رفتن به مطلب

افزونه all in one و برچسب

masood1111

پست های پیشنهاد شده

سلام.

یهو این سوال به ذهنم رسید و گفتم از اساتید بپرسم تا مطوئن شم.

دوسان اگر افزونه all in one seo استفاده کنیم، آیا نیاز هست که در قسمت برچسب های خود وردپرس هم برچسب بذاریم؟ و یا همون کلمات کلیدی که در افزونه وارد می کنیم کفایت میکنه؟

لینک به ارسال

سلام

من در زمینه وردپرس استاد نیستم

اما اره دیگه باید بذاری هر نوشته واسه خودش یه متن و مطلبی داره که باید واسشون برچسب بذاری اون قسمت افزونه فقط برچسب های کلی سایتتون هست که وارد کردید

لینک به ارسال

فکر کنم من بد سوالم را پرسیده باشم. برای هر مطلب خاص، خود افزونه کلمات کلیدی و توضیحات و .. را می پذیره. سوال این بود که علاوه بر وارد کردن در افزونه، در قسمت برچسب های خود وردپرس هم باید اونا را وارد کرد یا نیازی نیست؟

مثلا سایت تورتک که البته از افزونه yosat استفاده میکنه معمولا 2 تا کلمه کلیدی هم در خود برچسب های وردپرس وارد می کنه...

لینک به ارسال

خب این که مشکلی نیست اگر روی اون کلمات خیلی تاکید دارید میتونید وارد کنید که توصیه من هم اینه وارد کنید

اره دیگه کلا باید کلمات مهم واسه هر پست رو وارد کرد

لینک به ارسال

آخه اگه تکراری باشه تاثیر منفی داره. الان دوستانی که افزونه all in one seo pack رو نصب دارن تو قسمت "برچسب" وردپرس هم کلمات کلیدی را وارد می کنید یا فقط تو همون کلمات کلیدی افزونه کفایت می کنه؟

لینک به ارسال

آخه اگه تکراری باشه تاثیر منفی داره. الان دوستانی که افزونه all in one seo pack رو نصب دارن تو قسمت "برچسب" وردپرس هم کلمات کلیدی را وارد می کنید یا فقط تو همون کلمات کلیدی افزونه کفایت می کنه؟

نه بابا اگر تکراری باشه مشکلی پیش نمیاد

من یه افزونه دارم که مشخص کردم که توی هر پست 10 تا برچسب که خودم انتخابشون کردم بذاره و 10 تای دیگه از خود نوشته انتخاب کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...