رفتن به مطلب

استایل دادن به یک یا چند کلمه

پست های پیشنهاد شده

من چنتا کد به این شکل تو سایت دارم

<?php if ( $options['alfie_wp_weather_wind'] ) { ?><style>color:#2929d7;</style>
<div class="alfie-wp-weather-item alfie-wind"><?php echo __('Wind','alfie_wp_weather');?>: {{wind_direction}} {{wind}} {{speed_unit}}</div>

که میخوام به کلمه wind استایل بدم. در واقع اگه اشتباه نکنم این کد باید به این کلمه مرتبط باشه:

<?php echo __('Wind','alfie_wp_weather');?>

چطور میشه تو این خط کد استایل داد به این کلمه؟

ویرایش شده توسط fantome0
لینک به ارسال

سلام

اینو تست کنید

<?php echo __('<p style="color:red;">Wind</p>','alfie_wp_weather');?>

این کد استایل عمل کرد فقط مشکلی که پیش اومد مقدار جلوی این کلمه رفت خط پایین و این کلمه از فارسی به انگلیسی تبدیل شد.

Wind

: NE 8.05 km/h

لینک به ارسال

این رو تست کنید ببینید درست میشه :

<?php echo __('<p style="color:red;display:inline;">Wind</p>','alfie_wp_weather');?>

لینک به ارسال

ممنون اومد توی یک خط.

فقط تنها مشکلش اینه که نوشته فارسی رو انگلیسی کرده

قبلش این بود:

سرعت وزش باد: NNE 8.05 km/h

الان این جوری شده:

Wind: NNE 11.27 km/h

این کدی رو که قرار میدم رو فایل ترجمه ظاهرا تاثیر میزاره درسته؟ چطور این مشکل رو برطرف کنم؟

ویرایش شده توسط fantome0
لینک به ارسال

اول از همه اینت کد اشتباهه

<?php if ( $options['alfie_wp_weather_wind'] ) { ?><style>color:#2929d7;</style>
<div class="alfie-wp-weather-item alfie-wind"><?php echo __('Wind','alfie_wp_weather');?>: {{wind_direction}} {{wind}} {{speed_unit}}</div>

کد درست را بگذارید تا اصلاح شود

فکر کنم این کار کنه اگر نکرد کد سالم اولیه را بگذارید

<?php if ( $options['alfie_wp_weather_wind'] ) { ?>
<div class="alfie-wp-weather-item alfie-wind"><span style="color:#CC0000"><?php echo __('Wind','alfie_wp_weather');?></span>: {{wind_direction}} {{wind}} {{speed_unit}}</div>

لینک به ارسال

چطور میتونم به کلمه 'تاریخ:' استایل بدم؟

<span class="newsdate">تاريخ : <?php the_time('j F Y - H:i') ?></span>

لینک به ارسال

توسط این کد رنگ کلمه فوق تغییر میکند:

<span class="newsdate"><p style="color:red;display:inline;"> تاريخ : </p> <?php the_time('j F Y - H:i') ?> </span>

اگه بخوام به این بخش هم استایل بدیم

<?php the_time('j F Y - H:i') ?>

یعنی بخواهیم به جای اینکه رنگ تاریخ رو عوض کنم رنگ اعداد جلوی تاریخ عوض بشه، به این صورت عمل میکنیم:

<span class="newsdate"> تاريخ : <p style="color:red;display:inline;"><?php the_time('j F Y - H:i') ?> </p></span>

ویرایش شده توسط fantome0
لینک به ارسال

من میخوام به یه کد php استایل بدم.

این کد یه لیست جدولی رو فراخونی میکنه. حالا نمیدونم به المانهای داخل جدول که کد php فراخونی میکنه چطور استایل بدم یا مثلا بوردر بدم

<?php
$feed_xml = simplexml_load_file('http://cbi.ir/ExRatesRss.aspx');
if($feed_xml) {
foreach($feed_xml->channel->item as $items){
echo '
'.$items->author.' - '.$items->description.'
';
}
}
?>

البته من به دورش با کد table به صورت کلی استایل دادم. فقط میخوام مطالب داخلش رو که به صورت 15ردیف هست رو استایل بدم چون ردیف ها از طریق این کد فراخونی میشه نمیدونم چطور میشه استایل داد.

ویرایش شده توسط fantome0
لینک به ارسال

این کد جدول نمی سازه دو آیتم از یک جدول را می خونه

جدول http://cbi.ir/ExRatesRss.aspx است

ولی می توانید حلقه را اینطوری کنید

echo '<span class="example1">'.$items->author.'</span> -<span class="example2"> '.$items->description.'</span>';

لینک به ارسال

کد رو به این شکل گذاشتم

<?php
if($feed_xml) {
echo '
<span class="example1">'.$items->author.'</span> -<span class="example2"> '.$items->description.'</span>';
';
}
}
?>

این ارور رو داد:

Parse error: syntax error, unexpected T_ENCAPSED_AND_WHITESPACE in /home/zoobinoc/public_html/wp-content/themes/moomba/Currency and gold.php on line 14

خط 14 این کد هست که دادین:

echo '<span class="example1">'.$items->author.'</span> -<span class="example2"> '.$items->description.'</span>';

لینک به ارسال

<?php
if($feed_xml) {
echo '
<span class="example1">'.$items->author.'</span> -<span class="example2"> '.$items->description.'</span>';
}
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...