رفتن به مطلب

طريقه نصب يك اسكريپت در ساب دامين

پست های پیشنهاد شده

خب ساب دومین رو از طریق پنل مدیریتی هاست ایجاد کنید و اسکریپت رو توش آپلود کنید و صفحه نصب رو از طریق مرورگر فراخوانی کنید :

EX: www.site.com/install.php

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام

من یه اسگریپت میخوام نصب کنم ، تمام مراحل و رفتم اما وقتی

www.site.com/install.php اجرا میکنم ، وارد سایتی که با وردپرس نصب شده میشه و میگه صفحه پیدا نشد !

مشکلم تو نصب ممکنه فقط تو ایمپورت کردن باشه ، دقیقا برای ایمپورت کردن چیکار باید کرد ؟

من وارد phpmyadmin شدم ، در قسمت دیتابیسی که ساخته بودم ، قسمت ایمپورتش install.sql را آپلود کردم .

حالا نمی دونم درست انجام دادم یانه ! مشکل از اینجاست یا مشکل از قسمت های دیگه ای ممکنه باشه؟

لینک به ارسال

سلام

من یه اسگریپت میخوام نصب کنم ، تمام مراحل و رفتم اما وقتی

www.site.com/install.php اجرا میکنم ، وارد سایتی که با وردپرس نصب شده میشه و میگه صفحه پیدا نشد !

مشکلم تو نصب ممکنه فقط تو ایمپورت کردن باشه ، دقیقا برای ایمپورت کردن چیکار باید کرد ؟

من وارد phpmyadmin شدم ، در قسمت دیتابیسی که ساخته بودم ، قسمت ایمپورتش install.sql را آپلود کردم .

حالا نمی دونم درست انجام دادم یانه ! مشکل از اینجاست یا مشکل از قسمت های دیگه ای ممکنه باشه؟

سلام. برای نصب اسکریپت اصن کاری به phpmyadmin نداریم!

اگه اسکریپت نیاز به دیتابیس داشت:

بعد از ساخت سابدومین و آپلود و اکسترکت فایل های اسکریپت در اون سابدومین، یه دیتابیس میسازی و اطلاعاتش رو یا در فایل config وارد میکنی یا در حین نصب وارد میکنی.

اگه نیاز به دیتابیس نداشت:

بعد از ساخت سابدومین و آپلود و اکسترکت فایل های اسکریپت در اون سابدومین، یا اسکریپت اصن نیازی به نصب نداره و همینطوری آماده به کاره یا به صفحه نصب میری تا تنظیمای اعمال کنی و آماده به کار بشه.

و هیچ نیازی به phpmyadmin نیست و ربطی هم به وردپرس نداره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...