• اطلاعیه ها

    • Saeed Fard

      برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

      بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
Pouya

فروش بازديد عمده اى!

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام. قابل توجه سايت هايى كه به دنبال بازديد واقعى از بازديدكننده حقيقى هستند(نه بازديد از طريق سيستم هاى اتوماتيک!)

با مبلغ 10000 تومان بازديد سايتتون رو افزايش ميدم. به طورى كه روزانه از ١٠٠٠ الى ٣٠٠٠ آى پى يكتا به سايت شما مراجعه ميكنه و تاثيرش رو ميتونيد در رتبه الكساتون مشاهده كنيد.

باز هم تاكيد ميكنم اين افزايش بازديد از طريق سيستم هاى اتوماتيک انجام نميشه.

شرايط سايت درخواست كننده:

- عدم وجود مطالب کپى شده

- سايت براى كسب در آمد نباشه (اين افزايش بازديد براى كسب درآمد شما به صورت مستقيم نيست!)

- عدم وجود پست ها و بنرهاى تبليغاتى در بالا و پايين پست

- عدم وجود حتى يک پنجره پاپ آپ

همچنين از سرويس ميزبانى خودتون مطمئن بشيد كه در طول يک هفته، با اين بازديد، سرويستون رو ساسپند نكنن.

در صورت داشتن سوال يا درخواست فقط پيام خصوصى بديد.

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

مگه میشه!! اونوقت توی چند روز این کار صورت مییگره ؟

روش کارتون چطوره ؟ چطور باید اعتماد سازی بشه : ;)

1

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

بله. همونطور كه گفتم در يک هفته. ولى در عين اين که مطلب نبايد کپى باشه، جذاب هم بايد باشه تا كاربر دلش بخواد كه كل مطلب رو بخونه.

روش كارم رو نميتونم بگم ولى براى اعتماد سازى، خودم از اوايل سال ٢٠١٣ از اين روش استفاده كردم و رتبه سايتم رو از ١ ميليون به ٢٠٦ هزار رسوندم. براى اثبات حرفم ميتونيد به

http://alexa.com/siteinfo/parsibanner.ir

مراجعه كنيد و در قسمت Search traffic نمودار تغييرات رتبه رو مشاهده كنيد كه الان چند ماهيه كه ديگه نتونستم بازديدش رو زياد كنم (درس و...) و حالا رتبه ش دوباره كم شده.

2

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

از نرم افزار ارسال ای پی استفاده میکنید ؟!

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست

نخير! آى پى ها واقعى هستند و دغل كارى نيست!

0

به اشتراک گذاری این پست


لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.