محمد هادی

یک ارور در dreamweaver

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان من چند وقته وقتی میخوام با گوگل کروم پیش نمایش سایت رو ببینم همش ارور میده و متوجه نمیشم از چی دقیقا ایراد میگیره،گفتم شاید شما باهاش برخورد کرد باشید،عکس ارور رو ضمیمه میکنم،مرسی ^_^

post-2095-0-79844100-1376014606_thumb.pn

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلید Ctrl + U

Preview in browser

مرورگر را + آدرس اجرا را ویرایش کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط meysam011
      سلام به همه دوستان
      من یک قالب رایگان برای سایتم خریداری کردم. مشکلی که دارم اینه که وقتی متن رو از طریق وردپرس اضافه میکنم، متن و پاراگراف ها داخل سایت به صورت پشت سر هم نشون داده میشه و به اصطلاح بریک نمیشه. فکر میکنم مشکل از قالب باشه. در ضمن عکسی رو که در وردپرس آپلود میکنم، در سایت نمایش داده نمیشه.
    • توسط AlirezaAvini
      سلام خدمت شما من توسایتم مشکلی دارم این که تو قسمت پروفایل کاربران وردپرس ْ مشخصات کاربران به صورت بهم ریخته وبدون استفاده نمایش داده میشه و هیچکدوم از تگ های 
      و حتی شورت کد هم جواب نداد فقط &nsbp جواب داد که اونم فقط فاصله افقی ایجاد میکنه. ممنون میشم راهنمایی کنید تصویر زیرو نگاه کنید: قسمتی که من متنو وارد میکنم.
    • توسط hadimoradiir
      سلام متاسفانه هرچی افزونه نصب میکنم دو تا ارور میده :
      Warning: Illegal string offset 'file' in .....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 297

Warning: Illegal string offset 'sizes' in /home.....ir/public_html/wp-content/themes/themerush/inc/functions/filosofo-custom-image-sizes.php on line 299      
    • توسط sajadszm
      با سلام
      وقتی میخوام قالب رو درون ریزی کنم بعد از ارسال درخواست با مشکلی که توی عکس پیوست هست مواجه میشم.
      چیکار کنم؟

• توسط masoudmosleh267
      سلام. دوستان کسی میدونه چرا این سایت وقتی لود میشه یه لحظه چپ چین میشه دوباره راست چین میشه؟
      آدرس سایت: hamechitamom.com