رفتن به مطلب

ارسال هرزنامه به ایمیل

پست های پیشنهاد شده

سلام. من وقتی سایتی رو با وردپرس ایجاد می کنم از همون ابتدا به ایمیل مربوطه هرزنامه های مختلف می یاد.

در حالی که در سایتهایی که با وردپرس نیستند این اتفاق نمی افته.

من در این سایت نه ایمیل رو ثبت کردم و نه حتی فرم تماس با ما قرار دادم، اما روزی 10 تا ایمیل هرز می یاد برام.

ایمیل سایتهای وردپرس رو چه جوری پیدا می کنن. چه جوری باید جلوی ارسال این نامه ها رو گرفت.

لینک به ارسال

منظورتون همون جفنگ هستش ؟؟

جفنگ در همه سایت ها وجود داره و با بالا رفتن آمار سایتتون بیشتر هم میشه. عین ایمیل های اسپم میمونه با این تفاوت که برای پست هایی که گذاشتید به صورت کامنت ذخیره میشه.

افزونه های زیادی برای جلوگیری از ورود جفنگ وجود داره. برای آموزش راه اندازی یک افزونه ضد اسپم به لینک زیر مراجعه کنید :

ضد اسپم

لینک به ارسال

اگر این هرزنامه ها به ایمیل شما ارسال می شوند و در صورتی که پسوند ایمیل های آن یکسان است آدرس ایمیل ارسالی را بلاک کنید.

لینک به ارسال

منظورتون همون جفنگ هستش ؟؟

جفنگ در همه سایت ها وجود داره و با بالا رفتن آمار سایتتون بیشتر هم میشه.

نه. منظورم اسپم هست که به ایمیل ارسال میشه.

اگر این هرزنامه ها به ایمیل شما ارسال می شوند و در صورتی که پسوند ایمیل های آن یکسان است آدرس ایمیل ارسالی را بلاک کنید.

نه از ایمیلهای کاملا متفاوتی می آن.

هنوز من نفهمیدم ایمیل سایتهای وردپرسی رو چه جوری پیدا می کنن؟

لینک به ارسال

بعضا بصورت تصادفی یا از یکسری از سایتهایی که قبلا صبت نام کردید و...

روشهای زیادی هست

لینک به ارسال

خوب با این ایمیل که اصلن ثبت نام نکردم. اگه ایمیلم رو از حالتهای عمومی خارج کنم مثلا admin یا info و ... نباشه احتمال ارسال ایمیلهای تصادفی کمتر میشه دیگه درسته؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...