• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
kalleh0121

طريقه نصب يك اسكريپت در ساب دامين

4 پست در این موضوع قرار دارد

خب ساب دومین رو از طریق پنل مدیریتی هاست ایجاد کنید و اسکریپت رو توش آپلود کنید و صفحه نصب رو از طریق مرورگر فراخوانی کنید :

EX: www.site.com/install.php

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من یه اسگریپت میخوام نصب کنم ، تمام مراحل و رفتم اما وقتی

www.site.com/install.php اجرا میکنم ، وارد سایتی که با وردپرس نصب شده میشه و میگه صفحه پیدا نشد !

مشکلم تو نصب ممکنه فقط تو ایمپورت کردن باشه ، دقیقا برای ایمپورت کردن چیکار باید کرد ؟

من وارد phpmyadmin شدم ، در قسمت دیتابیسی که ساخته بودم ، قسمت ایمپورتش install.sql را آپلود کردم .

حالا نمی دونم درست انجام دادم یانه ! مشکل از اینجاست یا مشکل از قسمت های دیگه ای ممکنه باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

من یه اسگریپت میخوام نصب کنم ، تمام مراحل و رفتم اما وقتی

www.site.com/install.php اجرا میکنم ، وارد سایتی که با وردپرس نصب شده میشه و میگه صفحه پیدا نشد !

مشکلم تو نصب ممکنه فقط تو ایمپورت کردن باشه ، دقیقا برای ایمپورت کردن چیکار باید کرد ؟

من وارد phpmyadmin شدم ، در قسمت دیتابیسی که ساخته بودم ، قسمت ایمپورتش install.sql را آپلود کردم .

حالا نمی دونم درست انجام دادم یانه ! مشکل از اینجاست یا مشکل از قسمت های دیگه ای ممکنه باشه؟

سلام. برای نصب اسکریپت اصن کاری به phpmyadmin نداریم!

اگه اسکریپت نیاز به دیتابیس داشت:

بعد از ساخت سابدومین و آپلود و اکسترکت فایل های اسکریپت در اون سابدومین، یه دیتابیس میسازی و اطلاعاتش رو یا در فایل config وارد میکنی یا در حین نصب وارد میکنی.

اگه نیاز به دیتابیس نداشت:

بعد از ساخت سابدومین و آپلود و اکسترکت فایل های اسکریپت در اون سابدومین، یا اسکریپت اصن نیازی به نصب نداره و همینطوری آماده به کاره یا به صفحه نصب میری تا تنظیمای اعمال کنی و آماده به کار بشه.

و هیچ نیازی به phpmyadmin نیست و ربطی هم به وردپرس نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری