رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم پیوندهای یکتای سایت در چه حالتی باشد از نظر سئو بهتر است

لینک به ارسال

درود

از نظر من فرقی نداره

قبلا هم زیاد در این مورد بحث شده ، سرچ کنی به نتیجه میرسی

لینک به ارسال

درود

از نظر من فرقی نداره

قبلا هم زیاد در این مورد بحث شده ، سرچ کنی به نتیجه میرسی

مطمئنید؟

یعنی این دو تا هیچ فرقی ندارند؟

test.ir/download

test.ir/post/1

لینک به ارسال

فقط خاصیت human readability اولی نسبت به دومی بیشتره - یعنی در نشانی میشه فهمید که مطلب درباره ی چی هست.

لینک به ارسال

فقط خاصیت human readability اولی نسبت به دومی بیشتره - یعنی در نشانی میشه فهمید که مطلب درباره ی چی هست.

از نظر گوگل و موتورهای جستجوی دیگر مثل هم این دو تا آدرس از لحاظ سئو هیچ فرقی ندارند؟

لینک به ارسال

از لحاظ سئو چطور؟

سلام ... اگه قبل اسمست عدد بیاد بهتره... تو گوگل و انجمن سرچ کنی متوجه میشه ... من خودم اینطوری استفاده میکنم

/%post_id%//%postname%/

لینک به ارسال

سلام ... اگه قبل اسمست عدد بیاد بهتره... تو گوگل و انجمن سرچ کنی متوجه میشه ... من خودم اینطوری استفاده میکنم

/%post_id%//%postname%/

من هم همین مطلب مد نظرم بود. اما چون دوستان گفتند هیچ فرقی نمیکنند پرسیدم!

لینک به ارسال

دوستان کسی نمیدونی ایندس های گوگل به هم ربط داره یا نه یعنی اگه توی یک موضوع صفحه ی اول باشی روی سایر مطالب که صفحه پایین تر هستند تاثیر میزارد تا اونا بهتر بشن

لینک به ارسال

سوالتون به این تاپیک ربطی نداره

باید در تاپیک جدید مطرح بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...