• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

ی قالبی رو وقتی نصب میکنم این ارور رو میده.هر کاریم کردم نتونستم درستش کنم :(

Fatal error: Cannot redeclare _check_active_widget() (previously declared in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/functions.php:8) in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php on line 155

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل functions.php را بگذارید اصلاح شود

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولین فایل ضمیمه-اولین فانشکن- همون glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/functions.php:8 هست.دومی هم glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php on line 155

اصلا ی جوریه این اولیه.توش 5 تا خط هست همش.اما داخل قالب میشه کلی!!

functions .php

functions (1).php

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

functions (1).php

بعد از نصب دسترسیش را 644 بگذارید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنونم.افتادین به زحمت حسابی

راستش این فایلی که دادین رو جای فانکشن اصلی قالب گذاشتم این ارور رو میده:

Warning: require(Lioit_TM/css.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/header.php on line 22

Warning: require(Lioit_TM/css.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/header.php on line 22

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'Lioit_TM/css.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/header.php on line 22

ویرایش شده در توسط نسـتـــرن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته جای اون فایل فانکشنی که داخل پوشه ها هست هم میزارم این ارور رو میده:

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/lioit.php on line38

Warning: require(/home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/lioit.php on line 38

Warning: require() [function.require]: Unable to access /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/lioit.php on line38

Warning: require(/home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/lioit.php on line 38

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/functions/functions.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in/home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/Lioit/lioit.php on line 38

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قالب مشکمل داره

جای فایل فانکشنی که دادم رو که خودتون باید بهتر بدونید

functions (1).php را از کجا کپی کرده بودید این فایل باید برگرده اونجا

البته ظاهرا دومیتن بار درست قرارش دادید ولی با رفع ارور فانکشنز ارورهای قالب مشخص شده این قالب رو استفاده نکنید و از هاستتون هم حذف کنید بهتره

functions .php

این فایل فانکشنز اصلی

و فایل قبلی را هم در دومیه جایگزین کنید و تست بگیرید اگر ارور داد از هاستتون حذفش کنید و الا حتما دسترسی فانکشنز ها را 644 کنید و بعد استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

برگردوندم همونجا

کلی سرش زحمت کشیدم، :( ینی هیچ راهی نداره؟؟؟

روی لوکال سالمه

روی ی هاست دیگه امتحان کنم؟

ویرایش شده در توسط نسـتـــرن
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان چی شد؟

عرض کردم فایل فانکشنز دومی که گذاشتم را جای فایل اصلی و فایل قبلی را جای فایل دوم بگذارید

فقط به هیچ وجه فایل را روی سیستمتون باز نکنید و اگر باز کردید فایل را دوباره از اینجا دانلود کنید و قرار بدید جاهایی که عرض شد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید ببخشید،فایل پیوست رو ندیدم

من االان اولین فایل پیوست شما رو جای اون فانشکن دومیه کردم،و فایل دوم پیوستی شما رو جای فانشکن اصلی،داخل سیستم هم بازش نکردم،دسترسی هم درسته

به قول خودتون ارور های فانشکن گرفته شده.الان این ارورها رو میده:

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'Lioit_TM/css.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/glassygarden/public_html/wp-content/themes/Merit/header.php on line 22

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این فایل را پیدا کنید نامش را با حروف کوچک بنویسید و در فایل های فراخوانیش (header.php) هم اسمش را با حروف کوچک و تست بگیرید

Lioit_TM/css.php

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعد از اینکه فانکشن ها رو راهنمایی کردید بهتر شد،یعنی قبلا اصلا با فعال کردنش مجبور میشدم قالبو پاک کنم از سی پنل،الان فعال میشه و وارد پیشخوان میشم،منتها نه بخش تنظیمات قالب می آد نه وارد سایت میشه،داخل سایت هم همون اروره رو میده هنوز

همچین فولدری پیدا نکردم.فقط ی دونه css.php بود.

الان این خط 22 هدر که بهش گیر میده همینه که پیداش نکردم:

<?php require lioit_tm . '/css.php';?>

اگه ی فولدر درست کنم و اون سی اس اس رو توش بزارم چی مشه به نظرتون؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فولدر چیه

این کد را تست کنید

<?php require bloginfo('template_url'). '/css.php';?>

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط طراح تازه کار
      با سلام خدمت دوستان
      پوسته bliss رو از تم فارست گرفتم (پوسته bliss)، یه افزونه داره مخصوص شورت کدهای قالب (اسم افزونه: bluthcodes ) اما وقتی افزونه رو میخوام فعال کنم وردپرس همچین اروری رو توی صفحه افزونه ها بهم میده و افزونه رو فعال نمیکنه.
      پیغام خطا بطور کامل اینه:

Fatal error: Cannot redeclare bluth_pullquote() (previously declared in /home/sitename/public_html/wp-content/themes/bliss/assets/plugins/bluthcodes/codes.php:10) in /home/sitename/public_html/wp-content/plugins/bluthcodes/codes.php on line 14

فایل افزونه رو هم ضمیمه میکنم دوستان ببینن
      فایل افزونه:
      bluthcodes.zip
      از الان ممنون بابت بررسی و راهنماییه دوستان