رفتن به مطلب

افزونه لینکدونی و آر اس اس (rss)خوان

پست های پیشنهاد شده

بهترین افزونه شبیه این عنوان :

http://wordpress.org/plugins/mylinksdump/screenshots

است که متاسفانه امکان خواندن لینک ها از rss رو نداره و فکر نکنم افزونه ای باشه که هم امکانات myLinksDump رو داشته باشه و هم بتونه rss رو ساپورت کنه یعنی علاوه بر ایجاد لینک بصورت دستی بتونه لینک های جدید رو از rss دلخواه بخونه .

سوال من اینه که آیا میشه با ایجاد تغییرات در افزونه این امکان رو ایجاد کرد یا نیاز به برنامه نویسی از پایه داره ؟

لینک به ارسال

سلام

نیاز به برنامه نویسی داره و باید این قابلیت rss خوانی رو بهش اضافه کنید

لینک به ارسال

نتونستم افزونه نویسش رو پیدا کنم و باهاش تماس بگیرم .

اگه امکانش هست بگید که این قابلیت رو بوسیله چه کدهایی میتونم بهش اضافه کنم و باید کجای افزونه رو ویرایش کنم .

لینک به ارسال

قابلیت فید یکی د خط نیست که بتونیم بهتون بگیم

چرا شما از یک فیدخوان استفاده نمی کنید و در کنارش از این افزونه استفاده نمی کنید؟

لینک به ارسال

درواقع میخواستم چیزی شبیه اسکریپت Persian Link CMS بشه که قابلیت ارسال لینک اتوماتیک از طریق RSS رو داره اما چون اون اسکریپت مدتی طولانی ایه که آپدیت نشده و یه چند تا ارور توی بعضی از فایل های php میده گفتم شاید افزونه ای شبیه به اون باشه اما مثل اینکه نیست . :mellow:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...