رفتن به مطلب

عدم نمایش لینکهای داخل ار اس اس

mhb12

پست های پیشنهاد شده

میخوام پستام که داخل ا اس اس میاد لینکهای که واسه دی ال زدم رو نشون نده یا حد اقل فرمت ویدیویی و زیپ رو نشون نده چه بکنیم؟

لینک به ارسال

راحت ترین کار اینه که لینکها را بعد از تگ

<!--more-->

بگذارید و از طریق پیشخوان تنظیمات خواندن تنظیمات دریافت آر اس اس را روی خلاصه مطلب بگذارید

لینک به ارسال

هم می تونید تعداد کارکتر بگذارید و هم می تونید پیوند ها را با زمینه دلخواه معرفی کنید که در لینک نباشه

که این کار درست تر از تعداد کارکتره چون تعداد کارکتر هم کلمه را از وسط می بره و بی معنی می کنه و هم باز ممکنه ازش ردبشسید و مطلبتون کارکتر کمتری داشته باشه

زمینه دلخواه

و محدود کردن کارکتر فید را در این سایت جستجو کنید

لینک به ارسال

داداش لینک سایت رو ندادی ها من همون کاراکتر برام بسه چون نمیخوام خیلی هم نمایش داده بشه اگر ززمینه دلخواه بسازم لینکای قبلی چی؟؟قدیمی ها که اوکی نمیشه

لینک به ارسال

add_filter('excerpt_length', 'my_excerpt_length');
function my_excerpt_length($length) {
return 20; // Or whatever you want the length to be.
}

در فایل functions.php قالب و در تنظیماتی که قبلا گفته شد خروجی آر اس اس را خلاصه مطلب بگذارید

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

عزیز من

من که به شما عرض کردم این کار جوابگوتون نیست شما فرمودید من همین کد کارم رومی ندازهع راههای دیگه اش رو هم توضیح دادم که لطف کنید جوابهای قبلی را بخونید و انجام بدید

لینک به ارسال

دوست عزیز گفتم محدود کردن کارکتر اما این اصلا کار نمیکنه همون مقدار قبلی رو نشون میده من مخوام فقط تایتل نشون بده

لینک به ارسال

بجای the_excerpt از the_excerpt_rss برای عدم نمایش لنک و سایر موارد html استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...