رفتن به مطلب

اضافه کردن شهرها در افزونه alfie wp weather

پست های پیشنهاد شده

من از افزونه برای نمایش آبو هوا استفاده کردم

میخواستم بدونم چطور میتونم چنتا شهر دیگه هم اضافه کنم به صورتی که مثلا رو شهر کرج کلیک کردم آب و هواشو نشون بده یا مثلا رو شهر اراک کلیک کردم آبو هوای اراک رو نشون بده و الی آخر

من افزونه رو با شورتکات توی برگه جدا نشون دادم فقط میخوام در کنار مشخصات چنتا شهر بزارم که باکیلی روی اونها آب و هوای اونها رو نمایش بده

با سپاس

لینک به ارسال

مرسی مرتضی جان ولی من پیشتر این بخش رو دیده بودم همچنین بخش پشتیبانی افزونه رو هم کامل تمام تاپیکاشو مرور کردم ولی در مورد چیزی که من مدنظرم هست چیزی پیدا نکردم.

من یه صفحه به شکل زیر ساختم . فقط میخوام لینک های سمت راست رو به افزونه ارتباط بدم به طوری که وقتی روشون کلیک شد مشخصات آب و هوا که سمت چپ قرار گرفته عوض بشه.

z7617_8888.gif

لینک به ارسال

الان افزونه با شورتکد فقط کار میکنه؟

اگر این باشه که شما باید در افزونه تغییراتی در کدنویسی ایجاد کنید وبعد با ایجاکس/جی کوئری اینها رو بهش پاس بدید

لینک به ارسال

بله با شورتکد کار میکنه.

ممنون میشم راهنمایی کنین چطوری باید این کار رو انجام بدم.

لینک به ارسال

ببینید کدنویسی و تغییرات نسبتا زیادی رو مطلبه

اگر آشنایی کافی با برنامه نویسی دارید بگید تا توضیح بدم

لینک به ارسال

تا حدودی آشنایی دارم . البته به طور کامل مسط نیستم.

اگر مرحله به مرحله بفرمائید مو به مو اجرا میکنم.

ممنون

لینک به ارسال

تغییرات زیادی میطلبه و بالاتر منظورم روش بود چون کدهاش زیاد هست و الان فرصتش رو ندارم تا همه رو براتون بگم

شاید یکی از دوستان بتونه و فرصتش رو داشته باشه

لینک به ارسال

واقعا ممنون میشم هر کدوم از دوستان بتونه کمک کنه.

البته در این مورد من تو اینترنت بسیار جستجو کردم ولی چیزی در این مورد بخصوص پیدا نکردم. اگه یکی از اساتید زحمت آموزشش رو بکشه دوستان دیگه هم اگه این مشکل رو داشته باش میتونن از این تاپیک نهایت استفاده رو ببرن.

ممنون

لینک به ارسال

این افزونه WP-Parsi Iran weather هم تقریبا مثل همون چیزی هست که من میخواستم رو این افزونه درست کنم ولی خوب به صورت کشویی هستش. چطور میشه لیست شهرهاشو به نوعی به افزونه اضافه کرد ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...