رفتن به مطلب

افزونه محدود کردن کاربران در ارسال مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه ای رو می خوام که بشه برای کاربر محدودیتی در ارسال تعریف کرد مثلا کاربران لایه 1 تا 3 هر 24 ساعت یک پست بتونند برای بازبینی ارسال کنند و از رتبه 3 تا 8 حداکثر 3 پست در 24 ساعت ترجیحا تغییر در زمان و تعداد ارسال قابل تغیییر باشه

نمونهی چیزی که می خوام به صورت دیفالت روی اغلب cms ها هست ولی تو وردپرس هنوز پیداش نکردم

لینک به ارسال

فکر نکنم چنین افزونه ای واسه وردپرس وجود داشته باشه

اگر خیلی واستون مهمه باید بدید به دوستان متخصص براتون بنویسه

لینک به ارسال

فکر نکنم چنین افزونه ای واسه وردپرس وجود داشته باشه

اگر خیلی واستون مهمه باید بدید به دوستان متخصص براتون بنویسه

سلام من نمونه ای رو برای رفع نیازم نوشتم که البته از اول پیش بینی وردپرس را نکردم و تحت php و با استفاده از یک ماژول کد باز نوشتم ولی مطمئن نیستم غیر قابل نفوذ باشه ضمن اینکه فشار زیادی به سایت می آورد که من کل زمانبندی رو به هر 24 ساعت یکبار تقسیم کردم و هر روز 4 صبح سیستم صفر می شه بدین ترتیب یک کاربر می تونه ساعت 3.5 یک مطلب بفرسته و 4.5 هم یکی دیگه که گاهی ایجاد مشکل می کنه

بهر حال از راهنمایی ممنونم

لینک به ارسال

افزونه ی خاصی نیست.

برای اینکار باید یک بخش مدریت کاربر باشه و لیست کاربرها رو بگیرید و براشون پلن تعریف کنید و بهشون تایم بدید.

قبلا یک مدل از این مدیریت رو نوشته بودیم ولی هنوز بصورت عمومی منتشر نکردیم.

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی

من اصراری به تهیه افزونه رایگان ندارم اگر امکان تهیه سفارشی این ابزار هم باشه (البته طبق استانداردهای وردپرس) استقبال می کنم

لینک به ارسال

اتفاقا نسخه ی رایگان هم خواهد داشت. بعد از انتشار در انجمن اطلاع رسانی میشه...

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

افزونه ی خاصی نیست.

برای اینکار باید یک بخش مدریت کاربر باشه و لیست کاربرها رو بگیرید و براشون پلن تعریف کنید و بهشون تایم بدید.

بعد از مدتها جستجو در وردپرس و نت چیزی مشابه درخواستم پیدا کردم البته خیلی ابتدایی با یک زمانبندی سه عنصره (روزانه- هفتگی - ماهیانه) و بر اساس گروه های کاربری مشتاقانه منتظر تکمیل افزونه شما و دستیابی به امکانات بالاترم

http://wordpress.org/extend/plugins/limit-post-creation/

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

بعد از مدتها جستجو در وردپرس و نت چیزی مشابه درخواستم پیدا کردم البته خیلی ابتدایی با یک زمانبندی سه عنصره (روزانه- هفتگی - ماهیانه) و بر اساس گروه های کاربری مشتاقانه منتظر تکمیل افزونه شما و دستیابی به امکانات بالاترم

http://wordpress.org...-post-creation/

میشه یکم در مورد افزونه توضیح بدید؟

من به این افزونه نیاز دارم

میخوام پست نویسندگان رو محدود کنم

طوری که در هر ساعت بتونه 5 پست رو ارسال کنه

لینک به ارسال

میشه یکم در مورد افزونه توضیح بدید؟

من به این افزونه نیاز دارم

میخوام پست نویسندگان رو محدود کنم

طوری که در هر ساعت بتونه 5 پست رو ارسال کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...