• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      سیاره وردپرس ایران   15/10/95

      سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
Pouya

فروش بازديد عمده اى!

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. قابل توجه سايت هايى كه به دنبال بازديد واقعى از بازديدكننده حقيقى هستند(نه بازديد از طريق سيستم هاى اتوماتيک!)

با مبلغ 10000 تومان بازديد سايتتون رو افزايش ميدم. به طورى كه روزانه از ١٠٠٠ الى ٣٠٠٠ آى پى يكتا به سايت شما مراجعه ميكنه و تاثيرش رو ميتونيد در رتبه الكساتون مشاهده كنيد.

باز هم تاكيد ميكنم اين افزايش بازديد از طريق سيستم هاى اتوماتيک انجام نميشه.

شرايط سايت درخواست كننده:

- عدم وجود مطالب کپى شده

- سايت براى كسب در آمد نباشه (اين افزايش بازديد براى كسب درآمد شما به صورت مستقيم نيست!)

- عدم وجود پست ها و بنرهاى تبليغاتى در بالا و پايين پست

- عدم وجود حتى يک پنجره پاپ آپ

همچنين از سرويس ميزبانى خودتون مطمئن بشيد كه در طول يک هفته، با اين بازديد، سرويستون رو ساسپند نكنن.

در صورت داشتن سوال يا درخواست فقط پيام خصوصى بديد.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مگه میشه!! اونوقت توی چند روز این کار صورت مییگره ؟

روش کارتون چطوره ؟ چطور باید اعتماد سازی بشه : ;)

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بله. همونطور كه گفتم در يک هفته. ولى در عين اين که مطلب نبايد کپى باشه، جذاب هم بايد باشه تا كاربر دلش بخواد كه كل مطلب رو بخونه.

روش كارم رو نميتونم بگم ولى براى اعتماد سازى، خودم از اوايل سال ٢٠١٣ از اين روش استفاده كردم و رتبه سايتم رو از ١ ميليون به ٢٠٦ هزار رسوندم. براى اثبات حرفم ميتونيد به

http://alexa.com/siteinfo/parsibanner.ir

مراجعه كنيد و در قسمت Search traffic نمودار تغييرات رتبه رو مشاهده كنيد كه الان چند ماهيه كه ديگه نتونستم بازديدش رو زياد كنم (درس و...) و حالا رتبه ش دوباره كم شده.

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

از نرم افزار ارسال ای پی استفاده میکنید ؟!

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

نخير! آى پى ها واقعى هستند و دغل كارى نيست!

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.