کرد همیشه مطالب در این صفحه ثابت باشند.یعنی همیشه صفحه اول ،اولین مطالب باشه.(نمی دونم تونستم منظورم رو درست برسونم یا نه)در واقع برعکس سیستم صفحه گذاری فعلی.

1- این مشکل در خود گوگل هم هست. محتوا بین صفحات جابه‌جا میشود. آیا میشود گفت باعث افت میشه؟ :huh: نه یک مسئله طبیعی هست

2- چنین امکانی من ندیدم

لینک به ارسال

شما کدوم سایت رو دیدین که مطالبش جابجا نشه؟

لینک به ارسال

با سلام مجدد .

برا قرار دادن شماره صفحه در پوسته mantera چه کاری باید انجام داد.

در تک تک فایل ها تغییرات لازم رو دادم ولی شماره صفحه ظاهر نشد!فقط در single.php این کد وجود داره ولی باز هم تغییرات لازم رو ایجاد می کنم شماره صفحه در پایین صفحه اصلی قرار نمی گیره.ممنون میشم راهنمایی کنید.

<?php
/**
* The Template for displaying all single posts.
*
* @package Cryout Creations
* @subpackage mantra
* @since mantra 0.5
*/
get_header(); ?>
<section id="container">
<?php get_sidebar(); ?>
<div id="content" role="main">
<?php if ( have_posts() ) while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div id="nav-above" class="navigation">
<div class="nav-previous"><?php previous_post_link( '%link', '<span class="meta-nav">«' . _x( '', 'Previous post link', 'mantra' ) . '</span> %title' ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php next_post_link( '%link', '%title <span class="meta-nav">' . _x( '', 'Next post link', 'mantra' ) . '»</span>' ); ?></div>
</div><!-- #nav-above -->
<div id="post-<?php the_ID(); ?>" <?php post_class(); ?>>
<h1 class="entry-title"><?php the_title(); ?></h1>
<div class="entry-meta">
<?php mantra_posted_on(); ?>
</div><!-- .entry-meta -->
<div class="entry-content">
<?php the_content(); ?>
<?php wp_link_pages( array( 'before' => '<div class="page-link">' . __( 'Pages:', 'mantra' ), 'after' => '</div>' ) ); ?>
</div><!-- .entry-content -->
<?php if ( get_the_author_meta( 'description' ) ) : // If a user has filled out their description, show a bio on their entries ?>
<div id="entry-author-info">
<div id="author-avatar">
<?php echo get_avatar( get_the_author_meta( 'user_email' ), apply_filters( 'mantra_author_bio_avatar_size', 60 ) ); ?>
</div><!-- #author-avatar -->
<div id="author-description">
<h2><?php printf( esc_attr__( 'About %s', 'mantra' ), get_the_author() ); ?></h2>
<?php the_author_meta( 'description' ); ?>
<div id="author-link">
<a href="<?php echo get_author_posts_url( get_the_author_meta( 'ID' ) ); ?>">
<?php printf( __( 'View all posts by ','mantra').'%s <span class="meta-nav">→</span>', get_the_author() ); ?>
</a>
</div><!-- #author-link -->
</div><!-- #author-description -->
</div><!-- #entry-author-info -->
<?php endif; ?>
<div class="entry-utility">
<?php mantra_posted_in(); ?>
<?php edit_post_link( __( 'Edit', 'mantra' ), '<span class="edit-link">', '</span>' ); ?>
</div><!-- .entry-utility -->
</div><!-- #post-## -->
<div id="nav-below" class="navigation">
<div class="nav-previous"><?php previous_post_link( '%link', '<span class="meta-nav">«' . _x( '', 'Previous post link', 'mantra' ) . '</span> %title' ); ?></div>
<div class="nav-next"><?php next_post_link( '%link', '%title <span class="meta-nav">' . _x( '', 'Next post link', 'mantra' ) . '»</span>' ); ?></div>
</div><!-- #nav-below -->
<?php comments_template( '', true ); ?>
<?php endwhile; // end of the loop. ?>
</div><!-- #content -->
</section><!-- #container -->
<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

سلام

در فایلهای index - archive - category - search باید قرار بدید.

لینک به ارسال

با تشکر از شما مرتض دوست عزیز.

ببینید این محتویات فایل index.php هست. و هرجا کد زیر رو قرار میدم صفحات ظاهر نمی شوند.

<?php wp_pagenavi(); ?>

<?php
/**
* The main template file.
*
* This is the most generic template file in a WordPress theme
* and one of the two required files for a theme (the other being style.css).
* It is used to display a page when nothing more specific matches a query.
* E.g., it puts together the home page when no home.php file exists.
* Learn more: http://codex.wordpress.org/Template_Hierarchy
*
* @package Cryout Creations
* @subpackage Mantra
*/
$mantra_options= mantra_get_theme_options();
foreach ($mantra_options as $key => $value) {
${"$key"} = $value ;
}
get_header(); ?>

<div id="container">
<?php get_sidebar(); ?>
<div id="content" role="main">
<?php if ( have_posts() ) : ?>
<?php mantra_content_nav( 'nav-above' ); ?>
<?php /* Start the Loop */ ?>
<?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<?php get_template_part( 'content', get_post_format() ); ?>
<?php endwhile; ?>
<?php mantra_content_nav( 'nav-below' ); ?>
<?php else : ?>
<article id="post-0" class="post no-results not-found">
<header class="entry-header">
<h1 class="entry-title"><?php _e( 'Nothing Found', 'mantra' ); ?></h1>
</header><!-- .entry-header -->
<div class="entry-content">
<p><?php _e( 'Apologies, but no results were found for the requested archive. Perhaps searching will help find a related post.', 'mantra' ); ?></p>
<?php get_search_form(); ?>
</div><!-- .entry-content -->
</article><!-- #post-0 -->
<?php endif; ?>
</div><!-- #content -->
</div><!-- #container -->

<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

افزونه های دیگه روهم چک کردید؟ مثلا page numbers

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...